Už pár let žiju...

Už je to pár let…. Narozeniny... Má drahá polovička vyslyšela mé zbožné přání a přivezla mi přes půl republiky můj první opravdový detektor, čehož také záhy litovala. Mé srdce dobrodruha a snílka zaplesalo a od té doby jsme detík a já nerozlučná dvojka. Každá volná chvilka měla najednou svoje využití. Pole, les, louka… V létě, v zimě, prostě kdykoliv. Doma si museli chvilku zvykat. Můj pobyt v teple domova nebyl tak častý, ale na druhou stranu – vše v domácnosti bylo vždy hotovo, jako obvykle. Kolikrát bláto až za ušima, když se člověk vracel z pole za letní bouřky, v zimě omrzlé prsty, v létě spálený ramena…

V kuchyni, v obýváku, vlastně všude se začaly povalovat moje „poklady“, pergola zase zaskládaná podkovami, sekyrami a dalším různým harampádím. Takže na další narozeniny nemohlo přijít nic jiného než pořádná vitrína na ty nejsrdcovější kousky. Časem se mi podařilo sestrojit elektrolýzu, nastudovat postupy čištění měděných i stříbrných koleček, zabřednout do kronik, starých map, moudrých knih… Nejsem zlatokop (i když zlatým kouskem se pohrdnout nedá), proto mi úplně stačí procházet mým chudičkým rodným krajem, který však občas vydá i nečekané překvapení. Baví mě objevovat místní historii, přemýšlet a dohledávat, co se tu kdy dělo. Baví mě jen tak sednout na kraj lesa a vychutnávat si ten vnitřní klid a souznění s přírodou a kochat se jejími krásami. Dnes už si neumím představit, jak prázdný byl můj život bez tohoto milovanýho koníčku, bez těch chvilek, který si člověk pro sebe občas musí ukrást, aby si vnitřně odpočinul, popřemýšlel, přišel na jiný myšlenky a připravil se psychicky na další den v tomhle podivným světě. Přeju všem krásný chvilky strávený venku i krásný nálezy! Ať vám to pípá, dámy a pánové!

 
 
 
 
 
 

 

Komentáře

Pravu máš :-D

Pravdu :-D

Tady není co dodat :-O
Psáno pravým srdcarem -vazne nádherné čtení , obrázky a celý příspěvek :-O ;-)
Nedivím se , že to je tady na hlavní stránce ;-)

Děkuju Joe, od Tebe si toho cením moc ;-)

Děkuju pane! Já si tak dala záležet, aby nikdo nepoznal, že to psala ženská, a Ty to tady tak provalíš :-D :-D :-D

Je to rebel !!! :-/ :-D :-D ;-)

A já tedy taky děkuji o:-) :-D ;-)

Joe??? :-D :-D :-D Ten mě zná a stejně se se mnou jak s hospodským baví!!! :-D :-D :-D o:-) :-P

Velmi krásně napsáno...teď po víkendu stráveném v přírodě a navíc po přečtení tohoto článku ....se mi na tu noční nechce o to víc :-D

Děkuju kobraM, no jo, je to skoro hřích, jít do práce v tento krásnej čas! Tak ať Ti to rychle uteče! ;-)

Tož to já teda hresim každej den o:-)

Tož s hospodským se dycky dá bavit otevřeně :-P :-D :-D ;-)

No však!!! Vůbec si nestěžuju :-D :-D :-D

Krásný příspěvek. Hezké čtení. Děkuju

Já děkuju, MJBlack. A těší mě, že se líbí!

No však já si spíš chválím o:-) :-D :-D ;-)

Krásnej příspěvek,klobouk dolů! :-) taky mám ráda ty chvíle kdy jen tak čumákuju do kraje :-) a zas kousek popojdu.Pro mé vrstevnice jsem Ta prdlá :-D

Přišli sme tady vseci o:-) ;-) :-D

Dadlo, aspoň si můžeme podat ruce. Ale jen my a stejně postižení ví, že ti prdlí a sami se ochuzující jsou ti ostatní!!! ;-) :-D

Článek SUPER jen tak dál ....at´to pípá 8-) :-)

Děkuju stavyp, taky moc přeju!!! ;-) 8-)

Děkuji za pěkné čtení, našel jsem v něm zalíbení. :-)

Blbec telefon . Má tam být ,,prdli sme vseci" :-D :-D ;-)

Od Vás mě to nesmírně těší, pane GM4PRO, děkuji! :-)

Joe, zase se spiknul proti Tobě? :-D ;-) :-P

To mi dělá pořád parchant jeden . Za to dneska nebude mít sex s nabíječkou o:-) :-D ;-)

Máš recht, aspoň dá na čas pokoj :-) ;-)

To doufám . Stačí když začne psát co chci já o:-) :-D ;-)

Moc hezké čtení, psáno srdcem ;-)

Bravo. Kudlanka je paradni. Ja ji jeste nepotkal. Nepocitam tu svoji co mam doma :-). Jeste jednou bravo a dekuji za vas prispevek.

Moc děkuju Mach1 a nuny70 !!! I všem ostatním, kterým stálo za to si přečíst moji "klubovku" ! ;-) :-) Ať se vám daří!!!

Tobě hlavně ještě spoustu krásných nálezu a chvil s detailem i bez ;-) madam Nedám ;-) o:-) :-D
Pardon tozas ten telefon Damned o:-) :-D :-D :-D ;-)

:-D :-D :-D Děkuju Joe :-D

Moc hezké čtení a krásné fotky. :-)

Moc děkuji Tygrklok! :-)

Co myslíš, vitorio? Joeblacka? Tak ten je tady ještě od rána! :-D :-D :-D

o:-) o:-) o:-) :-D

To je moc hezky napsané a tak to má být, zlatá horečka kazí charakter, tohle je srdcovka. Hodně nálezů, zdraví, pohody přeju.

Děkuju moc, Civka!!! :-) Tobě samozřejmě taky přeju!!! ;-)

Óóó, děkuju pane Pyrdo, cením si toho! :-)

Co dodat, no tak ať se daří. ;-) A foto těch nádherných duh, jasně už chápu tu předposlední fotku 8-) :-D

Děkuju pane pikec! :-) Něco Ti prozradím - je to fáma, s tím pokladem na konci duhy... Duha - jdu, letím, škobrtám a kutálím se, a ta potvora si to vždycky rozmyslí, asi že se spletla, a je vmžiku zas o kus dál!!! :-O

Opravdu krásný článek, skvělé fotky a vzpomínky z pátrání po minulosti. Je poznat dívčí zápal pro věc. Přeji mnoho pěkných nálezů a nádherných zážitků v přírodě s kouzlem neznámého a doposud neobjeveného tajemství. Klobouk dolů před takovými děvčicami ! Moc držím palce. :-D :-D :-D :-O

Mildas, moc děkuju, ať se Ti daří a hlavně - ať Ti hledání a toulání pořád dělá radost!!! ;-) :-)

Dost dobrý :-) :-)

:-D :-D :-D Děkuju ramires, potěšil jsi ;-)

Moc dobře se to četlo a koukalo . Škoda, že to co je pěkný trvá vždy jen chvilku. Příště prosím delší článek :-D :-D :-D . DÍKY :-)

Schnilaku (to je děsnej nick, promiň ;-) ), to já bych se ráda rozepsala, ale nechtěla jsem vás okrádat o drahocenný čas, natož nudit nebo odradit ;-) Každopádně děkuju moc, pane! ;-)

Damned , Ty napiš klidně i dvě stránky na jeden příspěvek , krásně se to čte . Pokud to neuděláš , tak napíšu já nějakou romantiku do klubu a to bude drobet asi rozdíl od té Tvojí o:-) :-D :-D ;-)

Poutavý příběh, četl jsem jedním dechem, přesně jak píšeš to prožívám také a se mnou má rodina, která mě pořád vyhlíží, kde jsem. :-) Ten čas letí , večer se blíží a ruka skomírá dalším máváním cívky, nohy dalšími kilometry. Jsme šťastný to blázni a nikdo než mi to neocení. ;-)

To si živě dovedu představit Joe... :-D

Děkuju moc, blackjoe... Přesně, jak píšeš... Tak ať je nám co nejdéle přáno! ;-)

super . šúchaj ďalej

Děkuji Edu. Kobro, přesně tak to je, děkuju ;-)

Jo kobro , přesně jak píšeš ;-)

Souhlasím ,krásný.fotky,celej článek ,je to tak jak píšeš .myslím že píšeš nám zdravě ,,postiženým " z duše !Ať Ťi to pípá! :-) 8-)

Krásně napsané. Škoda že v průběhu dvaceti let se změnilo mnohé.Přibylo hledačů,ubylo nálezů. Dříve jsem o hledače nezavadli na tož po stopách že přede mnou někdo byl.Dnes abych se před hledači schovával.Když jsem šel domu z hledačky v kapse vždy něco bylo.
No prostě nebyl facebook a levné detektory.
Předminulí týden můj dlouholetý kamarád přede mnou v lese rozmlátil novej detektor za 26 tis. a prostě skončil.Já to sice mám pořád za relax a odpočinek .A hlavně reset hlavy.
Ale u některých jedinců je to jak boj o zrno.Bohužel se bojím že tady nemůžu konstatovat :Bude líp.

Pleskin, děkuju moc. Kime, to už je na další článek, víme, jak to je... Věřím, že tomuhle "naivnímu" článku se "rádobyhledači" vysmějí a je mi to jedno... Ani nemám strach, že by jim tenhle "koníček" vydržel dlouho.. Bohužel, následky po nich jsou vidět i cítit. S tím my, srdcaři, nemáme šanci cokoliv udělat. Takže užívejme, dokud je nám přáno, a nenechme se převálcovat! ;-)

...krásně napsáno...s tím nejde nic jiného než souhlasit...nádherné momentky...děkuji ať se daří... ;-)

nádherně výstižný... :))

Na to se dá napsat jen "ámen" cítím to úplně stejně... V týdnu chodím sem tam na menší výpady, ale hlavně v neděli a v pondělí ráno už se těším na další nedělní mávanec :-D moc pěkně napsáno a fotky luxus :-) díky ;-)

Damned tady se Ti projeví jen ti ,,srdcari" . Ti co to mají jinak to prostě v hlavě nepoberou ;-)

Moc vám všem děkuji: Enki, Peters1, Kefalin, joeblack i c4llix... Všem vám přeju co nejvíc hodin strávených v tom "našem" světě, ať se vám daří. Moc si toho vážím. :-)

Super. :-) :-) :-)

Moc děkuju, GATTO :-)

OL chudý kraj? no dnes už na nálezy možná jo, hold jsou to neobnovitelné zdroje, zlatá rybařina
to Kim: máš recht ;-)

arec - U nás na severu docela jo.... ;-) A přímo naše dědina a její okolí na 99%.

Pěkný článek a mluví mi z duše :-D. Přeji mnoho krásných chvil v přírodě a při poznávání historie našich lesů a luk :-)

Děkuju Petra14, jsem ráda, že se líbí. Přeju i Tobě!!! ;-)

Steve jsou tu místa , kde je problém najít ztracené hřebík a to nemluvím o Šumvaldu , kde smát kastrují i hnůj , aby náhodou nevyvezly něco , co se dá ještě zpeněžit aspoň ve sběru o:-) :-D :-D ;-)

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Děkuji za článek. Mám dvě práce a kvůli času jedu třeba jen na dvě hodiny. Když je auto tak to jde. Teď už bohužel je skoro všude zasazeno. Každopádně jak mám dvě práce a hlavně rodinu, tak v hlavě furt něco šrotuje, ale když vezmu do ruky moji x-terru, tak už myslím jen na to co asi kopnu. Občas se zastavím porozhlédnu se kde hledám ... prostě relax a hlava si odpočine!!! (jsem od malička rybář a tam je to to samé - čekám na záběr pak tahám rybu a nikdy nevím co z vody vyleze :))
Jezdím hledat i na dvě hodiny a i když najdu jen knoflík jsem rád. Je třeba se radovat i z maličkostí. Hledačů přibývá, ale když si vezmu že kousek pole jdu dlouho, tak si nemyslím, že to není zas tak špatné. Je to o náhodě. Mně udělá radost každé kolečko. Spíše mi vadí že jsou tak sežrané :)
Ale jak jsem psal je to hlavně relax. Šťastný lov všem.

Jaký Steve ? Tam mělo být ,,Arec" kujva Japonec v tom telefonu je vážně kreten :-/ :-/ :-/ :-D

Nebete pod tva slova s taky podepisu ;-)

Damned: ten článek je opravdu pěkný, taky jsem to takhle kdysi měl..
joeblack: :-D, severní morava byla před mnoha lety krajem zaslíbeným, myslím tím "sudeťáčky"

Nebete, ani netušíš, jak moc mě těší Tvoje slova. Vím, že spousta z nás to cítí stejně, ale překvapilo mě to množství pozitivních komentů. A uznání od vás všech mě jenom utvrzuje, že jdu správnou cestou, jako mnozí z vás. Máš pravdu, původně to byla klubovka, který jsem kdysi ráda četla. Jinak na klub máme podobný názor. Ještě jednou moc děkuji a vážím si Tvého krásného komentáře. Ať se Ti daří a užívej si to nadále! :-)

FRA: Moc Ti děkuji a přeju co nejvíc času, který se Ti pro sebe podaří uloupit! ;-)

Arec právě že už jen byla . Neříkám , že nejsou , ale ta zaslibenost je tam :,-( ;-)

Co zbylo na me když to všichni řekly předemnou snad jen škoda že to nechytlo moju manželku diky za článek :-P :-P

Děkuju moc, Jerry68. Tak to jsme na tom stejně - ani mého manžela ;-) 8-) :-D

Moc krásné a citlivé čtení pohladilo moji zbídačenou duši a rozehřálo polámané srdce, jenž bylo naplněno novou energií právě začínající hledačské sezóny. Onou chutí po odkrývání historie, a také přísunu dalšího adrenalinu do těla hledačova, stojícího osamoceně uprostřed matky přírody nad poměrně hlubokou tajemnou dírou, která značí libozvuký signálek.

Děkuji za článek a přeji mnoho dalších úspěchů spojené s odhalováním života našich předků.

PS : Já hledám v bohatém kraji, ale lidé tu byli odjakživa lakomí a na peníze opatrní, takže to vyjde tak nastejno, ba možná i hůř. ;-) ;-) :-)

Stewensin, smekám před Vaším literárním talentem a malebnému jazyku :-) Mockrát děkuji za pochvalu a přeju spoustu příjemných chvil strávených v našich lesích, lukách a hájích, pole nevyjímaje ;-) :-)

Máš to moc pěkný děvče. Máš to moc, pěkný děvče. Máš to, moc pěkný děvče. Ty brďo, jedna čárka a tři různý věty o:-).
Moc se mi článek líbil, je fajn mít stejně postiženýho kolegu opačnýho pohlaví :-D
(teda, ne, že bys to měla mít nějak obráceně, to já tentononc, jenom to... JOE POMOC!) o:-) o:-)

:-D :-D :-D Newte, Ty jsi mě našel i tady? :-D Tož děkuju pane :-) No opačný pohlaví - Ty jsi prostě geniální!!! Nad tímhle jsem nikdy nepřemýšlela!!! Teď jsi mi nasadil brouka do hlavy, tohle budu nějakej čas asi vstřebávat :-D :-D

Newte ale Damned to má tak jak píšeš ...Damned dovnitř a ty ven takže fakt obráceně,ale tak to má bejt ,ne? :-D :-D :-D :-P

Díky Damned. Ještě umím hanácky a sprostě, avšak žádný z těchto dvou jazyků by nevystihl pocity, které ve mně vyvolal tvůj článek psaným srdcem. Orgánem, jehož neustálá činnost nepohasne ani ve chvílích maximálního pracovního či školního stresu a vyčerpanosti. Je to právě srdce, které nás táhne do terénu s detíkem v ruce. To ono se rozbuší v situacích, když se z hlíny vyklube stříbrňáček, nebo když se objeví rez nevybouchlé munice. Srdce se nedá oklamat a je jedno, jestli je mužské nebo ženské. Obě jsou stejné. A to je právě to společné, co spojuje protiklady. :-) ;-)

Stewensin, až napíšeš knížku, bude to má BIBLE...
A hanácke rozumim, bócat se o nas moselo, dokuď muj děda šrákal po tym našim světě.
Sprostě jsem se naučila dokonce sama
;-)

Sem polichocené. Ale nejaké velké spisovatel ze mě nigdá nebode. Bodo rád, gdež to doklepo letos na vesvědčeni s dvojkó z češtěne. Jestle mužo nejakó knižko doporočet, tak zkos nejakyho Vančuro.
;-) :-) :-D

Depak Vančuro... To be mě nekoštovalo, to néni vono. Bodo moset počkat, až se umódřiš.

palec :-)

Děkuji, ja.runa :-D

:-D :-D nekoštovalo :-D, spiš nešmakovalo né. ;-) :-D

Od malinka mě nekoštuje tlusty maso. Mám to zažity. :-D

Newtw ! Ty .. Ty ... Ty s to vymňouk o:-) :,-( Jak Tě mám z toho vymotat ? Sem na blbé straně a opačného pohlaví Damned o:-) Vymotávat umím z kalhotek ale ne takovýho křupana :-O :-O :,-(
Dyk já vlastně ani nepoznám kalhotky od náhrdelníku o:-) :-/ :,-(

Super,tvůj příspěvek mi udělal velkou radost,ůplně jsem se viděl někde v terénu :-D ;-)
at se ti daří a to nejen při hledání :-)

MODREY, tak to já mám radost a že Ty máš radost! Děkuju, taky ať se Ti daří! :-)

Jak už jsem psal článek pěknej a dneska jsem se podrobnějc kouknul na fotky...co je pro mě naprostá bomba je ten namachrovanej ježek ,fakt dobrý :-D :-D :-D :-D

No jo, těch zvířátek mám vyfocených hrozně moc, bohužel se nevešly. Třeba příště. Ale namachrovaně vypadají všechny :-)

Ten ježeček šel na lov a vypadá,že by si to rozdal s každým kdo by ho chtěl jenom trochu vyrušit :-D :-D :-D :-P

Ani se nehnul!!!! :-D Pózoval dobrých 10 minut, než mě přestal bavit :-D

Nepozoval,jistil si tě :-P :-P

Nebo ztuhnul strachy... Vidíš, to mě nenapadlo. Beru si z toho ponaučení, že nemám děsit ježky o:-)

:-D :-D :-D :-P

Damned a neměl na bodlinách jabko?Při noční hledačce by se docela šiklo :-P :-P :-P

OBI - dupal a funěl jak divočák, blýskla jsem foťákem do noci a myslela na to, aby podle fotky usvědčili mýho vraha, tzv. poslední foto před smrtí ;-)
ramirez: To víš, že MĚL, dokud jsem si ho nevšimla. Vyměnil ho se mnou za slib, že bude na úvodníku Lovců :-D

Ok férová výměna :-D :-D

Pěkně napsané.Kime,já to beru tak že vletím na římany,chodím tam jak ocásek 2 hodky bez signálu a říkám si kua to je v háji už tu nic neni.Řeknu si seru na římany,schválně se seberu a du naproti na to pole kde se ví že nic neni jenom bordel a blbosti,odlomky něčeho,ejhle šestý kop agečko,ty vole svět je krásný a naráz je mě dobré i ag Leopold.To si pak řeknu ty ocasníku,nejsi za závodech,deš se jenom vyvětrat a to co najdeš je bonus navíc.Za pravopis se omlůvám,popíjám růžové víno.No ale kdybych ho nepil asi bych to napsal stejně. :-D

pifin71 - děkuju. Mimochodem, dobře to děláš :-D A je zajímavý, že to fakticky funguje :-D

pifin71:jo mám to podobně ale + to co jsem napsal

:-D Moc děkuju Kurte... Jojo, odvaha mi nechybí, protože zlatokopové tohle nečtou a ostatní jsme na stejné lodi... Teda aspoň si to tak naivně myslím. No a pořádek... no... naštěstí nejsou vidět ty krabice, krabičky a kýble, kde zrovna ten pořádek není :-D Jenže to by bylo na další dvě vitríny a to už asi doma neprosadím :-D

To mě vzalo za srdíčko...líp bych to nenapsal ;-) . Z toho čiší jedna obrovitánská pohoda a tak by to mělo být. Díky za super příspěvek :-D

Centurion - to já děkuju, za přečtení i za porozumění... ;-)

;-)Tak jsem objevil tenhle článek a krásně sem si početl jak ten tvůj,tak celou diskuzi.Prostě paráda. ;-)A udržet pořádek je to nejtěžší.Ale důležitý je vědět kde co je. :-DAkorát jak to přibejvá a přibejvá tak je těžký se rozhodnout co dát na čestné místo co upozadit.Mě se to nějak nedaří a časem se to v těch poličkách zvedá do několika vrstev. :-D :-DTakže ti přeji co nejvíc pěkných nálezů a ať se to pěkně vrství ;-) :-)

Kvasak - děkuju moc! Náhodou sleduju, jak pěkně řadíš prkno za prknem! ;-) Nech si dařit a přeju Ti co největší prkna! :-D

Krásně napsaný přesně tak,o čem to je!!V tomhle světě málokdo umí jen tak si sednout na kraj lesa a kochat se,užívat si toho co je.Ať ti to pípa,užívej života a zase určitě něco krásného napiš,díky

Není co dodat, jako bych to psal já. O to hezčí, pokud to tak cítí ženská. Od nich čekám spíš nepochopení. Přitom je to jednoduchý. Než abych šel na 2 hodiny do posilovny, na hodinu do solárka a na 2 hodiny k psychologovi, tak radši vypadnu na 5 hodin s detektorem. Má to stejnej efekt a ještě ušetřím :-D Ať to piští! ;-)

mazitko - děkuju moc, určitě napíšu! ;-) Ať se Ti daří! :-)

Argill - taky moc děkuju, jsem ráda, že se líbí. No, a - já mám doma přesně opačnej problém :-D :-D :-D Ať se Ti daří! :-)

Když jsem viděl tu krásně naaranžovanou vitrínu, tak jsem zpozorněl. A když jsem si přečetl, že je to práce ženské, tak jsem byl z toho paf. Jak píše Argill, od ženských čekám spíš nepochopení. Sám jsem před lety dal pár fajných věcí v obýváku za sklo. Načež tam polovička pohotově dodala dostatek plastových předmětů MADE IN CHINA. A prohlásila, že kdybych natáhl bačkory (šel do penálu), tak úplně vše skončí v popelnici. No, tak už to chodí... O to víc pohled na tvůj příspěvek zahřeje... :-)

wiky - moc děkuju za pochvalu... Třeba jsem Tě přesvědčila, že ne všechny ženský mají rády cetky a dokážou ocenit dílo našich předků, zažívat adrenalin a těšit se z každé svobodné chvilky kdekoliv a kdykoliv ;-) o:-)

Tož máš číst článek , kochat se obrázky a ne číst moje stupidní komenty a očumovat dětinský smailíky :-P :-P :-P

Joe, prosil bych příště poněkud méně stupidity a více dospěláckých smajlů, děkuji.

;-)

Newte děkuji za vysvětlení , pokusím se o:-) :-D ;-)
A co Kamínky ? Plavou ,plavou ? ;-) :-D :-D ;-)

:-D Jenom takhle mrňavý :-D

Tak to je fajn , že se zadařilo ;-) :-D :-D :-D

Hoši hoši... ;-) :-D :-D :-D :-D :-D

Mojeto ta devcico Ti nedá spát koukám :-P :-D
No tak prosím všem ukaž , jak se tam prý vyprsuje a má šíleně závadné profil 8-)
Bez se lecit :,-(

No a já tedy musím napsat zase svoje.
Ano je to Vendys svůj profil zde smazala jen a jen kvůli Tobě .Založila si Damned , protože od tudíž z webu nemá jinak důvod odejít .Nikoho neotravuje a neobtěžuje a pokud vím , tak máš problémy s více děvčaty a ne jen s ní .
Pořád si mi neodpověděl , kde se podle Tebe vyprsuje a kde dělá něco špatného .
Ta devcica zrušila svůj profil jen proto , že ji obtezujes a má z Tebe strach .Myslel jsem , že vše v míru ukončíme , ale nedáváš mi na výběr . Jo a v Šumvaldu by jsi mě hledal marně , nikdy jsem tam nebydlel a nikdy jsem ani nenapsal , že tam bydlím . Musíš kousek vedle do Oskavy 8-)

Ne nejsem ani jedno , ale stačí .i , že tady máš víc než dost profilu a hodně falešných (tedy měl si do konce týdne ) a vím , že jsi ve zprávách narážel na další hledáčky a jak Tě serou svým vystupováním a drzostí a vyzivavosti . Navíc Vendyz tady byla jen chvíli než si ji vyštval . Úplně stejně Tě sere třeba Astored jako další příklad . Jsi nemocnej a úchyl a nevěřím už nabouranej účtu . Esa jako jsou nafocení zprávy než si je stihl smazat máme taky 8-)

Hele, jako nestrannej pozorovatel chci jen říct, že víc jak jeden profil je trapas jako sviňa.
Pokud mám problém s člověkem přes obálky, už na něj seru a ignoruju ho.
Hrát si na Kolumba a prsit se tím, jak o něm dokážu sehnat kvantum informací je podle mě úchylný. Svoje kamarády a příznivce si dokáže každej vybrat sám.
Vybral jsem si tady pár skvělejch lidí, Joeblacka a Damned nevyjímaje. Je tady hodně super lidí a těším se, až je poznám naživo.
Opravdu má někdo potřebu tady stalkovat a ničit nervy jinejm, potažmo sobě?
Právě jsem použil svoje nejnenáviděnější slovo a to už je co říct o:-) :,-( (potažmo)

Ad moje první věta, MUSET si změnit profil, je kurva rozdíl, než že mít několik profilů jen tak, třeba jenom kvůli podělanejm palcům, že jo... (Srát na palce. A vůbec, jde dát palec sám sobě? Ještě nevím, nezkusil jsem...)

Newte tady těch profilů bylo drobet víc než myslíš ;-)
Ale jinak hlavně díky za Damned . Chtěla jen klid a přátelský pokecy tady a tenhle postiženej úchyl si tady na ní a na jiných holkách od detíků bude léčit svoje mindráky .
Ale čert ho vem 8-) ;-)
Potažmo - tvl to si raději ani nepředstavuju , co to slovo znamená o:-) :-D :-D

Hrůza, já to napsal hned dvakrát. Dvakrát v životě! A tady! Teda to mně asi muselo hnout žlučí, to ti povím :-D

Jdem k zelený kočce raději ;-) Nebudem tu kazit příspěvek kvůli nicce ;-)

Musíme najít nějakou blbost, dát ji sem a založit novej bar. U kočky je 180 příspěvků, v tom se už nedá listovat :-D

Ok , já zítra něco bliknu . Nebo mrkni do klubu , mám tam v momentkách hřbitov a nebo zrození tož tak nějak o:-) :-D ;-)

Joe, Newte - moc vám děkuji...

Mojeta alias cyklista - tohle je snad naposledy, co s tebou komunikuji: Lidi, na kterých mi záleží, věděli, kdo jsem. Ví taky jaká jsem a že ode mě se žádné kurvárny nedočkají. Dokonce ani ty ses nedočkal. Co se ti stalo a kdo ti co provedl nevím, ale to si musíš vyřešit sám. Jediné, co ti naposled opakuji, je, že s žádnými zprávami tvým blízkým a tobě nemám nic společného. Nejsem pátrací typ, znám tvé křestní jméno, které jsem nikde neuvedla, znám tvůj mail, vím, odkud pocházíš. To je vše. Čistě to, co jsi sám uvedl. Telefonní číslo opravdu ne, natož ještě na tvou paní. Nemám důvod sdělovat důvěrné informace dalším osobám, to ti může potvrdit kdokoliv, kdo si se mnou vyměnil nějakou tu zprávu. Chodím si sem odpočinout, pokecat, podívat se, co se komu podařilo, přiučit se. Svůj FB profil si promazávat nebudu, nemám se zač stydět. Mám tam jednu fotku s mým synem a pár fotek přírody. Nikdo tě nenutí se na něj dívat, když se ti nelíbí. Nevím, jak jsi přišel na to, že mě v práci nemají rádi, ale to mě rozesmálo. Jsem optimista, kterej se pořád směje, i když mám taky svoje trápení a starosti, a to tě asi pořádně žere. S Martinem Truhlíkem to bylo asi o tom, že se ho dotkl jeden z mých nevinných vtípků (nevím proč, je možný, že jsem se dotkla něčeho, na co je citlivý, o čemž jsem neměla tušení). Uznávám, že někdy jsem pěkně drzá a držkatá a dokonce to i někdy přeženu, ale pokud se to stane, nemám problém se omluvit a sklonit hlavu. Ale nikdy to nedělám se zlým úmyslem. A že provokuju? To si nejsem vědomá, s rozumnýma lidma se smyslem pro humor nemám problém, možná proto, že mě neberou jako ženskou, ale jako jednu z nich. A proto si těch rozumných tady vážím ještě víc než dřív. I přes to všechno, co jsi napsal, ti přeju, ať se ti daří.

Já napíšu už jen tolik , že je zbytečný to tu dál řešit a nejlepší by bylo tuhle diskusi smazat ;-)

Joe, já už jsem taky skončila. Ale diskuzi mazat nenechám, mě to tu nevadí. Teda jestli to bude chtít smazat ten pán, tak to pro něj udělám.

Jen ji tady nech, pro budoucí generace. Na pána prď, povídej si s dědkama :-D :-D

No já jen , že to všecko bylo zbytečný , kdyby se to hned v klidu bez emocí vyrikalo .
Zlá krev je vždycky jen na škodu a pokud i mojeta souhlasí se smazáním , tak bych to udělal a vyhlásil mír . 8-)

Ahoj Damned ,
moc hezký příspěvek , pěkně napsáno , krásné fotky a spousta parádních nálezů . Také utíkám do přírody každou volnou chvilku a čistím hlavu . V dnešní uchvátané době je potřeba mít nějaký relax . Přeji mnoho hezkých chvil s tím naším koníčkem a ať se daří .
;-) :-)

Ahoj Luďku, děkuji Ti a přeji Ti co nejvíc příležitostí k úniku do terénu a hodně štěstí ;-) :-)

Damnet nedelj si nic z lidi co to nemaji v hlave v poradku....pekny prispevek a pekne cteni...necht se ta osoba jde lecit... ;-) jen tak dal...preji pekne nalezy..at to pipa :-) ;-)

Děkuji Ti, drahý kolego, vážím si toho. Přeji Ti hodně štěstí! ;-)

Delší čas jsem tady nebyl.Projíždím příspěvky a narazím na ten Tvůj.Někdo tady psal,že je to psáno dívčím srdcem.Tak v tom případě,jsem ženská,protože to mám podobně.Tento koníček pro mě není jen hrabat se v hlíně a čekat,že vytáhnu něco echtovního.Je to pro mě obřad splynutí s přírodou a jejím vnímání.To všechno okolo nás tady bylo dávno před námi a my můžeme být rádi,že můžeme být toho součástí.Damned,ale i ostatním,ať se Vám daří ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru