Návod na detektor kovů Minelab Manticore

Kategorie: Detektor kovů Minelab Manticore

Manticore nabízí opravdu nepřeberné množství nastavení a tomu odpovídá i délka návodu. Díky Romanovi se podařilo udělat překlad v rekordním čase a tak se můžete začíst.

Návod ke stažení bude tady v článku a také v eshopu, dole na stránce produktu. Návod si můžete stáhnout poklepáním na obrázek.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Super ted to chce ještě detektor aby přišel ;-)

Nevím včera sem s tím dal 40min za barákem a po 4 letech s noxem, jsem s ním neměl žadný problém :) barva byla barva, železo se hlásí 0-99 ale podtržený a bručí, takže když sem kopal železo bylo to železo :) po 40min nejsem generál ale myslím že to pujde a krom nastavení odezvy jako na noxu, max poladit ty limity železa aby to tolik neořezávalo barvu a budeme kamarádi :)

Mám tomu rozumět tak, že když je aktuální kapacita baterie někde mezi 89% a 7%, tak to pořád ukazuje zeleně půlku?.

pandora- dp je 2tonové audio s promenlivou toninou podle síly signálu, proto tam nelze dávat vícetonové volby ...

Skvělá práce, děkuji ... jen už mi prosím pošlete ten stroj :-D

Skvělá práce, to tedy ano. 👍👏 Zase je co studovat, pro běžného smrtelníka a jen tak, na vycházky, tento detektor není určený. Není to, zapni a jdi ! 😊

Tak hodně podrobný návod i pro laika asi ho objednám dobrý ;-)

tak prvních 10 kusu co vím už prodali hned začátkem ledna, taky jeden mám, jedou podle pořadníku a čekají na novou zásilku. Tohle bude jeden z tech 10ti tipuju :)

:) jo dle meho vzhledem k tomu že maj xxx předobednávek tak to rovnou posílaj a do stavu na skladě se to jen tak nedostane :) a ano alobal je kolečku s id alobalu tz stejně jako ag :) rozjebanej alobal co nemá tvar kolečka už muže trochu měnit tvar ale ve finale stejně kopneš vše že :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru