Pro upřesnění všem

Asi si pokládáte otázku, proč zrovna Příbramsko, nebo vlastně co to bude pro Vás obnášet když budete v nějaké skupině "Příbramsko WZ".

Nejde nám o to ihned zakládat veřejné sdružení podložené papírama. Jde hlavně o to, vybudovat slušnou komunitu lidí co hledají na Příbramsku a rádi si zahledají s více lidmi. Lidmi, kteří dokážou poradit, pokecat o hledání nebo o čemkoliv co nás baví apod.

Vím, že na Příbramsku je hodně sólistů, kteří se ostatních hledačů spíše straní. Cílem je ukázat Vám, že hledat například ve dvou nebo více lidech nemusí být hned špatné. Co takhle když se sedne někde u piva, nebo jiného a bude se zkoumat mapa kde by mohlo něco být? Nebylo by dobré nalítnout na lokalitu s více lidmi? Někdo má více zkušeností v tomto, někdo zase v tomhle? Chtěli by jste například informace pro koupi nového detektoru a chtěli by jste pokecat třeba s někým kdo už Vámi chtěný detektor má? Je tu samozřejmě více pozitiv, ale to už si snad každý dokáže domyslet sám :-).

Zní Vám to něco jako co by mohlo být dobré nebo by jste si to chtěli zkusit? Tak tomu dejte šanci a přidejte se. Jakmile nám skončí mrazy, tak se ihned může někam vyrazit nebo ještě před hledáním se někde setkat a pokecat na jakou lokalitu se vypravíme. Opravdu to myslíme s touto skupinou vážně a naším cílem je sjednotit dobré lidi se stejným koníčkem. Nikdo po Vás nebude chtít žádné členské příspěvky apod.

Lukáš, Icyclaw

Komentáře

Dobrý den, nejsem sice z Příbrami, ale studuji tam. Cestou vlakem ze Zdic, jsem viděl několik zajímavých míst a chystám se tam jít "zapípat" jsem hledač samotář a v lokalitách kde hledám i občas přespávám, mám hledání spojené s trampováním. Možná na mne někde narazíte :) znáte Bratkovice? Je tam na kopci kostelík obklopený poli. Tam se chystám až to půjde.

Ahoj, pridal sem te do clenu. Muzeme se nekdy domluvit na spolecne hledacce. Kdyztak dej vedet. Lukáš

Ahoj díky za přijetí do skupiny určitě něco podniknem míra

Zdravim. Taky bych sem se rad přidal. Přímo příbram

Ahoj chlapi. Také bych se rád přidal, jsem od Březnice. Lokalit bych pár na pípání měl. Jsem znova na začátku a potřeboval bych poradit, něco okoukat a tak :) Kdysi jsem měl detektor cca. 15 let zpět a chtěl bych s tím znovu začít. Kdyby se někdo chtěl ozvat (775 799 9devadesátjedna, byl bych rád za každou pomoc. Díky Martin

Ahoj všichni 26 ledna to jest příští neděli planuju hledání okolo Březnice kdo by měl zájem a chuť se přidat ať se ozve nebo napíše na můj telefon 734507297 zavolám zpět. Další informace budou doplněny v průběhu týdne podle lidí a tak.....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru