Pár fotografií z klubovky

Kategorie: Hledačské akce publikované na LP

Páteční večer

Páteční večer proběhl v tradiční pohodě. Spát se šlo pozdě, někteří jedinci se do postele dostali až když bylo sluníčko zase vzhůru :)

Páteční večer

Testy na polygonu

Na polygonu se testovalo v podstatě celou klubovku. Půda nebyla nic moc a tak měla řada detektorů problémy.

Testování detektorů

Sobotní hledání

Tradičního sobotního hledání se zúčastnila pouze část hledačů. Nálezů nebylo moc a v naprosté většině šlo o smrtelně raněné měděné mince. Výjimkou byl hezký patriotický prsten a také závaží. To jsem sice nejdříve určil jako část ložiska, po očištění se ale ukázalo, že spíše půjde o ranně slovanskou záležitost. Takže nakonec vlastně hodně dobrá louka :-)

Sobotní hledání

Sobotní hledání

Sobotní hledání

Sobotní hledání

Prohlídka základny

V sobotu odpoledne šlo pár hledačů "na vojnu" a prošlo si podzemí Ořechova.

Prohlídka základny

Prohlídka základny

A trocha války na konec

Jelikož nám evidentně nechyběla energie, dostali jsme hloupý nápad využít místní hřiště a trochu si zaválčit. Po dvou hodinách jsme toho měli všichni docela plné brýle :).

Trocha války

Bohužel nemám žádné fotografie z přednášky. Ve stanu bylo na focení málo světla a navíc byl úplně plný, včetně míst na stání u vchodu. Myslím, že Míra byl rád, že měl tolik pozorných posluchačů. Příští klubové setkání bude na Ostružné u Taťky. Datum ještě ladíme :-).

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Moc pěkný fotky a akce vydařená ;-)

Takový hezký článek by si zasloužil hezký nadpis. Možná se pletu, ale lépe by se četlo Z klubovky . Ale je to celkem jedno :) hlavní sou ty fotky a vaše zážitky :)

Zdarec, díky za super akci a prostor k povídání. Hlavně bych chtěl ocenit trpělivost a kultivovanost posluchačů a poděkovat ostatním, co se nebáli se vyjádřit a vstoupit do diskuze. Vše proběhlo nad moje očekávání. :-) Už se těším na ty srpnové závody!

Zdravím, myslím že klubovka se povedla, závaží je určeno v artefaktech, jen by se asi mělo někde zaznamenat, nevíte kdo se o to zajímá v Brně , dík za rady, ať to pípá 8-)

Bez těch tanků neuděláte ani krok co? :-D ;-)

Mexitaz: fotilo a zaměřovalo se vše. Shodou okolností u závaží mám pouze přibližnou polohu, jelikož jsme ho nejdříve považoval za ložisko. Tudíž tam je to + - 10 metrů. Fotky jsme poslal Dr. Maříkovi, zda je to opravdu ono ;-)

ok dík

Hezký článek a pěkné fotky. Těším se na Ostružnou :-) :-)

Honza Mařík mi poslal kontakt na místně příslušnoho archeologa. Pokud to je možné, ať se mi šťastný nálezce závaží ozve na klub@lovecpokladu.cz nebo na telefon 731102713. Domluvíme další postup ;-)

Jsem nakonec nemohl... škoda...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru