Vylepšení mobilní aplikace Lovec Pokladu

Mobilní aplikace Lovec Pokladu

Ano, přiznáváme, že mobilní aplikace poslední dobou nefunguje moc dobře. Na mnoha zařízeních bohužel padá. To je první věc, kterou vyřešíme.

Aplikace bude postavená na zcela novém základu, díky kterému bude applikace dostupná na platformách AndroidiOS. Snad tedy potěšíme majitele nakousnutého jablka :-)

Plánovaná funkcionalita

Notifikace

notifikace

Aplikace by zobrazovala notifikace z webu LovecPokladu.cz. Takže ve chvíli, kdy by vám např. někdo napsal zprávu nebo byste získali body v Lovcích Historie, pípla by vám na mobilu notifikace a ťuknutím byste se dostali do aplikace nebo na web.

Také bychom vytvořili notifikační centrum, kde byste si mohli zaškrtat, jaké typy notifikací (zpráva, komentář, LH, nový mobilní příspěvek, ...) byste chtěli dostávat jakými formami (e-mail, aplikace).

Jak moc byste využili notifikace?
Vůbec ne
12
Spíše ne
8
Tak napůl
11
Spíše ano
1
Rozhodně ano
51
Celkem hlasovalo 83 lidí

Sloučení mobilních a klubových příspěvků

Mobilní a klubové příspěvky

Myslíme si, že rozdělení na mobilní a klubové příspěvky je zbytečně komplikované. Sjednotili bychom je dohromady, ale dalo by se poznat, jestli byl příspěvek nahrán z mobilu. Také bychom dali větší důraz na fotky a menší na text. Jak by se vám tato změna zamlouvala?

Jak moc byste ocenili sloučení mobilních a klubových příspěvků?
Vůbec ne
18
Spíše ne
0
Tak napůl
0
Spíše ano
6
Rozhodně ano
40
Celkem hlasovalo 64 lidí

Určování nálezů

iPhone určování LH

Nálezy se dají určovat ve volných chvílích a proto bychom chtěli co nejvíce usnadnit jejich určování z mobilu. Měli byste tedy v telefonu možnost rychle prohlížet nálezy a určovat je.

Jak moc byste využili určování nálezů?
Vůbec ne
6
Spíše ne
11
Tak napůl
17
Spíše ano
6
Rozhodně ano
37
Celkem hlasovalo 77 lidí

Díky za zpětnou vazbu, v komentářích můžete být konkrétnější :) Pokud jsme zapomněli na nějakou užitečnou funkcionalitu, dejte v komentářích vědět.

Díky :-)

Komentáře

Mám otázečku, do jak starého Androida to nakonec půjde? Díky za info. ;-)

A z mého pohledu, by bylo lepší řadit příspěvky přesně obráceně než je momentálně nastaveno. Tedy nejnovější jako první a né jako poslední. Pak to prolistování je kolikrát mazec. ;-)

...souhlas s pikec... ;-)

Naprostej souhlas...nové příspěvky na start. Člověk teď musí otevřít stránku a automaticky hledat poslední stránku aby viděl nejnovější příspěvky. ;-)

"Také bychom dali větší důraz na fotky a menší na text." pokud to aplikace dovolí bude to krok správným směrem ke zlepšení kvality příspěvků ....tedy věřím :-) ;-)

@stavyp: i v klubu větší důraz na foto a menší na text? a má potom klub ještě smysl.
fotky bez textu jsou imho dost často o ničem... i sloučení klubových a mobilních příspěvků nechápu.
mobilní jsou nejčastěji z terénu jedna fotka, pochlubit s čerstvým nálezem. bojím, bojím, že klub míří těmihle kroky do zániku. neregistrujete, že už teď kluci, co jsou tu nejdéle kritizují "flákání" klubových příspěvků stylu "jedna,dvě fotky bez textu"? ... můj názor

to ja.runa : bral jsem to jako, že u mobilních příspěvků bude důraz na foto a kratší text ..
osobně co se týká klubu tak zachovat a nemíchat s mobilníma příspěvkama ...ale zachovat podmínku pořádný foto jejich počet a kvalitní text ...kvalita posledních příspěvků je velice dobrá a vesměs jsou to opravdový "klubáci" ... i Tobě dík za pěkné příspěvky 8-)

To spojení dle mě nevadí. Cituji:
...ale dalo by se poznat, jestli byl příspěvek nahrán z mobilu.....
Mě to na mém stroji nešlape, proto mám jen jeden mobilní co jsem testnul.

Pokud se to sloučí s klubem pošle to kvalitu klubových příspěvků ůplně ke dnu

Neposílám fotky z mobilu.A nejsem pro sloučení o:-) :,-(

Posílám fotky z mobilu, jak Aktuálně z terénu , tak na něm dělám veškeré příspěvky do klubu. A proto jsem rozhodně proti sloučení příspěvků do jednoho , dnes je to o tom že se pošle jedna fotka z terénu , bezt textu , bez ničeho , takovéto příspěvky dle mě budou znehodnocovat nejen klub , ale i práci kluků kteří si na příspěvcích dávají toliko záležet , viz Pyrda , Modrey , Kvasak , atd....

Ještě taková malá poznámka , snad ty notifikace půjdou vypnout , abych celý den necinkal ;-)

Ahoj, nejvíce ocením aplikaci na iOS :-D tak i notifikace by byla super, jak na zprávy,klubák tak na okomentování či ´´lajknutí´´ fotky jako je to na fb, aby vyskočil banner přimo na uzamčenou plochu telefonu tak samozřejmě i při používání . Notifikace by měla jít určitě vypnout v oznamovacím centru v nastavení každého mobilu na každou appku zvlášt tudíž by si každý mohl vybrat zda.li chce oznámení dostávat či ne. Každopádně sloučení by mohlo vést k velké zkáze a zániku i posledních dobrých příspěvků, která se mi zdá bohužel ale jistě nastává... byla by to škoda 8-) :-( :-)

Souhlas- nejnovější příspěvky kupředu ;-)

Stejně to tady jde do kopru...odborníci co odešli ,jsou již u konkurece :-/

Za Elmaru: osobně bych byl raděj také kdyby zůstali příspěvky odděléné, ale hodně lidí nám psalo opačný názor. Tak uvidíme, co na to hlasi lidu. ;-)

Určo oddělené prostě jednoduše bez omáček a z terénu... ;-)

jinak je mi vše jedno mám skoro trvale vyplá data,wifi a vše-mají ty krámy sloužit a né otravovat... :-P :-P :-P

Odděleně , dyk se všechny klubovky stratí v bordelu momentek, kde stejně momentky nejsou hodně často o:-) ;-)

Marku, můžu se zeptat na argumenty těch pisatelů pro sloučení? Tady zatím nepadl žádný...

Nejnovější příspěvek do předu.

Jestli je tady prostor, moc bych se přimlouval za dvě věci. Jedna tady byla hodně diskutovaná a jakoby jí nahradily "Upozornění". Bohužel podle mého moc ne. Jedná se o to, že si člověk nemůže uložit do nějaké záložky zajímavý nález a vracet se k němu. I kdybych chtěl k tomu účelu použít "Upozornění",
jakkoliv to není ono, druhá moje prosba míří k němu. Jde o to, že nepřečtená upozornění jsou navázaná na jméno a ne na příspěvek. Takže zpětně nic nedohledáte a i samotná funkcionalita kulhá v tom, že nepoznáte k čemu se ti uživatelé vyjádřili, takže po otevření 15ti zvonečků musíte jeden po druhém odklikat i když se týkají třeba jen dvou diskuzí. .....díky za zvážení :-)

To jaruna: jsou to dobré podněty, nevím ale co vše zvládneme. ;-) Udělat funkci "třeba moje oblíbené nálezy" by nemuselo být nijak složité. Problém je pouze v tom, že je to další tlačítko na stránce. Vedle odebírat diskuzi, by tam bylo další "přidat do oblíbených". Proberu s Tomem a uvidíme.

funkce "moje oblíbené nálezy" mi zní jako rajská hudba :-D :-D
a myslím, že by se z toho radovalo víc lidí...

Ad podpora Androidu)
Určitě budeme podporovat Android 5+. Verze 4.4 by ještě teoreticky připadala v úvahu, ale starší rozhodně ne. Resp. může to na 4.4 fungovat, ale nebudeme to na tuhle verzi ladit.

Ad nejnovější příspěvky na začátku)
Myslíte pod články, nálezy, atd.?

Ad sloučení klubových a mobilních příspěvků)
Ok, slučovat se tedy asi zatím nebude. U mobilních příspěvků bychom asi potlačili text. Ještě by mě zajímalo, jakým způsobem procházíte mobilní příspěvky? Proč na ně koukáte? Kdy a jak často? Chtěli byste na ně koukat i na mobilu? Případně dostávat notifikace, když přibude nový mobilní příspěvek (od kohokoli / od kamaráda)?

Ad notifikace v mobilu)
Ano, půjdou vypnout.

Ad duplicitní notifikace)
Jasně, chápu, ale tlačíko Můj nález by to samotné nevyřešilo. Ideální je, jak to má např. Facebook, že se notifikace nekupí, ale místo toho se v nepřečtené notifikaci agreguje nějaká veličina (uživatelé v diskuzi, získané/ztracené body za určení, ...). Tedy každá nepřečtená notifikace by měla jiný odkaz. Je to určitě super, ale malinko komplikovanější. Rádi to vylepšíme, pokud na to zbudou prostředky (kdyžtak kupte o nějakou tu sondu navíc a detík i pro manželky a děti ;-) :-D )

Ad mobilní příspěvky .

prohlížím je od nejnovějších , jsou tam zajímavé momentky a i nálezy. koukám na ě v mobilu , s tím nemám problém. Koukám jestli nepřibil nový pokaždé když se přihlásím. upozrnění dle mě nemusí být , zase takové špy se tam neobjevují :-)

Přesně jak píše jelda 8-)

tom: Ad nejnovější příspěvky na začátku)
Myslíte pod články, nálezy, atd.?

Ano ;-)

No mobilní, když to bude šlapat i na mém stroji, tak třeba jen nafotím, ale pak doma v klídku na PC popíšu. Proto jsem za to sloučení ;-)

To pikec- on je právě obrovského rozdíl mezi klubovkou a právě teď . Právě teď se vyfotí okamžitý moment a hned se hodí do apky , která na to je stvořená . Klubovkou uděláš v klidu doma ;-)

joeblack: ok, mě to na mobilu nešlape a ten co jsem stvořil byl vlastně až doma na tabletu. Ale v těch mobilních je plno příspěvků právě, že né z terénu :-/
A ten co tam mám já, tak je tam možnost přesunout do lovců historie.
Jé už jsem doma, lovci historie tam se určují nálezy a klub pěkné povídání a pěkné foto. Měl jsem v tom zmatek. Tak za mě měním názor neslučovat, ale když mobilní, tak mobilní. Foto a jen minimum textu, stejně na to psaní já nevidím :-)
A určování nálezů, když to někdo rozezná na mobilu, tak proč né, proto jsem dal "Tak na půl"

Naprostej souhlas s Tebou s tím , že tam jj energie spousta plevele v těch mobilních , co tam nepatří , i právě proto by zanikla spousta dobrých klubovek . ;-)

Pokud by došlo ke sloučení , hodně lidí by přestalo přispívat. Není nad to když to byl klub jako dříve ;-) :-D

Ahoj, dnes jsem si apku nainstaloval a jsem zvedavy jak bude behat. Mam kartu ted v ZTE 1588 a když nebude vyhovovat, Android jsem připraven koupit novy mobil.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru