Upgrade v02.77 pro Nokta Makro Simplex+

Kategorie: Nokta - recenze a testy

Je tady nový upgrade pro detektor kovů Nokta Makro Simplex+. Změn je opravdu hodně a tak je vezmeme bod po bodu, jelikož to opravdu stojí za to!:-)

Upgrade detektoru kovů Nokta makro Simplex+

  1. Krátkým stiskem tlačítka pinpoint vypnete zvuk – funkce se hodí, když máte detektor třeba při dohledávání zarušený dohledávačkou atd.
  2. Při použití detektor s klasickými sluchátky (kabelová) je rozšířené nastavení hlasitosti
  3. Byla přidaná 7 úroveň citlivosti – jedná se opravdu o citlivost navíc, nejde o rozdělení stávajících úrovní do více políček. V této úrovni, má tak detektor větší dosah. Je třeba ale počítat s tím, že na řadě míst v takovém nastavení nepůjde chodit a detektor v takovém nastavení nebude stabilní.
  4. Byl přidán druhý režim Park – Původní režim Park, byl přejmenovaný na Park 2. Nový Park 1 má vyšší citlivost a je také hlubší. (na LCD tak nyní najdete 5 ikon jednotlivých režimů)
  5. Byly provedeny změny v režimu All Metal – pozice se z prvního místa přesunula na poslední. Byla optimalizovaná úroveň prahového tónu pro všechny úrovně nastavení. V závislosti na půdních podmínkách lze nastavit od -50 do +50.
  6. Na LCD byla přidaná lišta mineralizace
  7. Byly prodlouženy časové limity – prodloužil se čas, kdy zůstává otevřená vybraná funkce, aniž by se detektor přepnul zpět do režimu vyhledávání. S tím souvisí přidání funkce BACK (šipka na horu). Kterou po nastavení detektoru rychle vyskočíte z menu bez čekání na vypršení časového limitu
  8. Byla zvýšena hloubka identifikace ID – detektor po upgrade identifikuje na LCD cíle hlouběji než v předchozí verzi sw.
  9. Byly přidány další úrovně podsvícení
  10. Byla rozšířená manuální funkce odladění půdy

Je to pořádná porce změn. Ale všechny změny jsou zcela účelné a Simplexe posunují dále. Určitě v příštím týdnu chceme natočit krátké video v kterém ukážeme všechny výhody nové verze v02.77


Jak nahrát nový update do detektoru?

1)Jděte na stránky výrobce: https://www.noktadetectors.com/metal-detector/simplex-metal-detector/
Z levého sloupce klikněte na software update a stáhněte soubor. Tento soubor poté rozzipujte do složky (obsahuje nak instalační software tak FW do detektoru).

detektor

2)Nainstalujte program Nokta Makro update tool a spusťte.
Z vrchního sloupce nezapomeňte vybrat model Simplex+

návod

3)Přes tlačítko select file vyberte FW detektoru (bude ve stejné složce jako instalační software)

návod

4)Připojte detektor a klikněte na tlačítko detect device.

návod

5)Nyní klikněte na start update a detektor neodpojujte od počítače dokud instalace nezkončí.

návod

6)Po skončení se objeví hlaška update complete a detektor můžete bez obav odpojit.

návod

Nyní máte nainstalovaný nový update.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Dobrá správa dík 8-)

Bomba vypada to dobre,
uz se tesim dnes az to zkusim

Nainstalován, zítra vyzkouším. Díky už se těším ;-)

Super, zítra nahodím. Jen mě mrzí že se nerozšířilo taky nastavení hlasitosti na víc úrovní při používání bez sluchátek. Chtělo by to něco mezi prvním a druhým dílem protože jednička je už celkem na nastražený uši a dvojka naopak řve jako blázen. Zbytek už je opravdu pro úplně hluchý.

To jim to ale trvalo..... :-D

Paráda, díky a těším se na video😉

Paráda, snad si tu noktu už pořídím. Jinak by mě zajímalo jaká je v terénu, vaše osobní zkušenosti kdo sní chodíte, do teď jsem měl Ace 250, dnes šel do světa a když vše dobré dopadne chci si zajet koupit tuhle hračku tak bych rád věděl jaky je rozdíl Garrett Ace 250 a tahle nokta. O kolik je lepší než Ace atd. Díky.

Bohužel to nemohu posoudit Garretta jsem nikdy neměl ;-)

Já jsem se simplexem nadmíru spokojen. Přesnost a odezva oproti zvláštnímu cinkaní garetu je úplně jiná. Navíc se dá sm+ krásně naposlouchat a nemusíš kopat každej bordel ;-)

Děkuji. No mám ho a zatím dvě vycházky a je to peklo když nejsem zvyklej. Plete se mi to s Ace tak místo pinpoint noktu vypnu. o:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru