Už pár let žiju...

Už je to pár let…. Narozeniny... Má drahá polovička vyslyšela mé zbožné přání a přivezla mi přes půl republiky můj první opravdový detektor, čehož také záhy litovala. Mé srdce dobrodruha a snílka zaplesalo a od té doby jsme detík a já nerozlučná dvojka. Každá volná chvilka měla najednou svoje využití. Pole, les, louka… V létě, v zimě, prostě kdykoliv. Doma si museli chvilku zvykat. Můj pobyt v teple domova nebyl tak častý, ale na druhou stranu – vše v domácnosti bylo vždy hotovo, jako obvykle. Kolikrát bláto až za ušima, když se člověk vracel z pole za letní bouřky, v zimě omrzlé prsty, v létě spálený ramena…

V kuchyni, v obýváku, vlastně všude se začaly povalovat moje „poklady“, pergola zase zaskládaná podkovami, sekyrami a dalším různým harampádím. Takže na další narozeniny nemohlo přijít nic jiného než pořádná vitrína na ty nejsrdcovější kousky. Časem se mi podařilo sestrojit elektrolýzu, nastudovat postupy čištění měděných i stříbrných koleček, zabřednout do kronik, starých map, moudrých knih… Nejsem zlatokop (i když zlatým kouskem se pohrdnout nedá), proto mi úplně stačí procházet mým chudičkým rodným krajem, který však občas vydá i nečekané překvapení. Baví mě objevovat místní historii, přemýšlet a dohledávat, co se tu kdy dělo. Baví mě jen tak sednout na kraj lesa a vychutnávat si ten vnitřní klid a souznění s přírodou a kochat se jejími krásami. Dnes už si neumím představit, jak prázdný byl můj život bez tohoto milovanýho koníčku, bez těch chvilek, který si člověk pro sebe občas musí ukrást, aby si vnitřně odpočinul, popřemýšlel, přišel na jiný myšlenky a připravil se psychicky na další den v tomhle podivným světě. Přeju všem krásný chvilky strávený venku i krásný nálezy! Ať vám to pípá, dámy a pánové!

 
 
 
 
 
 

 

KomentářePravu máš :-D

Pravdu :-D

Tady není co dodat :-O
Psáno pravým srdcarem -vazne nádherné čtení , obrázky a celý příspěvek :-O ;-)
Nedivím se , že to je tady na hlavní stránce ;-)

Děkuju Joe, od Tebe si toho cením moc ;-)

Super čtení i nálezy, děvčico ;-) ;-) ;-)
Jen tak dál :-D

Děkuju pane! Já si tak dala záležet, aby nikdo nepoznal, že to psala ženská, a Ty to tady tak provalíš :-D :-D :-D

Je to rebel !!! :-/ :-D :-D ;-)

A já tedy taky děkuji o:-) :-D ;-)

To není průser, to je čest :-D :-D :-D
Teď si vem, že se s tebou bude joeblack bavit jak s hospodským :-O :-O :-D :-D :-D :-D

Joe??? :-D :-D :-D Ten mě zná a stejně se se mnou jak s hospodským baví!!! :-D :-D :-D o:-) :-P

Velmi krásně napsáno...teď po víkendu stráveném v přírodě a navíc po přečtení tohoto článku ....se mi na tu noční nechce o to víc :-D

Děkuju kobraM, no jo, je to skoro hřích, jít do práce v tento krásnej čas! Tak ať Ti to rychle uteče! ;-)

Tož to já teda hresim každej den o:-)

Tož s hospodským se dycky dá bavit otevřeně :-P :-D :-D ;-)

No však!!! Vůbec si nestěžuju :-D :-D :-D

Krásný příspěvek. Hezké čtení. Děkuju

Já děkuju, MJBlack. A těší mě, že se líbí!

No však já si spíš chválím o:-) :-D :-D ;-)

Krásnej příspěvek,klobouk dolů! :-) taky mám ráda ty chvíle kdy jen tak čumákuju do kraje :-) a zas kousek popojdu.Pro mé vrstevnice jsem Ta prdlá :-D

Přišli sme tady vseci o:-) ;-) :-D

Dadlo, aspoň si můžeme podat ruce. Ale jen my a stejně postižení ví, že ti prdlí a sami se ochuzující jsou ti ostatní!!! ;-) :-D

Článek SUPER jen tak dál ....at´to pípá 8-) :-)

Děkuju stavyp, taky moc přeju!!! ;-) 8-)

Děkuji za pěkné čtení, našel jsem v něm zalíbení. :-)

Blbec telefon . Má tam být ,,prdli sme vseci" :-D :-D ;-)

Od Vás mě to nesmírně těší, pane GM4PRO, děkuji! :-)

Joe, zase se spiknul proti Tobě? :-D ;-) :-P

To mi dělá pořád parchant jeden . Za to dneska nebude mít sex s nabíječkou o:-) :-D ;-)

Máš recht, aspoň dá na čas pokoj :-) ;-)

To doufám . Stačí když začne psát co chci já o:-) :-D ;-)

Moc hezké čtení, psáno srdcem ;-)

Bravo. Kudlanka je paradni. Ja ji jeste nepotkal. Nepocitam tu svoji co mam doma :-). Jeste jednou bravo a dekuji za vas prispevek.

Moc děkuju Mach1 a nuny70 !!! I všem ostatním, kterým stálo za to si přečíst moji "klubovku" ! ;-) :-) Ať se vám daří!!!

Tobě hlavně ještě spoustu krásných nálezu a chvil s detailem i bez ;-) madam Nedám ;-) o:-) :-D
Pardon tozas ten telefon Damned o:-) :-D :-D :-D ;-)

:-D :-D :-D Děkuju Joe :-D

A je to tady :-D :-D :-D :-D

Moc hezké čtení a krásné fotky. :-)

Moc děkuji Tygrklok! :-)

Co myslíš, vitorio? Joeblacka? Tak ten je tady ještě od rána! :-D :-D :-D

o:-) o:-) o:-) :-D

To je moc hezky napsané a tak to má být, zlatá horečka kazí charakter, tohle je srdcovka. Hodně nálezů, zdraví, pohody přeju.

Děkuju moc, Civka!!! :-) Tobě samozřejmě taky přeju!!! ;-)

Moc krásné !!!!

Óóó, děkuju pane Pyrdo, cením si toho! :-)

Co dodat, no tak ať se daří. ;-) A foto těch nádherných duh, jasně už chápu tu předposlední fotku 8-) :-D

Děkuju pane pikec! :-) Něco Ti prozradím - je to fáma, s tím pokladem na konci duhy... Duha - jdu, letím, škobrtám a kutálím se, a ta potvora si to vždycky rozmyslí, asi že se spletla, a je vmžiku zas o kus dál!!! :-O

Opravdu krásný článek, skvělé fotky a vzpomínky z pátrání po minulosti. Je poznat dívčí zápal pro věc. Přeji mnoho pěkných nálezů a nádherných zážitků v přírodě s kouzlem neznámého a doposud neobjeveného tajemství. Klobouk dolů před takovými děvčicami ! Moc držím palce. :-D :-D :-D :-O

Mildas, moc děkuju, ať se Ti daří a hlavně - ať Ti hledání a toulání pořád dělá radost!!! ;-) :-)

Dost dobrý :-) :-)

:-D :-D :-D Děkuju ramires, potěšil jsi ;-)

Moc dobře se to četlo a koukalo . Škoda, že to co je pěkný trvá vždy jen chvilku. Příště prosím delší článek :-D :-D :-D . DÍKY :-)

Schnilaku (to je děsnej nick, promiň ;-) ), to já bych se ráda rozepsala, ale nechtěla jsem vás okrádat o drahocenný čas, natož nudit nebo odradit ;-) Každopádně děkuju moc, pane! ;-)

Damned , Ty napiš klidně i dvě stránky na jeden příspěvek , krásně se to čte . Pokud to neuděláš , tak napíšu já nějakou romantiku do klubu a to bude drobet asi rozdíl od té Tvojí o:-) :-D :-D ;-)

Poutavý příběh, četl jsem jedním dechem, přesně jak píšeš to prožívám také a se mnou má rodina, která mě pořád vyhlíží, kde jsem. :-) Ten čas letí , večer se blíží a ruka skomírá dalším máváním cívky, nohy dalšími kilometry. Jsme šťastný to blázni a nikdo než mi to neocení. ;-)

To si živě dovedu představit Joe... :-D

Děkuju moc, blackjoe... Přesně, jak píšeš... Tak ať je nám co nejdéle přáno! ;-)

super . šúchaj ďalej

Pekne napsany , hlavne ten konec,je to opravdu o vycisteni hlavy a zapomenuti na realitu , jen bohuzel se do reality clovek musi opet vratit , ale na druhou stranu se pak vic tesi na dalsi hledani ;-)

Děkuji Edu. Kobro, přesně tak to je, děkuju ;-)

Jo kobro , přesně jak píšeš ;-)

Souhlasím ,krásný.fotky,celej článek ,je to tak jak píšeš .myslím že píšeš nám zdravě ,,postiženým " z duše !Ať Ťi to pípá! :-) 8-)

Krásně napsané. Škoda že v průběhu dvaceti let se změnilo mnohé.Přibylo hledačů,ubylo nálezů. Dříve jsem o hledače nezavadli na tož po stopách že přede mnou někdo byl.Dnes abych se před hledači schovával.Když jsem šel domu z hledačky v kapse vždy něco bylo.
No prostě nebyl facebook a levné detektory.
Předminulí týden můj dlouholetý kamarád přede mnou v lese rozmlátil novej detektor za 26 tis. a prostě skončil.Já to sice mám pořád za relax a odpočinek .A hlavně reset hlavy.
Ale u některých jedinců je to jak boj o zrno.Bohužel se bojím že tady nemůžu konstatovat :Bude líp.

Pleskin, děkuju moc. Kime, to už je na další článek, víme, jak to je... Věřím, že tomuhle "naivnímu" článku se "rádobyhledači" vysmějí a je mi to jedno... Ani nemám strach, že by jim tenhle "koníček" vydržel dlouho.. Bohužel, následky po nich jsou vidět i cítit. S tím my, srdcaři, nemáme šanci cokoliv udělat. Takže užívejme, dokud je nám přáno, a nenechme se převálcovat! ;-)

...krásně napsáno...s tím nejde nic jiného než souhlasit...nádherné momentky...děkuji ať se daří... ;-)

nádherně výstižný... :))

Na to se dá napsat jen "ámen" cítím to úplně stejně... V týdnu chodím sem tam na menší výpady, ale hlavně v neděli a v pondělí ráno už se těším na další nedělní mávanec :-D moc pěkně napsáno a fotky luxus :-) díky ;-)

Damned tady se Ti projeví jen ti ,,srdcari" . Ti co to mají jinak to prostě v hlavě nepoberou ;-)

Je to pěkně napsaný a i pěkný fotečky, já to mám jako doživotní koníček :-) Ať se daří ;-)

Moc vám všem děkuji: Enki, Peters1, Kefalin, joeblack i c4llix... Všem vám přeju co nejvíc hodin strávených v tom "našem" světě, ať se vám daří. Moc si toho vážím. :-)

Super. :-) :-) :-)

Moc děkuju, GATTO :-)

OL chudý kraj? no dnes už na nálezy možná jo, hold jsou to neobnovitelné zdroje, zlatá rybařina
to Kim: máš recht ;-)

arec - U nás na severu docela jo.... ;-) A přímo naše dědina a její okolí na 99%.

Pěkný článek a mluví mi z duše :-D. Přeji mnoho krásných chvil v přírodě a při poznávání historie našich lesů a luk :-)

Děkuju Petra14, jsem ráda, že se líbí. Přeju i Tobě!!! ;-)

Steve jsou tu místa , kde je problém najít ztracené hřebík a to nemluvím o Šumvaldu , kde smát kastrují i hnůj , aby náhodou nevyvezly něco , co se dá ještě zpeněžit aspoň ve sběru o:-) :-D :-D ;-)

Děkuji za článek. Mám dvě práce a kvůli času jedu třeba jen na dvě hodiny. Když je auto tak to jde. Teď už bohužel je skoro všude zasazeno. Každopádně jak mám dvě práce a hlavně rodinu, tak v hlavě furt něco šrotuje, ale když vezmu do ruky moji x-terru, tak už myslím jen na to co asi kopnu. Občas se zastavím porozhlédnu se kde hledám ... prostě relax a hlava si odpočine!!! (jsem od malička rybář a tam je to to samé - čekám na záběr pak tahám rybu a nikdy nevím co z vody vyleze :))
Jezdím hledat i na dvě hodiny a i když najdu jen knoflík jsem rád. Je třeba se radovat i z maličkostí. Hledačů přibývá, ale když si vezmu že kousek pole jdu dlouho, tak si nemyslím, že to není zas tak špatné. Je to o náhodě. Mně udělá radost každé kolečko. Spíše mi vadí že jsou tak sežrané :)
Ale jak jsem psal je to hlavně relax. Šťastný lov všem.

Jaký Steve ? Tam mělo být ,,Arec" kujva Japonec v tom telefonu je vážně kreten :-/ :-/ :-/ :-D

Nálezy a mince otvírám nepravidelně, do klubu se podívám každý den, no na stránky "Domů" jenom občas. Tento příspěvek asi byl určen do klubu, ale admin asi velice správně vystihl aktuálnost a "srdcařinu" tohoto článku a vložil to sem. Damned, jseš úžasná, vystihla jsi to za nás, za mnoho hledačů srdcařů. Bylas první, jseš nejleší (to myslím úpřimně). Hodně nás to bere obdobně, tys ale dokázala perfektně napsat a doložit nádhernými fotěčkami, kolážami, krásně jsi si s nima pohrála, srdíčko to ohřeje. Dokonce fotky z jednoho místa v různém ročním období, úžas. Máš navíc široký záběr, nejenom nálezy ale i příroda, stromy, louky, pole, dúha a fascinující ježek, no především tá KUDLANKA!!! Kolik hledaču ji asi viděla? Já jsem ji vloni půl dne sledoval. Podařilo se mi nafotit a nafilmovat jak ulovila včelu a můru. Je to zážitek. S pokladem pod důhou to mám stejné, ale nezoufej, poklad tam někde je a čeká na i tebe. Hezky jsi vystihla podstatu činnosti detektoráře, mrcasníka. O tom to je! Dík za hezký článek, bylo to pohlazeníčko. Ať se ti daří a více takových článků. ;-) o:-)

Ještě jedna kritika a pochvala.
Pochvala za to, že tento příspěvek dán do "Domů".
Kritik za to, že co se klub otevřel, vkládají se tam hodně inflačních článků o 1 až 2 fotkách, většinou o ničem. Je to hrozná devastace za posledních cca půl roků. Dobré články s kvalitními nálezy a maximálním počtem fotek je pramálo, navíc se strácí utopí v plevelu. V neposlední míře kvalitní, slušní, zkušení hledači se postupně vytrácí, zůstávají v anonymitě. Důvody ale hlavně opatření nechám na adminech!!! :,-(

Nebete pod tva slova s taky podepisu ;-)

Damned: ten článek je opravdu pěkný, taky jsem to takhle kdysi měl..
joeblack: :-D, severní morava byla před mnoha lety krajem zaslíbeným, myslím tím "sudeťáčky"

Nebete, ani netušíš, jak moc mě těší Tvoje slova. Vím, že spousta z nás to cítí stejně, ale překvapilo mě to množství pozitivních komentů. A uznání od vás všech mě jenom utvrzuje, že jdu správnou cestou, jako mnozí z vás. Máš pravdu, původně to byla klubovka, který jsem kdysi ráda četla. Jinak na klub máme podobný názor. Ještě jednou moc děkuji a vážím si Tvého krásného komentáře. Ať se Ti daří a užívej si to nadále! :-)

FRA: Moc Ti děkuji a přeju co nejvíc času, který se Ti pro sebe podaří uloupit! ;-)

Damned, nemáš zač, vždyť si to plně zasloužíš ;-)

Arec právě že už jen byla . Neříkám , že nejsou , ale ta zaslibenost je tam :,-( ;-)

Co zbylo na me když to všichni řekly předemnou snad jen škoda že to nechytlo moju manželku diky za článek :-P :-P

Děkuju moc, Jerry68. Tak to jsme na tom stejně - ani mého manžela ;-) 8-) :-D

Moc krásné a citlivé čtení pohladilo moji zbídačenou duši a rozehřálo polámané srdce, jenž bylo naplněno novou energií právě začínající hledačské sezóny. Onou chutí po odkrývání historie, a také přísunu dalšího adrenalinu do těla hledačova, stojícího osamoceně uprostřed matky přírody nad poměrně hlubokou tajemnou dírou, která značí libozvuký signálek.

Děkuji za článek a přeji mnoho dalších úspěchů spojené s odhalováním života našich předků.

PS : Já hledám v bohatém kraji, ale lidé tu byli odjakživa lakomí a na peníze opatrní, takže to vyjde tak nastejno, ba možná i hůř. ;-) ;-) :-)

Stewensin, smekám před Vaším literárním talentem a malebnému jazyku :-) Mockrát děkuji za pochvalu a přeju spoustu příjemných chvil strávených v našich lesích, lukách a hájích, pole nevyjímaje ;-) :-)

Máš to moc pěkný děvče. Máš to moc, pěkný děvče. Máš to, moc pěkný děvče. Ty brďo, jedna čárka a tři různý věty o:-).
Moc se mi článek líbil, je fajn mít stejně postiženýho kolegu opačnýho pohlaví :-D
(teda, ne, že bys to měla mít nějak obráceně, to já tentononc, jenom to... JOE POMOC!) o:-) o:-)

:-D :-D :-D Newte, Ty jsi mě našel i tady? :-D Tož děkuju pane :-) No opačný pohlaví - Ty jsi prostě geniální!!! Nad tímhle jsem nikdy nepřemýšlela!!! Teď jsi mi nasadil brouka do hlavy, tohle budu nějakej čas asi vstřebávat :-D :-D

Newte ale Damned to má tak jak píšeš ...Damned dovnitř a ty ven takže fakt obráceně,ale tak to má bejt ,ne? :-D :-D :-D :-P

Díky Damned. Ještě umím hanácky a sprostě, avšak žádný z těchto dvou jazyků by nevystihl pocity, které ve mně vyvolal tvůj článek psaným srdcem. Orgánem, jehož neustálá činnost nepohasne ani ve chvílích maximálního pracovního či školního stresu a vyčerpanosti. Je to právě srdce, které nás táhne do terénu s detíkem v ruce. To ono se rozbuší v situacích, když se z hlíny vyklube stříbrňáček, nebo když se objeví rez nevybouchlé munice. Srdce se nedá oklamat a je jedno, jestli je mužské nebo ženské. Obě jsou stejné. A to je právě to společné, co spojuje protiklady. :-) ;-)

Stewensin, až napíšeš knížku, bude to má BIBLE...
A hanácke rozumim, bócat se o nas moselo, dokuď muj děda šrákal po tym našim světě.
Sprostě jsem se naučila dokonce sama
;-)

Sem polichocené. Ale nejaké velké spisovatel ze mě nigdá nebode. Bodo rád, gdež to doklepo letos na vesvědčeni s dvojkó z češtěne. Jestle mužo nejakó knižko doporočet, tak zkos nejakyho Vančuro.
;-) :-) :-D

Depak Vančuro... To be mě nekoštovalo, to néni vono. Bodo moset počkat, až se umódřiš.

palec :-)

Děkuji, ja.runa :-D

:-D :-D nekoštovalo :-D, spiš nešmakovalo né. ;-) :-D

Od malinka mě nekoštuje tlusty maso. Mám to zažity. :-D

Newtw ! Ty .. Ty ... Ty s to vymňouk o:-) :,-( Jak Tě mám z toho vymotat ? Sem na blbé straně a opačného pohlaví Damned o:-) Vymotávat umím z kalhotek ale ne takovýho křupana :-O :-O :,-(
Dyk já vlastně ani nepoznám kalhotky od náhrdelníku o:-) :-/ :,-(

Super,tvůj příspěvek mi udělal velkou radost,ůplně jsem se viděl někde v terénu :-D ;-)
at se ti daří a to nejen při hledání :-)

MODREY, tak to já mám radost a že Ty máš radost! Děkuju, taky ať se Ti daří! :-)

Jak už jsem psal článek pěknej a dneska jsem se podrobnějc kouknul na fotky...co je pro mě naprostá bomba je ten namachrovanej ježek ,fakt dobrý :-D :-D :-D :-D

No jo, těch zvířátek mám vyfocených hrozně moc, bohužel se nevešly. Třeba příště. Ale namachrovaně vypadají všechny :-)

Ten ježeček šel na lov a vypadá,že by si to rozdal s každým kdo by ho chtěl jenom trochu vyrušit :-D :-D :-D :-P

Ani se nehnul!!!! :-D Pózoval dobrých 10 minut, než mě přestal bavit :-D

Nepozoval,jistil si tě :-P :-P

Nebo ztuhnul strachy... Vidíš, to mě nenapadlo. Beru si z toho ponaučení, že nemám děsit ježky o:-)

:-D :-D :-D :-P

Super článek, krásné počtení. Je vidět, že je to psané od srdce ;-)
Ten Ježek musel dělat pěkný rambajs kolem. Nedupal a nefuněl? :-D :-D :-) ;-)

Damned a neměl na bodlinách jabko?Při noční hledačce by se docela šiklo :-P :-P :-P

OBI - dupal a funěl jak divočák, blýskla jsem foťákem do noci a myslela na to, aby podle fotky usvědčili mýho vraha, tzv. poslední foto před smrtí ;-)
ramirez: To víš, že MĚL, dokud jsem si ho nevšimla. Vyměnil ho se mnou za slib, že bude na úvodníku Lovců :-D

Ok férová výměna :-D :-D

Pěkně napsané.Kime,já to beru tak že vletím na římany,chodím tam jak ocásek 2 hodky bez signálu a říkám si kua to je v háji už tu nic neni.Řeknu si seru na římany,schválně se seberu a du naproti na to pole kde se ví že nic neni jenom bordel a blbosti,odlomky něčeho,ejhle šestý kop agečko,ty vole svět je krásný a naráz je mě dobré i ag Leopold.To si pak řeknu ty ocasníku,nejsi za závodech,deš se jenom vyvětrat a to co najdeš je bonus navíc.Za pravopis se omlůvám,popíjám růžové víno.No ale kdybych ho nepil asi bych to napsal stejně. :-D

pifin71 - děkuju. Mimochodem, dobře to děláš :-D A je zajímavý, že to fakticky funguje :-D

pifin71:jo mám to podobně ale + to co jsem napsal

Damy a Panove,nema cenu abych cokoliv psal,bylo by to jen opakovani jiz Vami napsaneho...proste...zase se jeden(jedna) z nas otevrela svetu a dala nam nakouknout do sveho hledacskeho srdicka..nosime to tam vsichni,ale malokdo z nas ma odvahu to takhle dat vsem...proto je to tak uprimne,krasne a nam srozumitelne....vsichni vime co nam Damned chtela rict......a ja Ji za to verejne dekuju ...Kurt

p.s. jediny co mne teda trosku nastvalo,je ten poradek v nalezech.....stydim se za ten svuj ,,bordel,, jdu uklizet..aspon ty kolecka si to zaslouzi... 8-) 8-) 8-)

:-D Moc děkuju Kurte... Jojo, odvaha mi nechybí, protože zlatokopové tohle nečtou a ostatní jsme na stejné lodi... Teda aspoň si to tak naivně myslím. No a pořádek... no... naštěstí nejsou vidět ty krabice, krabičky a kýble, kde zrovna ten pořádek není :-D Jenže to by bylo na další dvě vitríny a to už asi doma neprosadím :-D

To mě vzalo za srdíčko...líp bych to nenapsal ;-) . Z toho čiší jedna obrovitánská pohoda a tak by to mělo být. Díky za super příspěvek :-D

Centurion - to já děkuju, za přečtení i za porozumění... ;-)

;-)Tak jsem objevil tenhle článek a krásně sem si početl jak ten tvůj,tak celou diskuzi.Prostě paráda. ;-)A udržet pořádek je to nejtěžší.Ale důležitý je vědět kde co je. :-DAkorát jak to přibejvá a přibejvá tak je těžký se rozhodnout co dát na čestné místo co upozadit.Mě se to nějak nedaří a časem se to v těch poličkách zvedá do několika vrstev. :-D :-DTakže ti přeji co nejvíc pěkných nálezů a ať se to pěkně vrství ;-) :-)

Kvasak - děkuju moc! Náhodou sleduju, jak pěkně řadíš prkno za prknem! ;-) Nech si dařit a přeju Ti co největší prkna! :-D

Krásně napsaný přesně tak,o čem to je!!V tomhle světě málokdo umí jen tak si sednout na kraj lesa a kochat se,užívat si toho co je.Ať ti to pípa,užívej života a zase určitě něco krásného napiš,díky

Není co dodat, jako bych to psal já. O to hezčí, pokud to tak cítí ženská. Od nich čekám spíš nepochopení. Přitom je to jednoduchý. Než abych šel na 2 hodiny do posilovny, na hodinu do solárka a na 2 hodiny k psychologovi, tak radši vypadnu na 5 hodin s detektorem. Má to stejnej efekt a ještě ušetřím :-D Ať to piští! ;-)

mazitko - děkuju moc, určitě napíšu! ;-) Ať se Ti daří! :-)

Argill - taky moc děkuju, jsem ráda, že se líbí. No, a - já mám doma přesně opačnej problém :-D :-D :-D Ať se Ti daří! :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru