Pár starších nálezů

Ahoj

Tak tady posílám pár kousků s kterejma si nevím rady.Hlavně by mě zajiímal ten znak s těma pochodněma či co to je a ta raznice. Ta pochází od nás z JZD. Není to třeba na pečetění pytlů s osivem? A ta plaketa to je sokol? Na schůdku je psáno A. Otahal,ale nejsem si jistej nejde to moc přečíst. Dik.

Vrbodol

 

Pár starších nálezů

Pár starších nálezů

Pár starších nálezů

Pár starších nálezů

 

 

Komentáře

Jistě pěkný nálezy ,jen jsou poněkud v mlhavém hávu. ;-)

Nové foto :,-(

Nové foto :,-(

Prosím Tě pošli mě detailní fotku robotní známky ( čtvereček s dirkami ) a fotky obou stran té raznice. U té raznice tam napiš i rozměry. Děkuji.
Bohumir.Herman@seznam.cz :-)

kvalitní nálezy, kvalitní fotky :-D :-D

Asi mám vlčí mlhu, nějak nevidím na tu krásu.

Ty nevídíš když to fotíš jak to pak vypadá??? Že máš odvahu to sem dát?? To je jasný že tě s takovejma fotkama pošle každej do kopřiv.Sory je to tak. ;-)

Kdyby jsi mi rači měco určil a nekecal.Holt to zatim nemám v ruce.Ale komu to něco říká tak to pozná i tědlech hnusu a o to mi šlo.Já když něco poznám tak taky určim ad to vypadá jak to vypadá.

Ten první odznakje sokolská sletová plaketa.Mám jí ve sbírce.

Pánové Vrbodol dostal ode mně ten foták nedávno zatím se s ním učí tak budte trpělivý, on se s tím popere, to že nemá fotky kvalitní ví tak není třeba aby mu to tady říkalo deset lidí ;-)

baví tě napadat lidi? byl zadaný dotaz a pokud k tomu nemáš co slušně říct, tak se neozývej, akorát odradíš nově příchozí od přidávání příspěvků. Každý halt není takový MACHR jako ty!

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru