Nový dětský detektor kovů Bounty Hunter Junior Target ID

Kategorie: Bounty Hunter - recenze a testy , Dětské detektory kovů Bounty Hunter

Dětský detektor kovů BH Junior Target ID

V docela aktuální době se tady objevil nový dětský detektor od BH, Bounty Hunter Junior Target ID.  Je to přístroj určený maximálně dětem do 9-10 let. Přesto musím říci, že nás docela okouzlilo, jak tahle “hračka” pracuje. Ostatně se na to můžete podívat sami na videu, které najdete v článku.

Stejně jako starší model i nový BH junior ID, nemá loketní opěrku. Konstrukce je teleskopická s jedním utahovacím zámkem. Nastavíte na požadovanou délku, zapnete přístroj a jde se hledat. Nastavení je opravdu velmi jednoduché, přístroj pracuje v plně automatickém režimu a jediné co si lze nastavit, je úroveň diskriminace. Napájení je řešeno dvěma tužkovými bateriemi v držadle přístroje.

Ovládací box detektoru kovů BH

Detektor váží 550g, což je i pro dítě menšího vzrůstu zvládnutelná hmotnost. Sonda, kterou je přístroj osazen, má průměr 16 cm. Dosah přístroje není nějak závratný, přesto minci v 10 cm nepřejdete a pokud byste se soustředili i na slabší odezvy, dá se hledat i hlouběji. Stejně jako u všech detektorů s velikostí předmětu roste i dosah přístroje. Opravdu velký předmět tak lze brát podstatně hlouběji, to jsme ale nijak zvlášť netestovali. Ostatně ani není důvod. Devítiletá dítka mají i tak dost problém se prokutat i k tomu kolečku v 10 cm, což jistě potvrdí každý, kdo kdy s těmi mrňousy chodil hledat.:-)

Detektor je tak určen dětem a dospělý hledač si s ním díky jeho délce nezahledá. Tedy alespoň já bych musel se svými dvěma metry lézt po kolenou. I když je to tak detektor pro děti, je to plnohodnotný přístroj. Pokud se ho tak rozhodnete svému potomku pořídit, máte jistotu, že kupujte opravdu DETEKTOR KOVŮ a ne bezcennou hračku :-)

Nový Junior Target ID stojí 2.730 Kč s DPH a přístroje jsou již skladem.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ale šlape pěkně. :-)

Ty jo... Parádní! Hezky šlape a to smajlíkový zpracování.... Být malochem, už bych visel rodičům na noze, ať mi ho Ježíšek obstará... :-D

elmaro prosím tě kdo je ten pán co předvádí ten detík?

To antabus: na videu je vedoucí našeho servisu Peťa Zuklín ;-).

To Decimus: Náš Odík už je trochu zhýčkaný, má Go Find 20. Ale detektor se mu líbil i tak hodně. Váha 550g dává šanci si zahledat opravdu drobným dětem. Hezká je i rychlá reakce, diskriminace pracuje jak má. Je to detektor i když to stojí pod 3000 Kč :-)

Tak a veleman už se nechytá vůbec a řekl bych že i žlutá tramvaj bude muset s cenou pod 3000 o:-) :-D :-D ;-)
Jak toto uvidí malá , tak mám po svobodě při hledání :-O Zbohem moje holky ,piva a cigára :,-( :,-( :,-(

dost dobrý

to je trefa do černého ... ;-) 8-)

:-O :-D ;-)

Takhle si trochu připadám s Ace250 taky tón, ale věř mu...

A navíc dítě spíš potěší desetikačka na žvejku.

Ty joo,parada :-)

To joeblack! Táááák,Ace 400i za tři litránky! Beru a vyprodáno :-D :-D :-D

tak ten je super :-)

Zdravím, chci se zeptat, jaký hloubky bere?? Synáček se asi zamiloval :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru