Minelab SDC 2300 - podrobnosti o novém detektoru

Kategorie: Detektory kovů Minelab - Pulsní

Takže, na trh se detektor dostane přibližně na konci jara, předobjednávky budou ale probíhat již od února. Detektor je kompaktní a postavený tak, aby vydržel i v nejnáročnějších podmínkách a navíc celý ponořitelný až do 3 metrů. SDC 2300 je primárně určen pro hledání přírodního zlata a to s důrazem na hledání těch nejmenších sub nugetů jak na souši, tak pod vodou. Samozřejmě pokud je detektor schopen detekovat takto drobné zlaté cíle, pak si jistě hravě poradí i s dalšími cíli.

Detektor kovů SDC 2300

Charakteristiky

Velikost - Složený detektor má velikost 216x406 mm a vejde se tak do každého báglu
Vodotěsnost - Plně ponořitelný do 3 metrů
Konstrukce - Detektor využívá Minelab vojenskou konstrukci a disponuje i všemi platnými normami pro takový výrobek. SDC 2300 je tak připraven opravdu na vše.
Ovládání - Extrémně jednoduché a rychlé nastavení, stejně jako práce s detektor. Přístroj tak zvládne snadno každý a okamžitě
LED Signalizace - Zobrazuje sílu signálu, prahový ton a stav baterie .
Audio Control - Nastavuje prahovou úroveň, nízkou a vysokou audio odpověď tak, aby vyhovoval uživatelským preferencím.
Noise Cancel - Snadné; stisknete tlačítko a automaticky odfiltruje zdroje elektromagnetického rušení.
Citlivost - Osm možností nastavení pro identifikaci cíle v měnících se půdních podmínkách.
MPF technologie- Extrémně rychlá pulzní indukce mezi přenosem (Tx ) a příjmem (Rx ) signálu detektoru . Proto je minimální reziduální vysílaný signál přítomen během přijímacího cyklu, což umožňuje jasnou a ostrou detekci velmi malých zlatých cílů.

Detektor kovů Minelab SDC 2300

Standardním příslušenstvím detektoru budou i sluchátka Koss UR30Základní sonda - 8" (20 cm)
Audio výstup - Vestavěný reproduktor
Koss 100 Ohm sluchátka ( standardní příslušenství - součástí dodávky )
Koss vodotěsná sluchátka ( volitelné příslušenství - není součástí dodávky)
Délka - Rozložený : 1500 mm, Složený: 400 mm
Hmotnost 2,4 kg
Rozsah provozních teplot 0 ° C až 50 ° C ( 32 ° F až 122 ° F )
Rozsah skladovacích teplot -33 ° C až 70 ° C ( -27 ° F až 1 ° F )
Baterie - 4 x 1,5 V alkalické (součást dodávky)
Ground Balance - Automatická(AGT) a manuální.
Technologie - Pulsně indukční (MPS)

Detektor kovů SDC 2300

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Mě se strašně líbí jak je složenej :-) Každýho by tu ale asi nejvíc zajímala ta nepodstatná věc a to je cena :-D :-D

videl bych to mezi 60-80 tis. :-)

Počítej že cena bude podobná Garetu,takže 70 až 80000. 8-)

Tak třícet až pětatřícet,co ty na to náčelníku ;-)

4x tužková baterie?? Opravdu tak málo?

Doufám že se nebude "Lovec Pokladů" zdráhat a udělá pořádný test..Nebo snad budeme kupovat zajice v krabici?? :-D

Ještě sem nehledal v čem je ten nebo onen lepší ale Garrett ATX má lepší barvu..Tam bude pak zajímavé srovnáni těchto mašin někde v testech..Už se na to těším.. 8-)

Taky jsem zvědav na cenu,ale pokud nebude dobře separovat a nedosáhne na kačku v 35 cm je to na naších polich na nic-ale nemohu soudit každopádně se těším na test

Pro naivky co cekaji na testy.Panove,vy jste nekdy videli objektivni test detektorů natoceny prodejci??? :-D

Testování Garretta jsem od českého prodece neviděl a myslím že ho uvidíme pouze v případě že se ukáže Minelab 2300 jako jasně lepší.Vrabci na střeše si cvrdlikají že Garrett je propadák a tak ti ho ani nedají osahat..Tak že koupit a pak zjistit že to není nic moc.No počkáme si co vypustil na trh Minelab.A jak to asi je třeba s nějakou jinou cívkou?Chápu že na malé kousky se tahle malá hodí ale klidně bych nosil na naše louky i větší..

hodně sci-fi

To Salli: co bylo kdy na LP natočeno a nebylo objektivní. Pokud ssi někoho bereš do pusy, snad by jsi měl alespoň přidat odkaz na to neobjektivní video.

Sali: V době, kdy jsem si kupoval na Lovci mou GM4, jsem sám nevěřil zdejším recenzím a videorecenzím. Web jsem do té doby neznal, s níkým zde nekomunikoval a tak jsem měl za to, že jde zase jen o trik prodejce. Jsem moc rád, že jsem se onehdy spletl. Byznys je sice vždyky byznys, ale dá se dělat s čistým svědomým a férově.

Ježíš :-O Samozřejmě svědomím :-D

Myslel sem někde soukromé testy..Tady bude max test jedince a počítám že to bude právě Minelab..Člověk pak nedokáže porovnat..Když sem se ptal na novinku Whites zda nebudou dělat nàhodou test, tak si ho mám prý udělat sám..Přitom to je novinka!!!.Kamarád si ho teď kupuje tak si ho teda udělàm..Jinak tady těm recenzím věřím protože si to tady pak doma a nejen doma ověřuju..

To kofák: co pak teď děláme nějaké testy? Napsal jsme ti, že vhledem k počasí se do toho můžeš pustit sám. Ty ale tady v chatu napíšeš jenom polovičku. :,-( :,-( :,-(

No já se musim vyjímečně Máry zastat. Je na to blbý počasí. Když něco dělám, tak v podstatě stojim hodiny u díry stěnovýho polygonu, měnim detektory, cíle, sondy, nastavení, zapisju, vracim se, uvažuju, zase zpátky cíle,je to možný, neni to možný, ověřit, prostě testuju. Zkoušim něco teďka na jednom detektoru, a to je prosím spojené i s chozením z jednoho druhu půdy přes změnu na druhý typ půdy, tak si k tomu vybírám lokality, a v tom větru na tý sněhový břečce to je trošku masakr. A to je teď vo zdraví.

Já sem se ptal zda se bude dělat testík nového whites..Stačilo napsat ano či ne..Nebo stačí napsat poznatky z terénu.Nic víc sem vědět nechtěl..Nikde sem nepsal že je potřeba ho dělat hned..Odpověd že je teď zima a zima byla dá se říct dva dny.Sem čekal jinou odpověď když detektor se prodàvà už nějakou dobu..Udělej si test sám pro mě znamená ho koupit..Myslím si že sem u vás nechal už dost korunek že bych si zasloužil normální odpověď.U každé novinky se dělá velký halóóó a tam ticho..Proto sem tam psal na chatu že navím co si mám tady o tom myslet.. Dám ti sem litrfree odkaz z chatu co sem psal----Ahoj..Dotaz na Elmaru..Bude nějakej testík Whites MX5???Myslím si že to je digitál který za ty prachy bude hledat tady těžko konkurenta..A je tady ticho a ticho..Co si mám pak tady o tom myslet??? 

kofak:diskusi na toto téma jsem založil 28.12.2013 20:06 a nikdo nic tak že asi tak.počítam až na jaře po prvnich testech.

Kim..Díky za info..Už sem to našel...

ono neni nic ani na stránkách whitesu v cz tak že nidko asi ještě nemá

Už jich pár v čr béhá a je tu i na prodejně..Pan Chládek bude snad dělat i nějaký člànek..Nebudem tu raději zacpávat vlákno..Když tak přejdem na to tvoje vlákno..

Z tohohle bych zase začal kouřit... Kde ty na to bereš nervy... My se ti s Meldou složíme na krabku chceš? :-D

Predpokladaná cena údajne cca 3360 €. Podľa mňa dosť. Či?

Tak co ta cena?uz to chci mit doma

Zajímala by mě frekvence cívky ;-)

CO TA FREKVENCE??????? :-/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru