Nové pulsní detektory od Minelabu GPX 5000 a GPX 4800

Kategorie: Detektory kovů Minelab - Pulsní

Nové vlastnosti a funkce dělají z detektoru kovů Minelab GPX 5000 možná nejlepší detektor na zlato na světě!

Detektor kovů Minelab GPX 5000 nabízí nyní opravdu dlouhou řadu funkcí, které by měly znovu posunout detektor jak v dosahu, tak při práci v extrémních půdních podmínkách. GPX 5000 používá všechny tři patentované technologie (MPS, DVT a SETA) a znovu tak zvedá laťku pro všechny hledače, kteří se orientují na hledání zlata a nejdrobnějších předmětů.

Nová a vylepšená elektronika by měla přinášet větší jistotu v problematických půdách, a také díky vylepšenému časování v diskriminaci. GPX 5000 má 8 časových základen, které budete moci libovolně používat a tím nejen zlepšit dosah detektoru, ale také přesnost vyhodnocení.

Možnost velké škály nastavení využijí zejména profesionálové. Začátečníci ocení možnost nastavení detektoru v továrním módu. Zde můžete začít hledat takřka okamžitě. Společnost tvrdí, že GPX 5000 je nejhlubší PI detektor, který kdy vyrobila :)

Detektor kovů GPX 5000

Detektor kovů Minelab GPX 4800 - snadnější ovládání a zjednodušení menu

Detektor kovů Minelab GPX 4800 byl navržen tak, aby co nejvíce zachoval výhody celé řady GPX a přitom co nejvíce zjednodušil ovládání detektoru. Přístroj by tak měl vyhovovat všem těm, kteří neradi příliš dlouho detektor nastavují.

Minelab GPX 4800 používá všechny tři patentované technologie, stejně jako model GPX 5000. Pomocí unikátních funkcí a špičkové patentované technologie dokáže GPX 4800 pracovat plynule a tiše, a to i v půdě za těch nejhorších podmínek, přičemž si stále udržuje skvělou hloubku dosahu. Společnost Minelab je přesvědčena, že v dosahu na drobné zlaté předměty jsou nyní detektory řady GPX nejlepší na světě.

Detektor se ale v evropských podmínkách používá především pro hledání těch nejmenších relikvií, šperků atd. GPX 4800 a 5000 by se měly nyní dostat i na všecny tyto předměty nejhlouběji v celé historii řady.

Pokud by se dala GPX 4800 shrnout do několika vět: " Snadná pro začátečníky a skvělý partner pro profesionály".

Detektor kovů GPX 4800

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

A co orientační ceny ? 8-)

Ceny jsou: GPX 4800 99 000kč s DPH, GPX 5000 110 000kč s DPH

To má v ceně i morgoše co s tím mává a kope a našinec jen pokuřuje a dohlíží , případně udílí rozkazy... ;-) :-D :-P Za tu cenu by tam mohli taky delegovat hezkou mladou prsatou a všude bez, ale to bychom asi toho moc nenašli, co?

Zdravím,ví někdo jak hluboko dosáhne gpx 4800 na Au 10kč FJ na klasické půdě? Děkuji mafug01

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru