Speciální poděkování všem v sekci muzea

Kategorie: Nálezy a záchranné výzkumy v ČR a SR

Ti, kteří na LP chodí roky, to jistě znají. A tak tato informace je spíše pro ty, co jsou zde krátce. V sekci s nálezy – lovci historie je záložka „Muzea“. Pod ní se řadí všechny odevzdané nálezy a také si můžete rozkliknout seznam muzeí. Ten je unikátní v tom, že všechny tyto instituce někdy nějaký nález od hledačů přebraly.

Stejně jako v minulých letech i letos se zde sešlo hodně zajímavých a někdy zcela výjimečných nálezů. Za LP a taky tak trochu za všechny lidi co žijí v naší zemi, bych chtěl všem detektorářům co nějakou spolupráci s profesionály provozují poděkovat.

Nejenže zlepšujete obecný pohled na náš koníček, ale také přispíváte k tomu, že se tyto nálezy vypublikují a zpracují.

Rád bych také poděkoval všem ostatním, kteří své nálezy zveřejňují. Jako každý rok i letos mnohokrát došlo na to, že jsme byli osloveni přímo archeology, že ta a ta věc by se jim měla dostat na stůl. A rozhodně patří ke cti všem, že takřka všechny takové žádosti byly vyslyšeny.

Díky vám všem🙂

Elmara

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Je to dobrý díky a uřitečný šéfe ;-)

Tak tohle je parádně udělaný, že se nálezy rovnou zobrazují pod záložkou daného muzea. A koukám, že už bylo založeno i muzeum z mojí domoviny Dr.Hostaše v Klatovech :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru