Jak na dohledávačku Fisher F Pulse

Kategorie: Fisher - recenze a testy , Dohledávačka Fisher F Pulse

Nová dohledávačka od Fisheru určitě stojí za pozornost a nejenom proto, že to je v oboru málo viděné PIčko. Dohledávaka má řadu funkcí a jelikož je ovládání řešené pouze jedním tlačítkem, určitě Vám na začátku video pomůže.

Návod Fisher F Pulse

Návod volně ke stažení, poklepáním na obrázek.

Dohledávací detektor Fisher F Pulse

Cena dohledávačky je 3 790 Kč s DPH, na stránku detektoru se dostanete poklepáním na obrázek.

Instruktážní video, včetně ukázky dosahu

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

taky zajímavá dohledávačka....

Abych řekl pravdu, tak stále váhám. 35tku nebo eFko? Jsem minelabáckej, ale toto je pecka. Materiál, dosah, rychlost. Zatím vede F-Pulse, ale nehodí se mi k tričku a kšiltovce :-D

V tom pripade je cas zmenit svrsky ;-)

Nebere drobné kousky fólií. Už jsem to psal prodejci :,-(

Mám jí a velká spokojenost. Ovládání pro mě je jednoduché a logické. Zatím jeden problém, a to že nešla zapnout, koukám a ono svítí světlo, i když ho mám stále vypnuté. Vůbec nereagovala. Pomohlo krátké odpojení baterek a zase šlape. Asi nějaký šotek v Matrixu 8-)
Nevím co je drobná fólie, ty já moc nesbírám ;-) , ale půlku grešličky vzala v pohodě. A moc díky za info o změně pracovních kanálů. Můj DeTech potvora ruší, musím vyzkoušet a třeba to pomůže.
o:-)

Zdar všem

Testovali jsem to a opravdu drobné kousky folií opravdu dohledávačka nevidí, je to dané asi PI technologií. Je otázka, zda to je nějaký problém, pro naprosto většinu hledačů určitě ne. V podstatě se to děje pouze u ultra tenkého materiálů, těch zcela nejtenčích kousků folie. K tomu co píše Pikec, u některých detektorů se rušení děje. Nevím co Detech, ale třeba k multifrekvenčním Minelabům ji doporučit nemohu. Detektoru dohledávačka nevadí, ale dohledávačce detektor ano. Změna frekvence tam nepomůže ;-)

Na druhou stranu pokud nemáte E-Trac nebo CTX je to dohledávačka z rozhodně nadstandartní dosahem. Jakmile si člověk osvojí ovládání bude velice spokojený. Použité materiály jsou špičkové, stejně tak i zpracování. Citlivost až na ty folije je také skvělá, stačí otestovat bročky nebo podobné cíle ;-)

Máro co myslíš tím dohledávačce detektor ano. ???

Ahoj. Detektor je v pohodě, ale dohledávačka je zarušená.

Díky za info. A ha, ale stejně to nechápu :,-( ;-) U mě rušení spočívá v tom, že zapnu dohledávačku a detík se rozkecá. ;-) Když ho stáhnu (přepnu) nebo položím trochu dál je klídek. Ale u dohledávačky to rušení nevím, prostě šlape a hledá. Prostě jsem spokojen a to je oč tu běží 8-)

U CTX je to opačně, detektor je v pohodě, ale dohledavačka je nestabilní dokud neposuneš detektor .)

Máro, díky za info. o:-) ;-)

Tahle dohledávačka se hodně povedla. Když mám něco mělko uložené před kopnutím to projdu a najdu efkem. Dosah je vynikající.

Zdravim, rusi se dohledavacka i s equinoxy?

S equinoxem funguje dobře, stačí jí zapnout dál od cívky( tak 60 a více cm).

Fiser funguje skvěle... měl jsem Garrett Pro-Pointe a Noktu a tohle je nejlepčí co jsem koupil... ještě poznámka mám Minelab Safari... Elmra píše že se ruší... ano ruší, ale nic co by rozčilovalo... prostě neválím cívku u díry, ale dám si jí o metr vedle...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru