Sondy Coiltek pro detektory kovů Minelab Equinox a X-Terra PRO

Kategorie: Detektor kovů Minelab Equinox 800 a 600 , Detektor kovů Minelab Equinox 900 a 700 , Detektor kovů Minelab X-Terra Pro

Sondy Coiltek není potřeba nijak zvlášť představovat. Výrobce roky vyrábí doplňkové cívky pouze pro Minelab a firma zároveň sousedí s ústředím Minelabu v Adelaide. Na videu se můžete podívat na představení všech tří cívek pro řadu Equinox a X-Terra PRO.

Videa mají anglické titulky a pokud si nejste v angličtině jistí, lze vytvořit automatický překlad. Jelikož tuto funkcí kupodivu řada lidí nezná, dole pod videi je krátký návod jak na to.

Sonda Coiltek 15 (375 mm) pro řadu Equinox

Sonda Coiltec 15“ pro řadu Equinox je nejhlubší vyhledávací cívka pro tuto řadu detektorů. Cívka kombinuje výjimečný dosah s velkým pokrytím půdy. Sonda je určená pro detektory kovů Minelab Equinox 600/700/800/900 a X-Terra PRO. Sonda je dodávána včetně krytky.

Sonda Coiltek 14x9 pro Equinox a X-Terra PRO

Sonda 14x9" pro řadu Equinox a X-Terra PRO kombinuje zvýšený dosah s dobrými separačními vlastnostmi. Výrobce ji sám doporučuje pro hledání na polích a ve vodě. Sonda je určená pro detektory kovů Minelab Equinox 600/700/800/900 a X-Terra PRO. Sonda je dodávána včetně krytky.

Sonda Coiltek 10x5 pro Equinox a X-Terra PRO

Separační sonda 10x5" pro Equinox a X-Terra PRO je určená do lokalit s velkým množstvím odpadu nabízí vynikající citlivost a také dosah na drobné a střední cíle. (mince od těch nejdrobnějších, šperky atd). Sonda je určená pro detektory kovů Minelab Equinox 600/700/800/900 a X-Terra PRO. Sonda je dodávána včetně krytky.

Nastavení automatického překladu anglických titulků do češtiny


Zapněte si titulky (čtverec s červeným podtržítkem)


V nastavení - (zubaté kolečko) zvolte Titulky


Zvolte automatický překlad


Zvolte češtinu

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru