Jak vrátit starou verzi firmware do EQ

Kategorie: Detektor kovů Minelab Equinox 800 a 600

Množí se otázky, zda bude možné po aktualizaci vrátit zpátky starou verzi FW. Asi nějaká psychozá sociáních sítí, kde ty co vědí nejméně, radí nejvíce. :-). I když k tomu tak nevidím důvod i s touto možností akualizační program od Minelabu počíta a v článku se můžete podíva jak na to...

Aby jsme předešli panice některých hledačů, kteří se podobnýmy mudrci nechali zblbnout, uvádím zde návod, jak můžete do detektoru vrátit starou verzi FW. (postupem času, až budou přibývat další aktualizace, bude možné vybrat a nainstalovat jakoukoli předešlou aktualizaci!!! Prostě v Minelabu myslí opravdu na všechny svoje ovečky a prostě počítají se vším).

Pokud chcete do detektoru vrátit původní verzi FW postupujte podle návodu:

Ještě připomínám, že je nutné mít k detektoru připojenou sondu a detektor za žádných okolností neodpojovat nebo nevypínat v průběhu instalace.

1. Spusťte aktualizační program minelabu (stejný s kterým jste detektor aktualizovali) a zapněte detektor. Program automaticky zjistí jakou verzi FW máte v detektoru (nejnovější verze je : 1.7.5, původní 1.5.0). Poku máte starou verzi nabídne vám detektor upgrade na 1.7.5(viz. link) ,pokud už jí mate nainstalovanou a chcete se vrátit na starší klikněte na ikonku v pravo dole označenou červenou šipkou.2.Objeví se nabídka kde můžete vybrat konkrétní verzi FW kterou chcete do detektoru nainstalovat (zatím je dostupná pouze verze 1.5.0). Pokud chcete novejší verzi nahradit původní klikněte na install.3.Potom následuje stejný postup jako při instalaci nového FW (v tomto kroku detektor nevipínejte a neodpojujte sondu nebo kabel)4.Po skončení instalace se detektor restartuje a instalační program vás upozorní, že instalace proběhla v pořádku a je možné detektor odpojit.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Aha :-D

Doufám,že neokoukali od nich vůbec nic :-)

Nemate niekto odpoved preco mi to mrzne po zapnuti eq ? robim vsetko podla navodu . skusal som aj viacero pc

Vlkov- zkoušel jsi odinstalovat a nainstalovat aktualizační FW,zatím jse slyšel pouze o jednom problému a ta pohohlo najet na program pravým tlačítkem,dat vlastnosti a nahoře je záložka kompatibilita a tam nasavit kompatibilitu ( v tomto případě to byla kompatibilita win XP service pack 3)

Ještě mají divoši z Austrálie co dohánět.

To Vari: ne, to opravdu ne. Tahle firma dělá vlastní technologie, vlastní patenty a dává oboru směr.

Přesně tak jak piše Elmara.Minelab je už roky bezkonkurenčni lidr v detekci kovu..I mě to to trvalo par let než jsem to pobral a pochopil. ;-) :-)

Naprostý souhlas.Po půl roce zkušeností s Equinoxem, jsem se stal fanouškem Minelabu,který jsem vždy v minulosti s opovržením odmítal.

Naprostý souhlas.Po půl roce zkušeností s Equinoxem, jsem se stal fanouškem Minelabu,který jsem vždy v minulosti s opovržením odmítal.

To je dobře, až jednoho dne zjistíš, že to dává bronzovou jehlici která má 6g s id 1-2 jako kousek koksu, nebo AG s id 2 opět jako koks - pošleš to do nejbližšího pangejtu :D do té doby po “Noxařích” dost zbyde na ostatní :D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru