Týden se značkou Bounty Hunter Exklusive Edition

Kategorie: Detektory kovů - Recenze a Testy

Sice trochu opožděně ve středu, ale bylo potřeba dostříhat videa a tak to myslím nevadí. Zvláště když se u dvou nejlepších modelů hezky příjemně změnila cena.

Historie značky Bounty Hunter je velice stará, ale její dřívější slavné časy v minulých letech trochu zmizely pod přívalem nejlevnějších začátečnických modelů. To se ale v současnosti mění a pro svoje špičkové modely Bounty Hunter vytvořil řadu Bounty Hunter Exklusive Edition. Jak už ale bylo řečeno, původní modely značky ze 70 let jako byl třeba Red Baron, což byl jeden z nejprodávanějších modelů vůbec, pro značku navrhovaly takové “mozky” jako je Jack Gifford.

V současnosti společnost Bounty Hunter a její profesionální odnož Bounty Hunter Exclusive Edition vlastní First Texas. Společnost využívá stejné technologické portfolio i pro další dvě značky, Fisher a Teknetics. Je to stejný model jako u dalších velkých nadnárodních výrobců. Pokud bych použil nějaký blízký příměr, tak je to podobné, jako když například Volkswagen vyrábí také Škodovky a Seaty.

Nyní ale ke žhavé současnosti. Ke všem modelům Bounty Hunter Exklusive Edition jsou nyní v ceně instruktážní videa. Videa jsou ve vysokém rozlišení a určitě Vám pomohou při prvních krůčcích s Vaším detektorem. V současnosti nejvyšší model celé řady Platinum dostal navíc velice příjemnou novou cenu, kterou se značka evidentně snaží o větší konkurenci na trhu.

Na ukázku videa se můžete podívat zde. Pokud si ji prohlédnete až na konec, čeká Vás překvapení z pohledu do budoucnosti.

V současnosti vyráběné modely detektorů kovů  Bounty Hunter ES

Bounty Hunter ES Gold

Bounty Hunter ES Gold 2D

Bounty Hunter Titanium

Bounty Hunter Titanium 2D

Bounty Hunter Platinum

Pozor nová cena! Původní cena 11.790 Kč, nová cena 9.990. Jedná se o akci Bouty Hunteru a zatím nevíme zda bude časově omezená.

Bounty Hunter Platinum 2D

Pozor nová cena! Puvodní cena 13.950 Kč, nová cena 10.950. Jedná se o akci Bouty Hunteru a zatím nevíme zda bude časově omezená.

Ukázka instruktážních DVD s překvapením na závěr

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru