Okno do budoucnosti detektorů – Minelab uzavřel nový patent

Kategorie: Minelab - recenze a testy

V roce 2014 začali v Minelabu pracovat na registraci nového patentu detektoru kovů s generátorem magnetického pole. Uvedená technologie přinese revoluci v oblasti diskriminace kovů. Z uvedeného je jasné, že rozpoznávání železných cílů bude mít takřka 100% pravdivost a také identifikace velikosti železných cílů bude extrémně přesná.

Kdy se na trhu objeví nový detektoru s touto technologií není jasné, spekuluje se o roku 2018, ale to jsou pouze spekulace oficiálně nikdo neví nic:-)

patent detektor kovu - magnetometr
Stručný popis měřící metody

magnetometr detektor od Minelabu


V současnosti je nejpokročilejším detektorem na trhu Minelab GPZ 7000. Ten je ale určen primárně pouze pro hledání přírodního zlata. Pokud by se k této vysoce pokročilé PI technologii přidala tato technologie nová, vznikl by přístroj s extrémní hloubkou a zároveň neskutečně přesnou diskriminací.... no necháme se překvapit, dříve jak v roce 2018 se ale nový přístroj jistě čekat nedá.

LCD GPZ 7000 GPZ 7000

GPZ 7000 - v současnosti nejpkročilejší PI detektor na trhu

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

ok du vsadit sportku :-P

Já doufám, že tu technologii použijí především u levnějších špičkových hobby detektorů kovů. Tam by to byla asi daleko větší pecka, pro zdejší hledačský národ :-)

No vsadil bych se ze zezacatku s tim prijde nejaka vlajkova lod za supu ale casem urco prijdou verze i pro bezny smrtelniky XD, nechame se prekvapit. Nase deti uz z toho nebudou mit takovej kopaci adrenalin, hned budou vedet co je pod civkou :-O

Co se týče železa, tak by to tak opravdu být mohlo. 8-)

:-O ;-)

Uvidíme,jak se to popere s různýma slitinama a velikostma cílů...o patvarech nemluvě..rozhodně se minelab snaží a tak to má být...tak je to správné.. :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru