Magazín Lovců Historie 2/2015

Kategorie: Lovci historie, sekce LH a časopis

Nové prázdninové číslo Lovců Historie je na světě. Doufáme, že se všem budou články líbit a třeba si i zasoutěžíte.;-)

Časopis ve formátu PDF [ 17MB] stahujte kliknutím na obrázek níže.

Časopis pro všechny hledače s detektory kovů - Lovci Historie

Na druhém čísle se podíleli: Litrfree – Bc. Jiří Vavřina, Strážce – Petr Havlinek, Kuna – Libor Musil, Honza - Mgr. Jan Vízner, Skraby – Ing. Miroslav Škrabal, Olin - Mgr. Oldřich Habrovanský, Pilotk -  Jindřich Krejčí,  GM4PRO - Roman, Ing. Alena Marešová, Cobra - Milan Černý, Henry s HHB a Elmara – Marek Mlejnský.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Super ;-)už se těším na čtení.Jsem ale konzerva a tak si to tisknu.Třeba na záchod si notebook neberu 8-)

No je to nyní pro tisk připravené. Hodně kluků to tak chtělo :)

Super..díky Pilote že nezahrnuls do vzpomínek ten projíždějící vlak.. :-D

Článek, František Dvořák a Šluknovsko, perfektní. Dík

Super pocteni Je to . perfektni Diky

Parádní čtení, poučný. Článek z Archeo - Plešivce pobavil :-) Jste to banda :-) ;-)

Každej ví že když jdou slepejši tak to padá :-D

To křema: přesně tak, stač jeden slepejš za den :)

Super..díky Pilote že nezahrnuls do vzpomínek ten projíždějící vlak.. :-D

Moc pěkné čtení, kluci dík ;-)

sluneční amulety paráda,ale ještě se může stát že je n+kdourčí jako kolečko z rádla na těsto :-D :-D

Super počtení a akce Plešivec byla parádní, díky kluci. ;-)

;-)

Dobré čítanie a super príspevky s plus dobrímy obrázkami...

Jo povedlo se MOC a zas me to nakoplo - Plesivec je extra třída !

Dobrý, dokonce jsem pochopil i Litrův článek na poprvé ;-) :-D

Strašně moc děkuji za článek o amuletech slunce. Zjistil jsem, že mam jeden olověný doma, a tak valim s nim zitra do muzea. Super časopis diky Čau... ;-) ;-) :-) :-)

Tak jsem z toho článku Expedice Plešivec pochopil, že po 3 dnech hledání s vámi se musí počítat s nejméně 14 dny na dialýze.......... :-D :-D :-D

To merin: opravdu se snažíme aby Čeština netrpěla a ničemu jsme po stránce Českého jazyka nevěnovali ještě tolik péče jako LH.
Pokud jsi ale někdy viděl svatby pana Voka, tak si vzpomeň na tu scénku s pekaři. ;-)

Tymova stejne jako teamova jsou v poradku :) oba tvary se mohou pouzivat, tak bych z toho nedelal vedu :)

Casak je uplne skvely pocin a s chuti jsem cetl vsechny clanky v nem. Kdyby to do budoucna slo, tak i v tisteny podobe by se urcite uplatnil. Vim, ze to neni sranda, ale pokud by se to udelalo formou predplatneho a spocitalo by se co a jak, mohlo by to pri dobry vuli jit. Co takhle anketku, kdo by mel zajem, aby se daly predbezne spocitat naklady?

Romane, mi jsme to už počítali. V podstatě je pro mě lepší to rovnou malou částkou na začátku dotovat a vydávat to jenom elektronicky než se pouštět do papírového dobrodružství. Navíc pokud budu brát papírový format a obdobný časopis co tady již vychází je to cca 1000 lidí. První číslo LH mělo 11 000 stažení a s toho jsme odfiltrovali více jak 6000 jedinčných IPček ;-)

6 000 je hezký číslo. Já jsem to bral z pozice uživatele, tohle mi nedošlo. Oslovit a nabídnout 6 000 lidem nebo jen 1 000, to je už je rozdíl. Nedošlo mi, že mnozí z těch, kteří si to rádi stáhnou, si to koupit chtít nebudou. To je fakt.

Je otázka kolik hledačů by si to koupilo. Pro nás byl inspirace jeden archeologický časopis, který byl sice neuvěřitelně nádherný, ale byl tady pouze jeden rok. :-)

Kazdy si to snad muze stahnout a vytisknout si to pro vlastni potrebu sam ne? :-) aspon tak sem to udelal ja :-) super cteni. Diky moc! ;-)

To jend: Pilot pár kousků taky tisknul, jako je to hezké ale domáci barevný tisky je trochu nákladná věc :-)

Proto at jsi to kazdy tiskne sam a sam si to hradi pokud chce papirovou podobu ;-)

jenda23: Myslím, že si nepochopil pohnutky GM. On by to měl rád v oficiálně tištěné podobě ne proto, že by se to všem lépe četlo, ale proto, že má jednoduše klasická profesionálně tištěná média radši než ty moderní elektronické výmysly. U něj je to navíc podpořeno tím, že sám rád píše, a jistě by ho potěšilo, kdyby svůj článek (který mimochodem není ani náhodou hotový za hodinu, jak si možná někteří myslí...) uviděl v něčem, co si může dát do knihovny, neboť harddisk v tomto ohledu jaksi nemá odpovídající charizma. Tak to aspoň vidím já.

GM4PRO: Ahoj Romane. I já se přidávám na stranu těch, kteří mají za to, že by tento magazín nebyl v tištěné podobě ekonomicky rentabilní. Myslím, že ani těch 6000 unikátních IP adres, zmíněných Elmarou, nepředstavuje počet čtenářů. Někdo si třeba magazín stáhl v práci, doma a do mobilu, a pak se ve statistice objeví 3 IP adresy, i když čtenář je jen jeden. Další otázkou je, kolik lidí si to opravdu přečetlo celé (6000 IP adres a jen 70 komentářů, přičemž někteří napsali i víc než jeden komentář), kolika lidem se to líbilo natolik, že přečetli i druhé číslo (70 komentářů u prvního, 28 u druhého čísla), a hlavně u kolika z těch, kteří si volně stáhnutelný časopis přečtou, či dokonce pochválí (to většinou nebolí), neztratí magazín při nutnosti investovat do něj kačky na přitažlivosti... Odhaduji, že těch platících by byly řádově stovky, a to je holt málo.

Kdyz to shrnu: sem pro a to nevylucuje ze to neni spatne :-) uz makam na dalsim clanku. :-)

To eduard: jenom tedy pro doplnění druhého odstavce. Časopis je stahovaný z více cest než jenom tady z článku. Článek na hlavní stránce LP po cca. dvou týdnech většinou padá hodně dolu někdy na druhou stranku. Pak je daleko větší provoz přes odkaz v LH, FC, Google+ atd. Kde se nikde nic komentovat nedá. Analýzu používáme od Googlu, myslím že to není špatné a data jsou očištěná. Stažení celkem bylo 11 000 tisíc.

Super počtení, super zpracování, ale hlavně jste se vydali tím
nejsprávnějším směrem. Žádné čekání na výtisk, distribuci ...atd.
:-D :-D :-D

No já to už přečelt 2x - a jsem spokojen :-D

Prní číslo fajn počtení , druhé moc fajn počtení prostě řečeno něco úžasného a to je to co ještě chybělo k dokonalosti LP ,vždy mě moc těší když lidé kteří mají koníčka jsou ochotni na úkor svého volného času dělat radost dalším přeju moc dobrých počinů v tomto koníčku / KONI / ;-)

...časopis beriem ako veľmi dobrý počin a vôbec mi nevadí, že nie je v papierovej podobe...
Držím palce...

To kelt: v příštím čísle by měl být první článek ve Slovenštině. Za což jsme moc vděční a pokud se ozvou další autoři ze Slovenska, tak jsou samozřejmě vítáni. LP je Česko Slovenský web :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru