Jak na detektor kovů Minelab Vanquish 340

Kategorie: Detektory kovů Vanquish

vanquish

Detektor kovů Minelab Vanquish 340 je nejmenší z řady nových multifrekvenčních detektorů Minelab. Stejně jak všechny vyšší modely je ale osazený novu technologii Multi IQ, který pracuje současně s 5 frekvencemi v rozpětí 5 až 40 kHz. Ta dává detektoru jak mimořádnou hloubku, tak citlivost a přesnost. I když se jedná zcela základní model, jeho výkon při srovnání s detektory ve své třídě je cela mimořádný.

Ovládání detektoru je velice jednoduché. V podstatě je potřeba dodržovat pouze několik základních bodu.

  1. Nejlepší výsledky jsou v All Metalu - Mód označený podkovou. Navíc v tomto režimu daleko lépe rozeznáte i velké kusy železa
  2. Citlivost jeden dílek pod maximum - Samozřejmě se každý snaží používat detektor na maximální výkon. Pokud ale přístroj budete i v zarušených lokalitách trápit na maximum, lepších výsledků nedosáhnete.
  3. Pohyb v terénu - Sonda by měla vždy být cca. 2 cm nad povrchem. Pohybem byste měli opisovat necelou polovinu kružnice a rozměr cívky by se měl ideálně při pohybu vpřed o 50% překrývat. Rychlost chůze by měla připomínat staršího pána. Velký spěch, nepřináší lepší výsledky.

K detektoru určitě doporučujeme dokoupit krytku sondy. Není až tak drahá a nejenom že může zabránit poškození cívky, ale také brání, aby se do žeber dostávalo bláto a hlína. Původně jsme měli v plánu, že by krytka cívky byla u 340 v ceně detektoru. Bohužel, současný nárůst ceny eura to vylučuje.

Instruktážní video "Jak na detektor kovů Minelab Vanquish 340"

Na videu najdete jak ovládání detektoru, tak montáž a popis toho jak detektor vyhodnocuje cíle.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Díky za video!!!!! Bude i pro 440/540 ?

Tak tohle video odpovídá na otázky, úplně vše, předvedení perfektní a ukázka naprosto profesionální !
Děkuji za video a vám všem přeji mnoho zdraví a štěstí a také úspěšný prodej detektorů, všech značek. :-D Moc držím palce v překonání síly viru, který nám všem překazil tempo života, ale ne chuť, dále se věnovat hledání a radosti z pěkných nálezů historie naší země. Unitis Viribus, to už tady bylo, platí to tentokráte opravdu pro všechny, na celém světě ! Tak s chutí do toho ! ❤️😄👍

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru