Něco z našeho pravěku

Vážení,

naše sdružení tak nějak postupně vykrystalizovalo tak, že jsme v roce 2010 obsadili v podstatě nepoužívané fórum Havlíčkobrodsko na Lovci pokladů. Jeho zakladatel je Bůh ví kde, ale odkaz toho muže, který fórum založil, stále žije. Podívejte se, co je první reakce na fóru. Je od Henryho44.  Myslím, že způsobem sdělení a jeho duchem a významem neřečeného z těch slov plně prokresluje HHB pojetí hledání. Často společně, a přátelsky.

Jak šel čas, pomalu jsme se seznamovali s principy slušného hledání.  Mimochodem, solidně jsme se všichni hardvérově posunuli. A postupně, nenásilně vedeni atmosférou Lovce jsme se dostali k tomu, že jsme začali spolupracovat s archeology. K tomu jsme víceméně přirozeně spěli. Poprvé jsme se dostali na společnou archeoakci v roce 2011, a to hlavně s pomocí legendárního hledače Libmuse. To je vlastně i rok, kdy jsme zahájili přípravy na založení vlastního občanského sdružení. Pomoc, neocenitelnou, nám poskytlo  Archeo LP 2010 o. s. Děkujeme.

A v roce 2012 byly naše stanovy zaregistrovány ministerstvem vnitra, a byli jsme oficiálně státem uznaným, možno to tak nazvat, spolkem.  Bohatá spolková činnost mimo jiné navazuje na nejzemitější demokratické tradice naší první republiky.

Sdružení HHB o. s. na ně, jak doufáme, navazuje.

Jirka, předseda HHB o. s.

Komentáře

Podepisuji se pod to co jsi napsal ;-)

paráda hezky to tu tvoříš Jirko :-)

Jirko pěkně jsi to napsal ;-)

Tak ať se Vám Litříku daří.

jj paráda ;-) :-)

paráda ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru