Video kurz - začínáme s Equinoxem

Kategorie: Detektor kovů Minelab Equinox 800 a 600

Jak jsme během zimy slíbily, natočili jsem první videa určená pro úplné začátečníky s Equinoxem. Na videu tak najdete pouze to úplně nejnutnější proto, aby jste mohli vyrazit. Tato videa jsou tak určená pro úplné začátečníky a samozřejmě pro t co nikdy nečtou návody.

Kurz bude mít ještě minimálně dva další díly. Ten následující se bude věnovat pokročilým nastavením a chtěli bychom ho na web dát v průběhu příštího týdne.

Detektor kovů Equinox 800 - Les pro začátečníky

Detektor kovů Equinox 800 - Pole pro začátečníky

Detektor kovů Minelab Equinox 600 - Les pro začátečníky

Detektor kovů Minelab Equinox 600 - Pole pro začátečníky

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Super práce, jen chybi taková videa i na jiné strojky.

Equinox,Equinox,Equi.....,jako by nic jiného ani neexistovalo :-(

Namor-,To je dané tím že je to hrozně oblibený detektor a má ho spousta lidí a sami s ním chodíme.
Takže je na něj sposty dotazů ,v podstatě není den co by v poště nebylo několik dotazů na nastavení tohoto detektoru.
Spousty hledačů přecházelo z analogu o pár potenciometrech a equik ma celkem rozšířené nastavení
což pro ně může být v prvních chvílích trochu komplikované se s detektorem seznámit.

Jako obecně tu už pár návodů na nastavení equika jak odemě tak od máry je ale ty byli určená spíš pro uživatele co se v tom už trochu orientují.

Tady je myšlenka trochu jiná a to prostě když vybalíš detektor z krabice držíš ho poprvé v ruce nebo je to tvůj první detektor a vůbec nevíš co sním tak se podívaš na video a nacvákáš to do detektoru přesně podle videa a pak už stačí jen detík zapnout a jít hledat.Jak řikám nastavení co je ve videu není nic extra co se týče parametrů,dosahu apod . Využívá cca 70% potenciálu toho detektoru ale detektor s tímto nastavením bude stabilní v naprosté většině podmínek a snadno jsi v prvních chvílích osvojíš chování detektoru ID čísla apod. Prostě nastavení vhodné pro první seznamení.

Budou následovat asi minimálně další dva díly kde to půjde více do pordobna,takže ty když vybalíš detektor z krabice ,podíváš se na první video ,odchodíš týden- to už budeš mít prvotní chování detektoru trošku pod kůží,pak se podíváš na další díl kde už jsi budeš moct nastavit detektor trochu ke svému obrazu, zase nachodíš týden-odzkoušíš co ti nejvíc vyhovuje a poslední díl bude uplně konečné detailní nastavení zase pro jednotlivé podmínky kde se naučíš z detektoru vymáčknout co to půjde.

Takže když pak někdo bude i v budoucnu tápat v nastavení stačí mu když jsi pustí po týdnu 3 díly a bude si na nový detík zvykat daleko lépe než když opíše někde nějaké pokročilejší nastavení v goldu na řetízky a vyrazí sním do zabordleného parku :D

Dobrá práce, díky ;-)

Už se těším... Až to otestuji ;-)

Velice dobrý počin pro ty kteří s ním začínají. Co bych za to video loni dal, jedno videjko řekne více než 5x přečtený manuál o:-)

to namor: pokud bych to bral tak jak to je, tak se dnes hledači opravu o jiných detektorech moc nebaví. Navíc tyto totálně začátečnická videa bychom normálně opradu nedělali, pokud by to od nás tolik lidí nechtělo. EQ je fenomen, ale na druhou stranu zasloženě. Detektor se povedl neskutečně a tak se prostě není čemu divit.
Jak jsi si si al určitě všimnul, recenze, pokud to tedy nejsou nějaké jednodenní testy může na LP dát každý. Tudiž pokud něco chodíš delší dobu, sedi k PC pošli text a fotky a jde to na web ;-)

jacob,Elmara - chápu chlapi,vše chápu. Přesto věřím, že Equi-mánie jednou pomine a dojde na recenze a návody i jiných značek a strojů v geniálním jaccobově podání.
Tak asi tam směřovala moje výtka z podvečerní středy :-)

Super prace, ktera ma smysl. Dekuji Vam ;-)

Skvělá práce, přesně tohle jsem potřeboval, bo su jelito. Děkuju! :-)

Skvělé video, díky za práci a čas, který jste tomu věnovali. ;-) :-D Jednoznačně doporučuji každému, kdo se rozhodnul si tento detektor pořídit. Detektor na první pohled asi každého vyděsí. Ježíšmarjá ! To je tlačítek ! To je ale jen první dojem. Každé tlačítko má svoji funkci přesně danou a nejsou tam jen tak pro okrasu. Také jsem byl poprvé vyděšený, že to nezvládnu a bude mi to trvat dlouho, než se "s tím" naučím zacházet. Opak je pravdou. Tohle video je skutečně pro ty, kteří nečtou návod a už chtějí běhat po pláních. :-D :-D :-D Naše začátky byly mnohem těžší, ale zase to přineslo svá pozitiva - seznámit se v praxi i díky diskuzím zde, jak co funguje a proč to tak je. Vřele doporučuji začít podle videa a dokopat se dál a hlouběji. Řeči, jako tam už nejdu, tam jsem byl a tisíc dalších, s tímto detektorem opravdu neplatí a budete mnohdy velmi, velmi mile překvapeni. Věřte tomu a kdo nevyzkouší, dělá chybu. Není to reklama, ale skutečnost, vlastníma rukama ověřená. ;-) Shlédněte video a čtěte návod, čtěte a učte se porozumět svému detektoru. Vřele doporučuji, on vám tu pečlivost a snahu vrátí v překvapujících nálezech a hloubkách, až budete naštvaní. Ono to skutečně nasštve, když je ve čtyřiceti a víc, novodobý víčko od kompotu nebo tuba, ale za to nemůže detektor, jen chování nás, lidí. Držím všem palce a detektoru věřte, obyčejně nepíská vysoko jen tak, pro srandu králíkům. :-D :-D :-D

Super video! Začínajícím eqinoxákům hodně pomůže! Díky za něj! :-)

A už odlišili v update ag od alobalu aspoň zvukem ? Ne že posunuli ID cca o necelých 20 nahoru , jen čekám na klady , než číst hlavně v zahraničí že chtějí dát žalobu kvuli 600 a 800 ?

Kvůli čemu chtějí tu žalobu podat??

Zdravím.Video jak s noxem do vody neplánujete?Díky za odpověď a přeji hezký den
;-)

docela o něm přemýšlím ,uvidím

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru