Odměňte se za dobré vysvědčení, aneb prázdninový bonus na tři oblíbené detektory

Bounty Hunter ES Gold

Na detektor Bounty Hunter ES Gold je nyní speciální cena 4.990 Kč. Jedná se o detektor určený začátečníkům. I přes svoji jednoduchost má velmi slušně rychlou reakci na cíl. Gold je v základu osazen vodotěsnou 20 cm koncentrickou sondou. Možnosti nastavení jsou také slušné. Samozřejmostí je diskriminace, citlivost, Notch a především také hlasitost, což u detektorů v této ceně je velký bonus navíc. Detektor je navíc velmi lehký a s váhou 1 kg se řadí k tomu nejlehčímu co lze koupit.

Detektor zvládne každý, ale pokud byste přeci jen tápali, tak k detektoru je samozřejmě český návod, instruktážní DVD v Čj a kryt proti dešti.

Golden Mask GM4PRO

Detektor není potřeba představovat. Ve své cenové třídě naprosto bomba, ale to si tady už stovky hledačů sami již ověřily. Prázdninová nabídka je jednoduchá, ke všem verzím GM4PRO dostanete v ceně bezdrátová sluchátka WS 103 za 1 Kč. Samozřejmostí je pak standardní vybavení krytem boxu elektroniky a bateriového bloku, akumulátorem, nabíječkou, krytem sondy a instruktážním DVD.

C.Scope CS6MXi

Představovat nějak obšírněji CS6MXi je stejně jako u GM4 zbytečné. Všichni hledači, kteří se baví především hledáním drobných stříbrných mincí dobře vědí co tenhle detektor dokáže vykouzlit a to především v místech plných železa, odkud všichni ostatní prchají. CS6MXi je ale i vynikající universál a ve třídě detektorů do 20.000 Kč je zcela výjimečný.

Prázdninovým bonusem jsou sluchátka Jolly Rogers v hodnotě 1.900 Kč, které detektoru dokonale sedí. Žádné standardní vybavení od LP ale samozřejmě chybět nebude a tak u detektoru najdete také kryt boxu elektroniky, kryt základní sondy a instruktážní DVD.
 

Komentáře

hm..osvezujici letni menu..... ;-)

Do ....... Kdybych počkal měsíc a půl, sem ho moh mít i se sluchátkama. Jo, holt, člověk nemá být ukvapený! Přeju všem pohodové hledání a hodně adrenalinu.

Samozřejmě adrenalinu s radostným koncem!

Aa no taky jsem mel pockat, ted po nich pokukuju ale tu 2jku asi neprekousnu, aspon dokud neskonci ta akce =D.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru