Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

Jakože mám smůlu jo? :,-( čekal jsem že budou fungovat víc podobné komunity, ale asi jsou jen uzavřené a pro nováčky není místo.

tak zkus Olomócky fórum,toď na stránkách,tam určo nebude problém :-P

Pánové v pátek na mě vykouklo zlatíčko 52cm a 3780g jmenuje se David a to je poklad nad poklady. :-)

Takovej poklad se mi vyklubal před 5 měsíci a můžu potvrdit že je to poklad ze všech nejcenější,gratulovanec :-D :-D :-D

tož gratulka k senkovi,pořádný zlatíčko o:-)

Gratuluju jak sviňa. I výběr jména musím ocenit - něco málo vo tom vím.
Tak šup hned se synkem 3.5. do Ořechova. Je třeba začít hned od mala. :-D

mate1 zdravím, když bych chtěl přijet na blind, můžu? a nebo je potřeba se nahlásit předem, nevím jestli nebudu v rachotě :,-(

Čau. je to úplně volný. není třeba žádné přihlašování, ani registrace. kdo přijede, ten tam bude. :-D

ok v sobotu se tam u vás ukážu 8-)

Zdar chlapi, mám jednu velkou prosbu. Hledám někoho, kdo bude na srazu v Ořechově a byl by ochoten přiložit ruku/hlavu k dílu. Jde mi konkrétně o to, aby se tam pohyboval někdo, kdo bude schopen příchozím a přijevším ukazovat kam postavit stan, auto. Kde jsou sprchy WC, atd. Nejde ani tak moc o něco manuálního, spíš opravdu o tu organizační a logistickou stránku. Nabízím za to stravu a nápoje a vlídné zacházení. Když tak tel na mně je: 773 737 857. Díky

To Mate: přivezeme orjentační šipky a v pátek ráno je rozvěsíme ;-)

Ještě k tem Olomoučákům. Kluci si tam střeží své políčka a proto o nich nemluví a ani moc lidímezi sebe neberou :-( .Co se týká ořechova dojedu se kouknout . Bohužel ale zatím su docela nachrmlaný tak uvidíme na jak dlouho tam přijedu

Ste tu umřeli nebo co ?? Kurde lidi kde ste??? :-P

Kurde???To bych tipoval na Ostravu :-D

kurde lidi so tady furt,enem se jim nece asi psát :-D matkyks byls v ořechově?

Mexitaz: Metkyks tam byl. Pomlouvali jsme spolu prodejce knih. :-D

Mate1 : no vidíš a to sem se chtěl seznámit :,-(

Byl jsem jen na skok :,-( Bohužel ta sviňa rýmečka mě skolila. Byl jsem v sobotu na přednášku a chvíli po tom.

Konečně jsem našel to co jsem hledal a pak že nepadajooo na našem území,jen se o nich neví,když jsem se tak díval na nahlášený nálezy tak v poslední době byly jen 3 a to je špatný.Nehlásil jsem.Tak že bolid chondrit,24.8.2012 03:47 -5,5 mag,J.V.-SV.rozpad 5km,odhadem,fragmenty dopadly na zem,Siderit to nebyl ten svítí až do dopadu,roztavením kovů,To jsem viděl na vlastní oči,celoo noc čučím na nebe.Mám dva fragmenty.výšku a dráhu jsem si podle odhadu vypočítal,a dopadové území jsem si prozkoumal.Fragmenty odevzdám majiteli.Rok jsem je hledal,a našel,koupil jsem si detektor z USA a začal jsem hledat ale opravdu jsem nakupoval v USA jen clo a doprava mě vyšla na 15,500,-tak že nenakupovat jinde než v EU,Řeknu Vám to na rovinu,nevím jestli v u nás koupím opravdu to za co je ta značka proslulá nebo ne,nebo je to kopie :-(

Matkyks nebyls v sobotu náhodou s archáčama u sochy svobody :-D

zdar jo jo byl :-)

pomáhám tam ohledat jedno sídliště Archeologům. Bohužel ale odkryt mohl byt jen jeho zlomek. I tak na nálezy celkem bída. Mince jedna a pár kousků bronzu. :-P

A zase to v tom Brně žije :-) To je ale v čudu

čus, tak já byl ten s tím psem, ještě sem se pak vrátil a asi hoďku sem tam splknul ;-) ale ty jámy bych kopat nechtěl :-D

Aha :-) no já slyšel že máš detektor v autě :-) Kurňa tak to je škoda :-)
je to šílenství. Kopali se tam jak sýpky tak i odpadní jámy. prostě mazec. Na nálezy ale poskromno :-(
;-)

Met: tak to sem ho mohl z auta vytáhnout, a jít ti píchnout, mohlo to být zajímavější jak to kam sem měl namířený, tam byl akorát zarostlej les :-P

jsi se měl zeptat a mohl jsi :-) napiš mě kontakt na tebe můj mail je Tommbrno@seznam.cz já se ti ozvu jak tam budeme zase a můžeš zkusit štětí :-) Jen upozornění že jakýkoliv nález patří archeologům. Zrovna tam je docela smutný příklad toho jak by to nemělo vypadat :-( Po pravdě kdybych nepomohl já a ti tři chlapy co tam byli tak nevím nevím. Nejsou tam peníze na nic a při tom tak zajímavé místo. Takže vše se dělá jen dobrovolně a zdarma pro dobro věci :-(

je mě to jasný, já to tam snima odpoledne probíral, ten profesor celkem zajímavě vykládal, dokonce se jeden byl podívat na moje Safari,že si ho chce taky kupovat, dokonce tam odkryli nějakou zajímavost ale museli to nechat na neděli, tak sem to bohužel už neviděl. jarekkalab@centrum.cz :-)

Pro detektoráře z Moravy a především z okolí Brna !!!!
Možná ste již slyšeli o občanském sdružení Archeo Moravia. Jeho základnou je vojenské muzeum Army Park Ořechov. Hledají se noví členové, kteří by měli chuť čas od času o nějaké setkání. Především však o pomoc na některých záchraných akcích na lokalitách s archeologem. Posuňme tento koníček zase na jiný level a nejděme cestu k novému poznání :-)
tommbrno@seznam.cz ;-)

Tak to bych i možná zajel... jak to funguje? Hledají se lepší kovy nebo se kope i železo? páč to hledat neumím... je všude asi tak ho nekopu. Nerad bych tam udělal víc škody než užitku :-(

Mat : zdar tak jak to dopadlo u sochy svobody, myslím že teď můžem tak akorát zachraňovat detektory před deštěm :-D jak budeš potřebovat pomoct písni , když bude čas jedu, aspoň poznám nový věci.

pokud nebude pršet tak se na místo podívám v sobotu. Pokud bys měl zájem můžeš dojet. Ovšem nečekej zázraky. Kdyžtak ti jestě napíšu nebo zavolám. Myslím že jsi mi posílal na mail telefoní číslo.

Tak zatím to nějak nefunguje. Zatím pomáhám jen sám. Ale jelikož jsem dostal povolení vystupovat za Archeo Moravia tak jsem se rozhodl tuto možnost plně využit a jelikož mám nějaké kontakty umožnit i ostatním nějakou spolupráci a pohled na zajímavé věci které jen tak neuvidí. Nějak se začít musí.
Zatím hledám skupinku tak 20-30 lidí a počítám s tím, že když se bude nějaká ta akce čas od času dělat na různých lokalitách sejde se tak 10 lidí se kterámi se bude na daném místě pracovat. Pokud to půjde tak samozřejmě i za účasti archeologa. ;-) Jsou lokality kde je železo ceným zdrojem informací. Samozřejmě že je to lokalita od lokality :-)

Ahoj no taky bych se občas přidal.E-mail si myslím na mě máš.A dyžtak sem ve spojení s Maxitazem.

Met: hmm 20 - 30 lidí , tak to ti držím palce , tady to na foru moc nežije, myslím že si každý radši hrabe na svým písečku, jinak se mnou počítej, když bude čas tak jedu, v sobotu tam budeš v kolik? Ale myslím že počasí je proti :,-(

Jackart : Prosím tě hoď mi do mailu veškerý kontakt. telefon a především bydliště.
No nevím nevím ale od včerejška se mi ozvalo na mail 5 lidí :-) že by to byli jen čtenáři :-)
20-30 lidí jsem nemyslel hned, ale časem a ne se všema pokaždé chodit. Je to tak, že z 20 lidí si myslím, že by při uskutečnění nějaké akce mohlo mít v nějakém stanoveném termínu čas tak 6-8 a to by bylo ideální. jinak jsem tohle dal i na FB a tam se mi ozvalo také několik kousků :-)
V sobotu bych tam měl byt na 9h, ale myslím že z toho nic nebude :-( to počasí mě sere neuvěřitelně. ;-)

Mexitaz ještě je varianta, že pokud zítra nebudu na místě tak půjdu někam do lesů do objeda pokud bys chtěl.

ok jestli budeš stát o mou společnost tak brnkni 603831747 klidně rano od 7 jsem na notasu :-D

ok ok ráno se ozvu :-)

škoda toho sobotního deště :-( :-/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru