Vyklizeni festivalu

Padaly jen drobáky, čekal jsem, že by mohl padnout i nějaky šperk, ale jen cca. něco málo pres 900 Kč v platnych mincich. Asi 2/3 byly z predchoziho dne, zbytek z minulých rocniků.:-)

 
 
 
 

 

Komentáře

Dobrá luxovačka ;-) Mám dotaz: Musíš mít shaft při hledání přikurtovanej k předloktí, nebo to jde i bez toho? Díky

já ho tam ani nemám danej a jde to v pohodě. :-)

tedy opěrku mám ale nemám ji přikurtovanou k ruce aby bylo jasno :-D

Az vsude na festacich budou zetony, nebude to takova sranda. Oni je vetsinou zpatky nemeni a tak zbyde misto deviti kil kromadka zetonu. :-(
Jinak dobry. Na dalsi lupen nebo na palivo na festak to staci. A ze tech festaku po republice je....

Argill-jde to hledat v pohodě i bez toho

Díky moc! O technologii EQX nepochybuju, ale o shaftu a celkově o pohodě při hledání s noxem už jsem zaslechl celkem znepokojující názory. Vzhledem k tomu, že si na šestistovku už delší dobu brousím zuby, tak bych rád znal i negativa. ;-)

Mám za to, že když si ti přikurtuješ k ruce, defakto ti to drží na ruce téměř jen ten kurt. Aspoň já tak nosím CoRe. Prostě stáhnu kurtem a pokud pustím knipl, detektor mi na ruce drží sám. Ani to nějak nestahuje, ale je to pomoc. Nedovedu si představit, že bych to měl držet za ten knip celé.

Ja si chodím takto už druhý rok Duchonku. Zatiaľ pianko nikdo nenadáva akurát dívajú ľudia s akým bazmekom tam beháš. :-D :-D :-D :-D Inak ok. Rekord 67.25€ 8-) 8-) 8-)

To já si spíš nedokážu představit, že mám klacek přišitej permanentně k ruce. Nemám dohledávačku, takže u cíle potřebuju detík zahodit a dohledat na volno. Potřebuju prostě handsfree :-D

Já ho mám kurtlý k pravé ruce a levou rukou kopu bejby fiskarsem a obsluhuju dohledávačku. No. už jsem tak zvyklý. Ale v zásadě nemusím v pěsti svírat a držet ten detík. Drží sám na předloktí. Ale je pravda, že občas ho musím sundat. Taky už mám několikerý kurt na ten suchý zip (stojí mě to paďocha). Jak to rozlepuju, tak to jde po čase do háje.

Dobrej trénink,není lepší způsob jak to dostat do ruky 8-)

Ahoj.Doporučiš nastaveni?Diky ;-)

zavřeno -9,-8,-7 (první 3 segmenty disc) ,jednoton, a sens 5 abych bral jen povrchovky ,režim park 1

Diky moc. ;-)

Jaccob, za jak dlouho s pls s timhle detikem člověk naučí zacházet?

John deeera-asi tak za den ale mel jsem predtim dobre nachozene ctx a terru

Pěkná luxovačka, jistě potěšila :-D

Argill-e , mám Nox 600 a mnohem mnohem lépe se chodí s upnutým kurtem. Zápěstí nedostává tak zabrat a jak už psal kolega johnek: v zásadě nemusím v pěsti svírat a držet ten detík. Drží sám na předloktí. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru