Nové cívky od Coilteku pro Minelab Equinox – první ochutnávka

Kategorie: Detektor kovů Minelab Equinox 800 a 600

Včera odpoledne přišli všechny tři testovací cívky na Equinoxe od Coilteku. Petr neodolal a natočil alespoň první první ochutnávku.

Video

Na videu najdete ukázku dosahu na vzduchu u všech tří velikostí cívek.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

To je dosah :-O

Nádhera. Kolik bude přibližně kousků v první várce?

Podle velikosti (20/5/30) je to málo, ale zájem je celosvětově neskutečný.

:-O To bude mazec. Paráda snad se dostane na mě hned při první várce

Všechny objednávky, které máme do dnešného večera budou v první várce. Těch 10x5 tam je ale už jenom pár... pár jsou dva/dvě ;-)

Paráda ;-) ;-)

Tak super,mám objednáno. :-)

Jen co povoli led beru tu malou do vody,vcera jsem si objednal silnej neopren tak to v te vode snad nejak vydrzim ;-)

Tak objednano 10 krat 5..Takže zustala poslední :-D

10x5 objednána 18.02.2021 20:47..Tak snad to bude první várka :-D

Tak doufám,že poreferujete,jaké jsou ty cívky v praxi za chůze v terénu :-)

Rozhodujici bude test- srovnani se standartni 11". Jaký bude rozdíl a jak velký..... 🤔🤔🤔🤔🤔🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐😃😃😃😃😃😜😜😜😜😜😜😜😜😜

airtesty jsou neobjektivní,chtělo by to porovnat dosah na nekopané cíle,ale ta nejmenší vypadá nabušeně :-O

To pluge: ano, jsou o tom žádná a taky jsme to mnohokrát napsali. Určitě tak uděláme řadu testů v půdě. Na druhou stranu, je řada značek, které reagují na čerstvě zakopanou dírů a na videích z hledačů pak úplné blbce ;-)
Každopádně doufáme, že se snad podaří udělat i nějakou předváděčku alespoň na probošťáku. Tak nějak doufáme, že se zvyšující se teplotou a větším množsvím UV to covid zabalí jako minulý rok a do podzimu bude trochu normální stav. ;-)

Také jsem zvědavý na srovnání velkých sond Minelab a Coiltek. Přemýšlím totiž o té velké sondě na Noxe 600.

Elmara : Covidus to zabalí až se většina národa nechá naočkovat takovou vakcinou, která je i proti novým tozšířeným mutacím koronáče..... Jinak h...o...🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Elmara,ano řada detektorů reaguje i na zahrabané díry,proto jsem psal porovnat na nekopané cíle a nejlépe s hraničním dosahem,ale vypadá to že tyto coilteky jdou do země skoro jak v airtestu.Deus bude dosahově nepochybně poražen,myslím že v dobře nastaveném gold režimu můžeme spekulovat i o srovnatelném dosahu s MNL gpx ;-)

Spekulovat ano. :-) Záleží na jaké typy cílů... Equiky tu hloubku prostě umí neskutečnou. Tohle je jenom další nakopnutí ;-)

Pěkná, svižná odezva :-O Zdá se mi to, nebo signál z coilteku "doteče" do jednotky dřív, než z origo sondy? Možná je to tím, že už celkem dlouho chodím s 15'kou u který je reaktivita prostě nějak pomalejší. S tou elipsou 10x5 se bude luxusně dohledávat. 8-)

Argill. Mohl by jsi to prosím trochu rozvést? Jak to myslíš, jako že ten Coiltek je rychlejší na odezvu na cíl?Děkuju

Flyfish215: To je jen můj sugestivní dojem. Netuším, jak měl Jaccob nastavenýho noxe. Podle videa mi ale přijde Coiltek rychlejší. Otázka je, jak se osvědčí v terénu. Výsledky airtestu jsou perfektní, jako střílet ryby v kádi. Nox je super a nedám na něj dopustit, ale tuhle rychlost odezvy jsem zatím viděl jen u jeho velkého konkurenta... V reaktivitě a vyhodnocení cíle barva/železo má nox svoje limity. Možná je mají na svědomí origo cívky a s Koiltekem bude nox totální raketa, ale jak říkám, je to jenom můj dojem. ;-)

Ahoj Marku.Mohl by jsi sem prosím dopsat váhy všech cívek?V obchodě tato informace není.diky moc ;-)

Beru zpět..😊už to vidím😏😊

V lednu jsem si koupil hloubkovou cívku od Minelab, mám být smutný?

Ne k tomu není důvod. Jsou to dvě podobné alternativy. Ta Minelabácká má o chlup lepší separaci a ta Coiltekácká o chlup lepší dosah. Smutek netřeba :)

No, jak to vypada s testem novych civek v terenu???? Zajima me hlavne ta 14x9, coz si myslim je asi nejpouzitelnejsi civka na bezne hledani na pole. Nemyslim ty air testy....😜🤓🤓🤓🤓
Uz by bylo nacase..... Dik. 🙋

Takze mezi tema novyma a predeslyma civkama ( v tomhle pripade hloubkovyma) je jen o ,, chlup" rozdil ??? 🙄🙄🙄🙄🙄

Tak tyto cívky max do lesa...na poli se můžu ukopat už teď se základní :-D

Velké cívky jsou prostě do čistějšího prostředí. Uvědomit si to, je základ úspěchu. Pokud nějaké takové koleso začne někdo používat v místě s extrémním množství železa, nedává to smysl. :-)

No,neja
k to tady s tema vysledkama testu tech novych civek zamrzlo...... 🙄🙄🙄🙄🙄🙄

Bandidos: To víš, kdejaký youtuber to udělá hned. Prostě vezme cívku, natočí nějaký nesmysl byť i bez pár hodin chození. Natož pak, že by chtěl otestovat různé půdní podínky, terény a cíle. Taky samozřejmě platí, že kdy něco napíšeme, děláme to pod vlastním jménem a za názorem si tak stojíme. Těžko si pak můžeš vycucat z prstu nějaké hovadiny, to by tady LP nebylo už takřka 16 let. Samozřejmě je tady možnost natočit hromadu nakoupených věcí a prohlásit, že se našli jenom díky nové sondě. To docela funguje a mohl bych napsat nejméně jednu partu která to tak dělá....

Tudíž, sondy testujeme a ještě pár týdnů budeme. Pak napíšeme reálné hodnocení. To co jde napsat již nyní je: 15" je nejhlubší sonda na EQ, sondy jsou mimořádně ne-mikrofoní. Taková stabilita se věru jenom tak nevidí. 10x5, je i při nehorázné separaci na cíle jako jsou mince a drobnější hlubší, než jsme byly ochotní doufat. ;-)

.... a ta 14x9 je teda zatim jak......? Ta me zajimá.
Jinak nejenom já hořím nedočkavostí co teda vlastne namerite oproti stantartni 11" 😎🤓

Tak právě teď dorazila...15".. díky. Odpo ji hned prubnu. 😃😃

Davide, napiš sem pak nějaké srovnání se základní. Třeba dosah na groš :-)
Díky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru