Nová 23 cm 2D cívka pro detektor kovů Minelab Manticore

Kategorie: Detektor kovů Minelab Manticore

Na tuhle sondu už s Petrem čekáme takřka rok. Tak trochu jsme doufali, že by jsme se také mohli dostat k reálnému testování, ale bohužel na to nakonec nedošlo, nebylo to již potřeba. Cívka udělá radost všem Mantařům, kteří hledají nejdrobnější cíle v místech plných železa a zároveň potřebují tlačit na hloubku. Sondy budou k dispozici během příštího týdne.

Popis sondy:

23 cm (9“) 2D vodotěsná sonda pro detektor kovů Manticore kombinuje co nejlepší citlivost a dosah na drobné předměty s extrémně nízkou váhou (362g  včetně krytky). Ačkoli je to 9“ sonda je nejlehčí ze všech cívek pro detektor kovů Manticore a celková váha detektoru s nasazenou 9“ sondou je něco málo přes 1,1 kg.

Skvěle se také hodí pro hledání ve vodě díky nízkému profilu a vodotěsnosti až do 5 metrů. Sonda je dodávána včetně ochranného krytu.


Sondy tady budou příští týden a tak se všichni co mají k dnešnímu dni udělanou objednávku příští týden dočkají. Minelab zároveň uvolnil video o této cívce, které je natočené ve vývojovém centru Minelabu v Adelaide, kam se s Petrem příští rok v květnu podíváme. Na což se tedy hodně těšíme :).

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Velmi, velmi dobře, nebude v tomto rozměru sonda i na EQ?

Tak to fakt nevíme.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru