Prosincové novinky v detektorech kovů na Lovci pokladů

Společnost DetectorPro

Společnost DetectorPro vyrábí v současnosti detektory určené pro universální hledání s důrazem na použití při brodění nebo s možností ponoření. Firma je také výrobcem dvou typů dohledávacích detektorů PistolProbe a UniProbe. V obou případech se jedná o dohledávací detektory s největším dosahem na trhu a tak určitě stojí za pozornost.

Druhým, a určitě neméně důležitým segmentem výroby, jsou profesionální sluchátka pro uživatele detektorů kovů. Společnost DetectorPro je jediný světový výrobce celé řady sluchátek pro hledače s detektory kovů. Určitě lze napsat, že se jedná o nejlepší sluchátka v oboru, a jako jediný výrobce dodávají na trh celou ucelenou řadu.

Detektory kovů DetectorPro

Ve výrobním programu jsou nyní dvě základní řady detektorů, Pirate a Wadew. Společnost navíc vyrábí i poměrně unikátní zařízení UniProbe, které spojuje sluchátka, dohledávač a detektor kovů.

Poklepáním na obrázek se Vám otevře detail detektorů

Detektor kovů Pirate   Detektor kovů Pirate pro
Detektor kovů Wader  Uniprobe

Dohledávací detektor PistolPROBE od DetectorPro

Dohledávací detektor PistolPROBE je stále ještě novinkou ve výrobním programu společnosti. Detektor se vyznačuje, na dohledávačku poměrně zajímavou možností nastavení. Přístroj má neobvykle velký dosah, určitě největší na trhu. Citlivost přístroje jste ale schopni zároveň regulovat nastavením thresholdu a frekvence. PistolPROBE je tak jednou z nejzajímavějších dohledávaček na trhu.

Dohledávací detektor kovů Pistol Probe

Sluchátka pro detektory kovů od DetectorPro - jednotlivé řady

 

Sluchátka DetectorPro se řadí do několika základních řad. Sluchátka jsou tak roztříděná dle jejich vlastností a použítí. V podstatě všechny lze použít ke všem detektorům kovů, které jsou dnes na trhu. Díky tomu, že většina disponuje přepínacím ovladačem pro kompatibilitu, bude vždy Váš detektor se sluchátky spolupracovat.

Společnost Detector Pro je jediným celosvětovým výrobcem sluchátek pro hledače s detektory kovů. Již dlouhou řadu let postupně vylepšuje a mění modelovou řadu, a v podstatě každý rok přijde s nějakou novinkou. Všechny jejich sluchátka pracují na audio frekvencích, které používají detektory kovů. Většina je vybavena omezovačem příliš silného signálu, což lze pro zjednodušení popsat tak, že i když se snažíte zachytávat ty nejmenší šusty na pokraji dosahu a tak máte nastavenou vyšší hlasitost, neutrhne Vám velký a mělce uložený nález uši.

Všechny tyto vynikající vlastnosti dokáží ve většině případů umocnit dobré vlastnosti detektoru který používáte, nebo Vám pomohou výrazně zvýšit komfort Vašeho hledání.

Sluchátka jsou vyráběna v USA, používají pouze nejkvalitnější reproduktory a konstrukční prvky včetně polstrování. Věříme, že pokud si najdete čas sluchátka otestovat, nikdy už nebudete chtít chodit v modelech, které nebyly vytvořeny pro použití při hledání.

Sluchátka rattler

Sluchátka Jolly Rogers

Sluchátka Jolly Rogers Ultimates  Detektor kovů Ghost Deep Woods
Sluchátka Gray Ghost Ultimate  Sluchátka Nugget Busters
Sluchátka Nugget Busters NDT  Sluchátka Black Widow

Detektory kovů C.Scope CS1MX a CS440XD

U obou detektorů došlo ke změnám v režimu thresholdu a k dalším drobným úpravám. Navíc dostaly detektory nový, a myslím si že velmi podařený design.

Detektro kovů C.Scope CS1MX

Nový detektor kovů Golden Mask HF

Značka Golden Mask uvedla na trh nový typ detektoru GM, který nese označení HF. Jedná se o detektor na pracovní frekvenci 18kHz, a je tak určen především pro všechny hledače, kteří hledají jednoduchý přístroj na vysoké frekvenci. 

Použití detektoru je tradičně jednoduché a přístroj se opírá o vynikající dosah, který zdobí všechny přístroje GM. V České republice a na Slovensku se začne prodávat od 10.prosince 2010. Cena detektoru bude 7.990 Kč s DPH. Na fotografii si můžete prohlédnout francouzskou verzi detektoru. Přístroje určené pro trh v ČR a SR budou mít popisky ovládacích prvků v angličtině.

Nový detektor kovů Golden Mask HF

 

Komentáře

To GMko vypadá zajímavě. Docela by mě zajímal rozdíl v dosahu na grešli Leopolda mezi tímto strojem a GM3.

To Azas: tak to netuším, můžeš přijet testnout :-)

Změnila se u GM konstrukce(zámky)?Kdy bude k omrknutí a vyzkoušení u Libora?

no hadam je tam aspon ta konstqujcia lepsia lebo cievka u GM nic moc . Ale vizera zaujimavo :)

To nederland: detektor bude mít nový typ zámku.

To osiris1511: GM mají sondu udělanou robustně, na druhou stranu v ČR a SR nemají ani jedinou reklamaci sondy! Což se nám samozřejmě velice líbí :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru