Neznámý předmět

Zdravím vás

a zároveň se na vás obracím z prozbou jestly by ste nemohly uveřjnit tohle foto na vaše stránky. našly jsme se známím v lese pod skálou tuhle  železobetonu desku a asi o 20 m vedle tu samou ze stejným označením mohlo by to být z druhé světové války a nevíme k čemu slouží jestli už jste něco podobného viděly nebo našly prosím o odpověď. předem děkuji.

Dejw

 

Neznámý předmět

Neznámý předmět

 

 

Komentáře

Až si tohle přečte Vox, tak ho určitě klepne :-D - máte ho na svědomí

No jo, ale jaký to označení je? Je na té desce něco vyraženého? :-O

třeba je Dejw cizinec :-D :-D :-D, na američana dobrý ;-)

:-D :-D

:-O :-O :-O NEPORADÍM :-(

Není nad detailní popis předmětu ;-)

stejnou deskou máme na chalupě překrytou vsakovací jímku od žumpy :-D

Pokud se v blízkosti nachází železniční viadukt,tak je to na stopro manganová deska po které jezdí dyletační válce.Když to bratránek dotáhl do sběrny tak ho hnali nejde to totiž rozpálit autogenem.Jen mi tam neštymuje ten beton??? :-P

Tak konečně, našla se bájná Jantarová komnata. :-D

Jo, je to něco z něčeho. Promiň Voxi, ale musel jsem to napsat za tebe :-) To se nedá vydžet. :-)

Jo, je to něco z něčeho. Promiň Voxi, ale musel jsem to napsat za tebe :-) To se nedá vydžet. :-)

prosím vás když už mu chcete něco napsat tak to přece nemůžete psát česky, všechny komentáře je nutno přeložit.

,, Mi to nykdo nykdi nevidely skus vyfotyt a pozsslat snova včtne osnaceny na dezce treba bude to němcki poklat ;-),,

:-D :-D :-D

:-D :-D Corax ty mi dáváš :-D :-D

šmankote :-O je to něco od něčeho, ale nedej bože, aby to bylo od něčeho jinýho - to by znamenalo, že to není od toho prvního.

překlad: gratuluju! sqělí náles. To bichom s kamarádama taki chtěly najýt! :-P

gratuluji to ještě nemám :-D

Závažie?

hej ja jen nevim co to je tak se vás chci normálně zeptat! takže bych byl rád za trochu rozumný odpovědi. a myslim tu na tý skáme (.6 šipka) :-)

Na tý skáme 6 šipka je na toho pána co má málo vlasů :-P

a ty by jsi z takových fotek něco poznal ??? Alespoň napiš co je na té desce za označení !

:-P

neporadím :,-( 8-)

Pokud se jeden a ten samý předmět nachází ve stejném čase na dvou různých místech v trojrozměrném prostoru, jedná se o zvláštní fyzikální úkaz, který byl doposud popsán pouze teoreticky na základě výpočtů chování hmoty v počátečním stavu singularit vyšších řádů v prostoru nižšího řádu.
Nález bych neprodleně nehlásil na adresu Královské vědecké společnosti do Londýna.

To petr67: Člověk na mé ikoně je známý německý prozaik a básník Hermann Löns, který nadevše miloval přírodu,lov a život.Mám ho rád a jeho dílo obdivuji. Proč máš prosím Tě v ikoně fotku malého Adolfa Hitlera?

Dejw : Nic ve zlým, ale z těchto fotek asi nikdo nic k té desce nepozná a proto ber reakce s humorem, pobavilo nás to. Občas si někdo takhle naběhne.

Dejw : Nic ve zlým, ale z těchto fotek asi nikdo nic k té desce nepozná a proto ber reakce s humorem, pobavilo nás to. Občas si někdo takhle naběhne.

Teď jsem dohledal fotku z tvé ikony.... to myslíš fakt vážně ??? Snad jde o omyl pokud ne tak ti doporučuji změnit nick (jméno židovského původu asi nebude vhodné) a psychiatra :-/

Uáááááá...!!!
Ještě před přečtením mi paní doktorka změnila medikaci a místo dvou pilulek předepsala tři. Pokud se zítra proberu, asi si jich vezmu plnou hrst.

ještě jednu malou poznámku....asi před 7 lety jsem měl s kámošema takovou brigošku na léto. dělali jsme nové geodetické body a takovouto desku jsme dávali na spodek díry a na to pak přišel postavit ten patník a kousek od něj tyč. Vše se dávalo do vodováhy a do absolutní roviny. Pěkná makačka.Jeden bod se dělal cca 3 hodiny. Ale jestli je to právě ono, těžko říct. Je na tý desce křížek??? Jestli ano, tak je to ono :-P ;-) :-)

Löns> Jsi velmi vnímavý a jediný který to poznal. Taky to byl člověk který dělal velké věci. Zajímám se o válečnou historii a snažím se pochopit, i když v hledání to není moje priorita a A.H. není moje modla. Byla to fotka upravená do avataru a já ji použil toť vše. :-/

Corax> Já myslím že by jsi se měl na mně vybodnout, jestli mám židovské nebo jaké jméno, v avataru je jedno z mnoho hezkých miminek. A to jestli potřebuji psichiatra posoudím opravdu sám.

Velké věci ?!?!?!?! Mně je v podstatě opravdu jedno jaké máš jméno, ale jsem dost citlivý na pitomce (neříkám, že k nim patříš)kteří zapomínají na události před 65 lety. Pro mně za mně si střídej fotku Hitlera se Stalinem a s Mansonem, ale něco tím o sobě stejně světu sděluješ. :-/

Corax> Mi už není panáčku 15 nebo 20 let, tak takové kecy o tom kdo na něco zapoměl si nechej pro puberťáky s garetem. Nic svým avaterem nesděluji, všem je to jedno jen ty děláš chytráka a chytáš se každého stébla.

Sdílím stejný názor jako Corax

S tím děláním velkých věcí mi asi něco uniklo.Kdyby šlo alespoň naznačit kterým směrem mám zapátrat?Děkuji

Hele ty chytrolíne s ksichtem vůdce. Podle čeho uvažuješ, že garetta mají jen puberťáci.začínáš zacházet příliš daleko, tak koukej brzdit. Já třeba Garetta vlastním a za puberťáka se nepovažuju. Je mi 39 pryč a rozumu mám víc než by jsi si dokázal představit! ;-)

A ještě jedna věc....je mi úplně fuk, co si dáš do toho rámečku za hubu. Dej si tam třeba Homera Simpsona. :-)

Vy mi dnes dáváte. Locksley máš bod. :-D Petr....sorry ale pokud si někdo dá obrázek to šmejda tak buď nic neví o tom co ten opičí potrat zapříčinil a udělal, nebo je jeho příznivec a nebo je .....rozumné vysvětlení však není...ale já třeba ani nevěděl co to je za dítě...takže možná jsi nás jen zkoušel.... :-D

Myslím, že věk není zárukou rozumu,ale pokud je to pro tebe kritérium tak třetí křížek už mám za sebou. Doufám ,že to všem jedno není protože bych se nerad dočkal něčeho podobného co před 65 lety skončilo. Nicméně jsem ti napsal pouze to, že tím světu sděluješ něco o sobě, nic urážlivého. Změna avatara a tvá reakce je jen další sdělení - nic ve zlém, tím končím. howg

Petře 67, nejsi tu dlouho tak tě prosím ,neurážej tady nikoho a přestaň se chovat jako d...l.Člověk,který řekne,že potřebu psychiatra posoudí sám je nemocný,pokud sám psychiatrem není. A to ty nejsi,jinak bys věděl,že psyché(duše)z čehož je psychiatrie odvozená se píše s Y. (a stejně bys to měl zvážit) ;-)

A ještě jsem zapomněl,neurážej garrett, prohlédni si nálezy co se s tím našly,a nemel pí...i.y .

Hergot, taky chodím s garrettem. Jenom tu pubertu jsem měl cca před 45ti lety. Nevím, jak to může jít dohromady. :-/

A kurňa, koukám až teď, že mi uniklo aktuální dění. Docela vtipné počteníčko :-P :-P :-P A že se někteří vážení neudrželi, se vůbec nedivím.. 8-)

No a včíl mudruj na garretta, po mém nálezu stříbrného římana !!! :-P

Tak to je síla tahle debata :-O

Dejw :
píšeš že jste ty desky nalezli dvě se stejným označením, ale jaké je tam to označení, už jsi nenapsal. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru