Detektor kovů Minelab Equinox do šroubku 4 – párujeme s telefonem

Kategorie: Detektor kovů Minelab Equinox 800 a 600

Určitě to znáte, vyrazíte hledat, ale ten den prostě telefon vypnout nemůžete. Dnes Vám tak ukážeme takový malý trik, jak nemuset neustále sundavat rukavice, hrabat po mobilu rukama od hlíny.

Na videu najdete postup, jak párovat sluchátka Minelab ML80, detektor (Equinox 800, 600 a Vanquish 540) a váš chytrý telefon. Není to funkce, která by šla garantovat na všech telefonech, ale zatím nám tedy chodila na všem. Osobně používám Samsung S10 a Petr Apple XS a je to bez problému.

Funkce je to velice příjemná, zejména pro všechny, kteří jsou vytížení jako my. Pokud někde blbneme s detektory v pracovní době a potřebujeme telefony zvedat… neocenitelné. Po přijetí hovoru se automaticky odpojí linka z detektoru a tak Vám „pípání“ neleze do hovoru.

Užijte si hledání a nezapomeňte, že po spárování je potřeba vše nejdříve vypnout a pak znovu zapnout.:-)

Elmara

Video

Na videu najdete postup, jak párovat Váš detektor, telefon a sluchátka ML80.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ty jo, a já myslel, že jsem to tehdy blbě přeložil :D Ta fce opravdu funguje :D
Akorát nemám dukát :(

Funguje to krásně, jenom po párování je potřeba detektor a sluchátka vypnout a pak zase zapnout ;-)

To jsou mi ale technológie tohlecto... Už se těším až přijde v nutnost vybrat si nový mávátko :-)

Super funkce

Video supr je co to bylo na konci ,ten trik se zářivkou :-O :-O

Perfektní věc s BT a šlo by to i s tranzmiterem Bt a krabičkou třeba u Gausse? Jinak ta 6 taky dobrá :-P

8-) supér :-O :-O :-O

Mysak: Stejným tlačítkem

Hned du párovat, jak vypnu hovor?

Mexikan: Ne
Mysak: Ne, jde to pouze na sluchátkách ML 80.
OBI: já taky, konečně mám pro svoje ML 80 využití, jelikož do teď jsem chodil pouze na "krabičku". Pokud bude hledání v pracovní den, kdy těch telefonátů za den udělám opravdu hodně ... paráda :) Už žádný tahání telefonu z báglu atd.

P.S: možná sem kluci můžete psát, když to spárujete, jaký máte telefon. ;-)

Jářku.., to jsou věci.
Jsem na párování odborník, 30 let páruji v párovačce holuby ale že se nechá párovat detektor s telefonem jsem nevěděl.

V textu je psáno, cituji: Na videu najdete postup, jak párovat sluchátka, detektor a váš chytrý telefon. Co je psáno, to je dáno a přes to nejede vlak :-D :-D

Moc díky za další šroubek z NOXu :-) Tak si trošku myslím, že toto video je reakce na mých 1006 nedávných mailů s dotazy na toto téma, že abych dal už pokoj asi, takhle je to rychlejší :-D :-D :-D
Moc díky !!!
Přimlouvám se za další šroubky. A zdravím do Jílového a díky za trpělivost ;-) :-)

Tak chlapi.Kdo má Xiaomi Redmi 8 tak má smulu.Zkoušel jsem to několikrát ale vždy po opětovném zapnutí se spojí nejdřív s telefonem a s Equinoxem to už nejde. :-(

To sison: jako že sluchátka se spárují s telefonem a z mobilem už ne? A když si otevřeš ovladače, vídíš tam ty ML80?

Redmi 9.Jdou naparovat.Tem osmičkám se nechce.

To Elmara.Postup dle návodu,ale jak opět zapnu detík a sluchátka,tak dojde ke spárování nejprve s telefonem a s detíkem ne.

Opravdu zajímavé. Nebudu mít zasr.... mobil,ale budu mít zasr.... sluchatka a bláto až za ušima?
Nevím,ale asi by to chtělo nějakej testik v terénu nějaký to zablacený políčko nejlépe jílovicu.
Nadřadím telefon detektoru tak už si rovnou vezmu rybařskou židli.No asi by to chťelo ještě nějakej novej tip detiku tak s kamerou 8K 5G rovnou vidět kdo mi volá s propojením přímo na youtube FB ap.Tak až to nějaký výrobce udělá to asi bude brzo jak tak sleduji ty trendy.Tak možná budu sám,ale ať udělají ještě model třeba s označením S [senior] rád si i připlatím ať někam umístí origami nafukovací rakev.

To Elmara.Marku,tak se to povedlo i na té osmičce spárovat.Pokud se však detektor vypne a opetovně zapne tak dojde ke spárování detík+ sluchátka ale i když má telefon zaplé Bluethoot a uložené sluchátka tak nedojde ke spojení.Musí se při každem zapnutí postup kompledtmě opakovat.

Mám nějakej hujawel a v pohodě :-)

Nevím ,nevím.Mě to nejak hapruje.S třiceti pokusu se to povedlo jen jednou.Pak se to bud spáruje jen s Noxem nebo jenom s telefonem. :-(

Hulahej p30 lite sluchátka vůbec nenajde,to je divný ne? :-D

Jako dobré video, zase palec hore, jinak vše je v návode +j iné. Čakal som video s F1 a F, nejak tak je to v nastavení, ale budiš. Třeba ješte dodat že sluchátka jsou BLUETOOTH LOW LATENCY, čo znamená vysoká rýchlost bluetooth prenosu. Noxe spárujete s množstvom sluchátek jiných značek, aj s tými co nejsou LOW Latency, ale rozdíl zjistíte hned pri prvním hledáni, moc oneskorený tón do sluchátek. To jen kdyby nekdo odpásl sluchátka jak já. Koupil sem si JBL no low latency, funkce rovnaké, ješte se skládali, proste supr, ale pri hledáni vysoké oneskorení. Ješte raz dík za video pokračujte, ve funkcích, snád se dopracujeme k F ;-)

Sluchátka jdou spojit s mnoha telefony, aj s Xiaomi aj Huawei. Mnel jsem je spárovaný ji s notebookom, který má bluetooth modul. Tu po notebooku nastal problém nešli spárovat s Noxem, treba udelat reset sluchátek a zase vše šlo v pohode.Taká sa treba vyhrát v blooetooth na telefonu a odtránit historii vyhledaných zarízení, lebo nekdy telefony hledají často používané zarízení a hned se spárují. je tam více nastavaní treba si v mobilu pohrát a kdys nic tak spomýnaný reset sluchátek.

Jo už to faká, chtělo to ten reset sluchátek ;-) dík

Ide to perfektne, stačí vypnúť polohu, net, čisto len tel. a bluetooth. Inak ma to tu metie, k noxom ste nedostali manuály tam je všetko vysvetlené dopodrobna. Reset, spárovanie, no všetko... tak neviem. Je to štandardný bluetooth prenos, ale naviac LOW LATENCY.

Ahoj, prosím můj malý klučina chce slyšet to samé ve slachatcich co já. Jde spárovat dvoje bluetooth sluchátka s detektorem? Děkuji

Ne musiš mit ten bluetooth modul minelab, ten sparuješ s noxem a na modul jde tušim až 5 sluchadek, nebo víc

Možno by šlo kdyby sis dal stereojack kabel ty a klučina bluetooth, ale nevim jak je to v strevach udelano, ci pojede signal do obou, je to jen úvaha třeba vyskoušet ?!?!?

Karkoolka. Děkuji, vyzkouším prostudovat ten modul. Mám ho doma.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru