Dohledávací detektory Vibra od Treasure Products

Detektor kovů - Vibra Probe 580

Základním typem pinpointeru je Vibra-Probe 580. Dohledávačka je to robustní s možností ponoru až do 30 metrů. Na detektoru nenajdete žádné tlačítko on/off. Přistroj se zapne sám, stačí když ho podržíte ve spřímené poloze po dobu 3 sekund. Stejným spůsobem ho můžete vypnout. Pokud dohledávačka minutu nedetekuje žádný kovový předmět, automaticky se vypne.

Přístroj funguje velice hezky, není potřeba zde nastavovat citlivost ani žádný prahový tón, jak je tomu u některých typů dohledávačů. Jelikož se jedná o PI přístroj nemáte problém při dohledávání na slaných plážích nebo v čedičovém podloží. Součástí pinpointeru je také kapsa pro uchycení na opasek.

Odkaz: http://www.lovecpokladu.cz/dohledavace-treasure-products/detektor-kovu-vibra-probe-437

Detektor kovů

Detektor kovů - Vibra Quatic 2

Vibra Quatic 2 disponuje robustní všesměrovou hlavicí. Díky tomu dochází k dalšímu nárůstu dosahu. Vybrace pinpointeru jsou jemnější než je tomu u Vibra Probe 580. Detekovaný předmět je také detekovaný pomocí jasně modré LED diody. Pinpointer má velice robustní stavbu a lze jej ponořit až do hloubky 30m.

Odkaz: http://www.lovecpokladu.cz/dohledavace-treasure-products/detektor-kovu-vibra-quatic-2-438

Detektor kovů vibra 2

Detektor kovů Vibra Tector 730

Jedná se o masivní dohledávačku vybavenou 4" sondou. Dohledávač se dá použít pro klasické dohledávání, ale také například při šnorchlování. Zde se již menší menší polochy dají 4" sondou snadno skenovat. detektor je vodotěsný s možností ponoru až do 30m.

Odkaz: http://www.lovecpokladu.cz/dohledavace-treasure-products/detektor-kovu-vibra-tector-730-439

Vibra Tector 730

Vibra Phone 280 pro naprosto volný a diskrétné pohyb s detektorem

Jedná se o unikátní zařízení, které převádi zvuk Vašeho detektoru na vybrace. Zařízení je určené především všem kdo mají rádi absolutní svobodu pohybu, chtějí slyšet co se děje v jejich okolí a přitom nepřicházet ani o nejemnější cíle.

Instalace zařízení je velice jednoduchá a jak citlivost tak délka pulzů je plně nastavitelná.

Odkaz: http://www.lovecpokladu.cz/dohledavace-treasure-products/vibra-phone-280-440

Vibra phone 280

 Vibra 280

 

Komentáře

Vibra Phone 280 je zajímavá hračka.

Je pravda, že Vibra Phone pracuje se všemi běžnými detektory značky kromě Minelab a Fisher? Slyšel jsem,jak někdo povídal,že to někde viděl...

Vibra 280...docela dobrej nápad..mám trochu pošramocený sluch po jedné explozi kousek od hlavy.A nebude to dlouho trvat a bude to ještě horší.Tak že pro hluchouny jako jsem já.PARÁDA :-)

ahoj jde ten vibra phone i na xp gmaxx2 a jak to funguje dohromady bezdrátový sluchátka a ten vibrouš.dík

Ahoj, do konektoru sluchátek se zasune jack a již to funguje. Zvuk převádí na vibrace.

To Trycko: Ano je tp přesně tak. Vibra phone pracuje se všemi detektory mimo značek Fisher a Minelab.

takže jestli jsem to dobře pochopil tak nahrazuje sluchátka když je pod cívkou nález tak to vrčí a sluchátka jsou němí nebo jak bud vybra phone nebo sluchátka je to tak obojí ne.dík

já jsem myslel že se ve sluchátkách rozezní pěkný ton třeba a ten vybra phone do toho ještě začne vrčet ale obojí to spolu asi nefunguje bud jedno nebo druhý.co jestli je to tak tak mi příjde ten vybra phone zbytečný protože mám bezdrát.sluchátka a jsem spokojený a nic levnýho to taky nebylo takže jedině že by fungovaly sluchátka a vybra phone dohromady.

To picaso: Moc tě nechápu? Vibra phone se používá právě proto aby jsi sluchátka nosit nemusel?

To piccaso: rozhodne vibra je dobra vecicka hlavne pro hluchoneme.. nahrazuje sluchátka, jak jsem pochopil.. Ale pokud by si chtěl mít jak vibra tak i sluchátka, není nic jednoduššího, než si koupit rozdvojku pro jack (v každém elektru) asi za dvacku a múžeš si z detíku pak připojit jak vibra, tak i sluchátka.. Prostě budeš uplně hitec :-P :-D :-)

Myslim si, že je to reklamny ofuk! Normal slušmá dohľadávačka stojí do 1200kč! A vibra.. píčoviny? Zbytočný luxus, ktorý nevyužiješ, iba prídeš o love! :,-(

To Sahin11: Netuším co nebo kdo jsi, ale dohledávačku za 1200kč neznám. A už vůbec ne žádnou pořádnou. Názory se tady nemažou, tedy pokud nepoužívaš vulární výrazy. Tak bych se příště prosím trochu mírnil :,-(

Zdravím, zaujala mne tahle hračka Detektor kovů Vibra Tector 730 jelikž se potápím s přístrojem možná bych to využil pod vodou máte stím někdo zkušenost? 8-)

Sahin11: prosím jakou dohledávačku používáš? já vím o jedné, kterou i vlastním a tu používá dost hledačů, které znám a někteří ji plánují zakoupit a stojí trojnásobek toho co Ty říkáš....do 1200 možná něco koupíš, ale podle mne to bude vyhozených 1200 ...takže naopak....

Jsem začátečník a vlastním dohledávačku za pouhých 650 kč a plní funkci dobře. Uvidím jakou bude mít životnost.

Pěkně drahá sranda,na jedněch aukčních a bazarových stránkách jsem sehnal novou značkovou dohledávačku Garrett v záruce ze 30ks vystavených za 899Kč... :-D ;-)

To Zlatonos: Brácho, práve to som mal na mysli! Nič v zlom ELMARA.

To Patrosos: Ty budeš ďalší taký nádejný kupec. Podľa Teba, čo neni americké, alebo značkové, tak všetko je scheiss? Pritom by si sa divil a moc! Tým nemyslím čínu, aj keď za viac peňazí vedia aj číňania vyrobiť kvalitnú vec.

Zdravím, jedu do Egypta k moři (ne na pyramidy) a chtěl jsem si na plážích a potažmo i ve vodě zahledat.. velký detík sebou nechcu tahat, bo nevím esli mi ho celníci na letišti z roztodivných důvodů neseberou.. a zaujal mě tento Vibra Tector 730.. nejdůležitější informaci, kterou každý asi marně hledá zde zapomněli napsat.. a to dosah detektoru.. je to alespoň 10cm? (a dejme tomu,že bych počítal se slábnoucím vrtěním v nejzazší vzdálenosti?) zkoušeli jste to už někdo? popřípadě jako doplňující dotaz.. jestli někdo nemáte zkušenosti s hledáním na plážích v Egyptě a s místní legislativou hledání se týkající.. díky Maceks

Detektor kovů Vibra Probe 580... :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru