Nejlepší za každou cenu?

Zdá se že nám sem někdo zanáší praktiky, které jsou normální na jiných webech, ale na lovci se nikdy neděli a v žádném případě je nemíníme tolerovat. Nikdy se na LP nehrálo na tisíce shlédnutí, od tisíců neexistujících hledačů a podobné voloviny. Asi si všichni dnes všimli, že tři příspěvky mají najednou nesmyslný počet shlédnutí. Bohužel se jedná o podvod a dva autoři tady použili refrešovacího robota aby hodně zviditelnili svůj příspěvek. Aby to nevypadalo tak okatě, přidali ještě další dva nebo tři článečky. Prostě vítězství reklamních nálezů na pořádném logu firmy.

Obecně doufám, že se to už nebude dít. Od pánu  čekám na vyjádření a omluvu. V opačném případě prosím už na LP nechoďte, podobné praktiky si nechte někam jinam.

Zjištěné údaje z našeho serveru:

/club-articles/kdo-chce-at-se-koukne-9086
- drtivá většina přístupů z adresy 188.120.195.233 - cca 5 požadavků za sekundu
- cca 600 přístupů nebo víc z adresy 92.62.224.24 během 3 minut

/club-articles/premiera-letosni-9097
- drtivá většina přístupů z 92.62.224.29

/home/shnilaky-medaky-5565
- drtivá většina přístupů z 92.62.224.29

Z databáze jsme vydolovali, kdo píše komentáře z těchto adres:

- 188.120.195.233 - 12 komentářů od PajaCB
- 92.62.224.29 - 135 kom. od Bodycb, 1 od slavacb, 25 od bidbaj


Pod 1 IP adresou se obvykle připojuje víc lidí, protože obě patří veřejným poskytovatelům wi-fi připojení na budějovicku.

Komentáře

lol ;-)

:,-(

No Máro je to hnus,ale při dnešní morálce se není čemu divit.Bohužel Knedlajz 8-)

bože, bože :-/

No je vidět že někdo neví co roupama :-/

Asi se kluci nudili,já osobně jsem poslal Krejcarovi pár zobbrazení ze srandy,když sem viděl jak mu to letí ;-) tím se mu omlouvám!! a tím tady končim už mě mě to nebaví!!!! Máro klidně mě vymaž.

No to je dobře že tě to tady nebaví :-/

Osobne nepochopim,co z toho clovek ma? Snad nejaky pocit osobni dulezitosti a velikosti? Kdyby ste to nenapsali ani bych si toho nevsimnul.Nevidim duvod,proc by me mel zajimat pocet shlednuti? 8-)

To Bodycb: účet je zrušený, vysvětlení neberu. Dělal jsi tady ze všech pitomce a to se týká i nálezů. Rozhodně se v tom dál ale nemíním patlat, je v tom na mě moc hnoje!

Když končí Body tak já taky!! Určitě nebudu poslední!! prosim tě chci vymazat!!

To bidbaj: já to chápu, vždyť v tom jedeš taky. Díký za tvůj příspěvek ke slušnosti na lovci...

Poslední určitě nebudeš, ještě je v tom PájaCB. Což mě ale hodně mrzí.

názory na klikání (počet shlédnutí) ať už je to ze srandy nebo ne, na to se názory samozřejmě různí, pro mě osobně to není nic tak důležitého. Zásadní věcí pro mne je aby nálezy, které někdo prezentuje jako svoje byly opravdu jeho, velmi si dávám pozor, když použiju v příspěvku nálezy od kamaráda či půdovku, vždy o tom tu informaci dám. Za leta po které se věnuju této zálibě, jsem potkal mnoho různých "pacientů" (lhářů) a musím říci, že Bodycb patří do okruhu kamarádů či známých, kterým po stránce pravosti či poctivosti nálezu naprosto věřím.

Tak to tedy zírám, ale pokud jsou oba ještě na základní škole tak by se to snad dalo pochopit... :-/

Osobně když sem viděl počty přístupů, tak mi hned bylo jasný že někdo mačkal F5 a že 9000 hledačů snad ani není. Bral sem to jako legraci.O tom kdo je nejlepší rozhoduje tady většina hlasováním ne počtem přístupů. Srovnávání kdo co komentoval podle ip adresy na kterou se připojuje více lidí je kravina,takhle to vypadá že jeden člověk má 3 účty ???
Souhlas s Kokrem , nálezy jsem většinu viděl a není to o tom že má někdo XP, je to o tom hodně chodit, ptát se místních, číst.Focení na cívce je spíš styl, nepřipadá mi to jako reklama.Osobně mám Tesoro ES2 s SEF cívkou a konkuruji xp velmi dobře,což sem již vyzkoušel na hloubkových signálech. Mrzí mě že to tu takhle dopadlo, zdá se mi že se to tu blíží konkurenčnímu webu,kde vás za vyfocený Tesoro ukamenujou.

Takové pí...... to je smutný :,-( :,-(

Když tu končí kamarádi tak já taky!! Určitě nebudu poslední!! prosim tě chci vymazat!!

tvl, takovej víceméně idilickej web a takhle to ted po...vit, je to hodně smutný :,-(

To 4est: všechny příspěvky tady necháváme, nikdy nic podobného nekomentuji, pokud vyloženě nemusím. Tak že blíže by se to dostalo pouze pokud bychom nereagovali.

Kluci udělali klukovinu a když zjistili, že si tam nasázeli 12000 hitu, tak aby se na to nepřišlo začali to sázet i k dalším příspěvkům.

Čekal bych alespoň sorry, už to dělat nebudeme. Reakce je ale taková, že když jste nás chytili jak podvádíme, tak tedy jdeme...

Tudíž si každý může fotit nálezy klidně na bedně od detektoru který tady neprodáváme. Nám úplně stačí když se nebudou dít podobné akce "nejlepší za každou cenu".

K účtům: osobně znám pouze BodyCB a PájaCB. Oba jsou určitě fajn. Tedy určitě Pája mi přišel jako slušňák, co by nedokázal říci ani sprosté slovo. Mluvil jsme i s Kokrem který mi to jenom potvrdil, kluky zná dlouho. Jako admin ale prostě nemůžu určité chování tolerovat. Na LP rušíme někomu účet opravdu jenom výjimečně a žádnou radost nám to nedělá. Ani tady to tak dopadnout nemuselo...

Tak kluci SlavaCB, Bidbaj a BodyCB: postavili jste se k tomu jako chlapi. :,-(

Vzhledem k nedokonalosti zobrazování nejzajímavějších článků v klubové sekci a na hlavní stránce podle počtu shlédnutí (boxy v levo), přejdeme v nejbližší době na počítání podle počtu reakcí pod článkem.

Zároveň bude možnost si články přidávat do "oblíbených" u svého účtu a pak se k nim snadno vracet. Nejlépe hodnocené nálezy zůstanou jak jsou nyní.

a mě to bylo už hodně divný že mají takové zhlednutí nejak jsem to nemohl pochopit takže to byl podvod jo (((( to mě mrzí.

Ani jsem si toho nevšiml, mě jde o nález. A nějaký počet zhlédnutí nebo počet bodů mě nikdy nezajímal.

Docela maso :,-(

To přema: tak už ;-)

....je to škoda, na jejich nálezy jsem koukal rád

Elmara, pokud jsi je zrušil tak tohle si už nemůžou přečíst (Tak kluci SlavaCB, Bidbaj a BodyCB: postavili jste se k tomu jako chlapi.)
Kdyby jsi dal nějaký datum ke kterému je ukončíš, možná by došlo ještě na omluvu a vysvětlení proč to udělali. Tímto je neomlouvám, ale už se nedozvíme zda to byla klukovina nebo vychytralost některého jedince od kterého se dají v budoucnu očekávat další podvody. Je to :,-( :,-( :,-(

Ahoj :-) všechno bylo z mé hlavy a nesu za to veškerou odpovědnost,VŠECHNO jsem vymyslel a klikal jsem... klikal jsem až tak,že mě bolel ukazováček a zapojil jsem do toho nejenom sebe (bylo to opravdu poctivě naklikaný žádnej robot)..při zjištění že to naskakuje mě nenapadlo nic jiného,než vyzkoušet kolik se dá udělat a jestli si toho vůbec někdo všimne.. považoval jsem to za jednodenní záležistost ..určitě v tom nebyl něakej záměr toho,že tu začnem okamžitě zásobovat příspěvky "zobrazeníma :-)" a už vůbec si nemyslím že by bylo na počtu zobrazeních něco co by příspěvek stavělo na vrchol pyramidy.... takže tak..focení cívek byla trošku,ale fakt jen trošku provokace,ale furt si myslim že si člověk může fotit co chce... nebudu tu dělat drahoty... jdu s PARTOU,prosím o smazání účtu....budem to posílat alespoň Kokrovi na mail.. PajaCB ..

milda001....náčelník nikoho nezrušil,požádali o to oni ;-)
PajaCB.... jedinej si se k tomu postavil čelem,ale podle údajů ze serveru si troufnu říct že to stejně bylo trošku jinak ;-)
K tomu focení,ano každý si může fotit co chce.Ale všeho moc škodí.
Docela škoda že jdeš s partou.

PajaCB - kecy.

To Pája CB: oceňuji alespoň upřimnost a myslel jsem že nějaké takové vysvětlení padne i od ostatních.

Nechám ti účet aktivní do zítřka pokud to budeš chtít ještě nějak okomentovat. Přiznám se, že třeba od tebe bych to tedy opravdu nečekal, vždycky jsme měl pocit, že na lovce vlastně chodíš rád a taky už hodně dlouhou.

Holt jste takový čtyři budějovičtí mušketýři. Tak někdy u Kokra nebo u Libora.

Drž se Elmara

Přestaňte blbnout a raději hledejte, hledejte a ještě jednou hledejte. Dávejte nové nálezy ať je na co se dívat a co určovat. Už se to probralo dost, takové utíkání je na nic. Máte dobré nálezy a je toho škoda, pořád a pořád odpadají dobří hledači a to je další škoda. Pokud by se za počet shlédnutí platilo tak neřeknu, mě je to jedno pokud se na to podívá 1000 hledačů nebo 20. Já to hodnotím zásadně podle nálezů. Ani hledač ani počet reakcí na nález, mě nijak neovlivňuje.

mambo.61 - oprava: na jejich žádost zrušil

Špatně jsem to napsal, ale určitě víš jak jsem to myslel.

Pro ty co ukončují členství ze solidarity. To nechápu, vždyť tím podporujete podvod.

mno docela síla taková klukovina by zasloužila patřičnou odměnu naplácat na holou ;-) postavily jste se pánové k tomu jako chlapi hold kdo chce kam .......ale přeju vám plno dalších nálezů ;-)

To milda001: tady nejde o žádnou solidaritu. To byla společná akce kterou vymyslel Pája. Ono je vidět kolik a kdo přidal. Takže myslím, že tady platí jeden za všechny a .... :,-(
Myslím, že jinde by se s nimi nikdo moc nebabral a nic neřešil. Mimochodem jsme jim všem psal na email. Odpověď jsme nedostal žádnou a já prostě nechci aby bylo LP o nějakých provokacích. Podobné chování je potřeba vždy zastavit hned na začátku, nebo to tady bude za chvíli jak na novinkách. :,-(

Škoda-spousta pěkných nálezů. Ale za blbost se platí... :-/Jestli vážně končíte, tak se mějte a lovu zdar :-)

Příště může někdo vyzkoušet, jestli jde někomu nabourat účet. To by bylo taky děsně vtipný a všichni by jsme se strašně nasmáli...

JJ a lepší to nebude nějaký ty úpravy to bude chtít :-(

Klukovina,nechápu vždyt jste tady skutečně zkoušeli co kdo vydrží.Som z teho volaký zmetený. o:-) :-( o:-)

Jaksi mě hlava nebere, o co tady vlastně šlo? o:-).Asi se klucí trošku nudili a nevěděli co roupama.Upřímně, jak už někdo psal výše, ani já nepřikládám těm čísílkům nijakou zvláštní pozornost.Mně osobně nejvíce udělá radost hezký příspěvek od krejcara a fajn počteníčko od voxe či litrfree.....a když je vše jak má být, tak i palčák přiletí, ať má dotyčný radost.
;-) ;-) ;-)

Souhlasím s tím jak se to vyřešilo. Aby tady vznikali davové slovní bitvy alá jistý nejmenovaný server... O to tu myslím nikdo nestojí.

Kuci ja to taky nějak moc nechápu, nějaký kliknutí přece nejde o život a cívka XP no nevím, bych to nechal vychladnout a pak to znovu zvážil ;-)

Já myslím, že je dobře pokud se do té slovní bitvy někdo zapojí. Nebo je mít mírnější nebo dokonce jiný názor, špatné? :-(

každá slovní bitva něco přinese a vždycky nás něčemu naučí ;-)

Kolegové, já sem měl s klukama utkání kolem toho prstenu. No, dali jsme si co proto, ale později jsem si s Bodym docela pěkně, časem, po nějakém povídání, popovídali. naposledy včera. Docela normálně, o rodinách, o nálezech, o tom jeho posledním kříži, o tom jak jim tam všem říkám Jihoválka. Probírali jsme i detektory, o tom jak chodit válku na hluboký cíle. I když jsem tragéd co nenajde dekl od popelnice, jak mě kdysi voprali. Probrali jsme, už dříve, to cementárnu, která byla dost dobrá, a Body to bral sportovně. Citovat se to tady nedá, ale bylo to chlapský uznání. Myslím že jsem dostal po čuni lehce i od Kokra, za to že se navážím do kluků. No, ale to všechno beru. Teď mám naklikáno až do aleluja u článku po čištění, Máro, jde to vyndat a dát to tam znova s nějakým printskrýnem těch komentářů od kluků, aby to nedělalo nefér pořadí na hlavní straně. Myslím že vášně jsou vášně, já to klukům nemám za zlý že se do mě pustili, ale jednoslovný popisy a klackovský prezentace nálezů No tak sem teda něco našel no něco málo teda ... mě pobuřujou pořád, protože z nás dělaj neandrtálce. Moji kampaň za kvalitní zpracování nálezů tady asi vnímají všichni. A povšimněte si, kolik dobře napsaných, výborně nafocených a hezky uspořádaných, jako příběh, tady poslední dobou je. Někdy jsem vostrej, svý ví třeba Falko, Homo naturalis, a další, třeba i BodyCb, i Kokr, a to je legenda, i kluci z HHB: Mě tady ukazovali "fackama" (v dobrym) cestu kluci jako Shorty (to byly pecky), krejcar, taky traxxas mě dal žďucha, a další. No sem tady, slušně vychovanej, nezabilo mě to, a spíš pomohlo. Takže děkuju. Mimochodem, Elmara má pravdu, venku na fórech se bez vysvětlení mažou přístupy za míň. Za sprosťárny, protože tam můžou i děti, za rasistický kecy, protože to blbý, za napadání i slovní a docela malicherný... Třeba i za to, že někdo nepracuje pro web, jenom se chodí dívat, třeba jedny angláni to dělaj co půl roku, tak Máro, dej na UK official post, nebo Tě tam smáznou... To jsem asi tak chtěl říct.

Abych tady ukončil diskuzi. Kluci mi napsali a prostě chtěli otestovat co ještě vydržíme. Oba hlavní aktéři se omluvili, což musím ocenit.

Samozřejmě mě mrzí, že se něco podobného objevilo na LP, ale tím to myslím končí. Chtěl jsme vědět co a proč se dělo a byla to jenom klukovina. Není důvod se v tom dál babrat. Ještě že už končí zima a začne se zase hledat.

Ámen a hurá do terénu. :-)

Klukovina, omluva - sluší se obnovit členství a tenhle příspěvek celý smazat aby se vtom už nikdo nešťoural a nemohl jim to v budoucnu připomínat.

Všechno bylo řečeno, když bude Elmara mazat PajuCB tak at mázne i mě, nebudu trhat partu.

Já teda nevím ale co furt máte s těma žádostma o mazání? Tak kdo nechce tak at sem nechodí, proč takhle teatrálně? :-D

Tak jsem si to všechno pročetl.... Asi je to dobře, že admin zasáhl, ale já se vlastně ani nikdy nedíval, kolik lidí mé příspěvky otevřelo. Jediné, na co jsem kouknul, byli palce, když nějaké byli. A měl radost, když nějaké byli. Nějak nerozumím té snaze o co největší počet shlédnutí a TOP. Kouknu na to, co mě zaujme, přečtu si to, co se mi líbí... A když vidím nějakou fotku s detíkem - nikdy by mě nenapadlo, že se jedná o reklamu. Proč také, vždyť vidím, kdo jaký má detík podle poznámky pod příspěvky.
Takže "vo co de" ??? Ale třeba jsem ze "staré školy" a tomuhle nerozumím.
Jediné, co mě vždy štvalo, jsou některé komentáře stylu - "co to sem dáváš za blbosti, kterých se válí všude plno". Ať si každý dává to, co chce, co mu udělalo radost a chce to ukázat ostatním. A každý z Lovců ať si vybere, jesti to chce číst nebo ne.
Jinak souhlasím se všemi komentáři "ptacka", je to i můj názor.
Líbí se mi návrh admina na možnost ukládat si články do oblíbených, budu to využívat.
Na LP se mi líbí, vlastně ani jinam nechodím (zcela vyjímečně), a proto se budu těšit na další pěkné příspěvky od kolegů a kolegyň a přátel.
Lovu zdar, přátelé..

Mě už se to nezdálo s tím darovákek , když jsem napsal natvrdo co si o tom myslím pustili se do mě jako smečka divokejch psů .
Tím chci říct , že nemám rád když někdo z někoho dělá blbce.
Vůbec mě mrzet nebude , že neuvidím jejich úchvatné nálezy.

když všichni, tak já bych chtěl říct, že já smazat nechcu! :) mě se tu líbí

Elmara....

"Vzhledem k nedokonalosti zobrazování nejzajímavějších článků v klubové sekci a na hlavní stránce podle počtu shlédnutí (boxy v levo), přejdeme v nejbližší době na počítání podle počtu reakcí pod článkem. "

Ono to vyjde na stejno.Tak se bude pod článkem plkat a plkat ;-) :-D o ničem.

Tak jsem taky důkladně vše přečetl.Mám stejný názor jako Ptáček a Homo-naturalis,ale nejvíc souhlasím s Merlingorem ;-)

Jejdááá....Jendááá....to jsou mi věci... :-D

A to by nešlo nastavit počítání pouze unikátních přístupů. ??? Tj. z jedné IPv pouze jednou ? Na některých www to takhle funguje a myslím si že je to i rozumné řešení. Koukni se kolikrát chceš, ale započítán je přístup jen ten první (unikátní).
Jenom nápad. ;-) :-)

Me se tady také líbí a chodím sem moc rád. Jste tady všichni moji virtuální přátelé. :-P

To Shorty a Mambo: je pravda že unikátní IP by byly nejlepší řešení. Je to ale pro nás dost komplikované a tak snad budou stačit ty reakce. Druhá možnost je to udělat podle hodnocení tak jako je to už nyní nahoře s nějakým časovým omezením.

Ta druhá možnost je asi nejlepší ;-)

krejcar.... :-D :-D :-D

Mno..nemá tenhle článek nějak mooc shlédnutí??... :-D

Určitě nejenom mě by zajmalo z jáký IP adresy to bylo naklikaný-stímto nemáme nic společného!!!!!!

IP adresy máš v článku...

Jestli se nepletu tak ty pytlodepoty byli zpřístupněny úmyslně adminem :-D :-P

Jen na zkoušku ;-)

Pytlodepoty jsou moje, jeden z prvních příspěvků, a hrdej na něj nejsem, dostal jsem to sežrat.

To někoho musel bolet prst :-D

slavacb: však to znáš ;-) :-D

;-)a je to za náma...kdyby tu body a spolcb chtěli obnovit členství a LP to nevadilo, tak bych tu rád viděl jejich příspěvky, to jen tak nakonec ještě ode mě... ;-)

no to budu muset zkusit taky.třeba ze mě bude větší chlap :-D :-D :-D.myslím si že udaj o počtu zobrazení je celkem zbytečný a nikdy sem nezaznamenal výhodu vysokého čísla. klidně bych ho oželel.po palcích sem se taky nikdy nehonil,ikdyž potěší.ale jak tak koukám kolik lidí tady píše,to jako nikdo nehledá.hybaj na pole :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru