Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

pěkná to jo,spolupráce bude taky v poho,ale misto těch mincí se mohla tulit třeba ke mně :-P

tak ten archáč mluvil fakt dobře , jen jestli to myslel vážně, možná že ho ostatní už ukamenovali :-D

P. Kouřila (ředitel) znám. Je to dobrý člověk co pro archeologii žije. Na detektoráře změnil docela razantně postoj. Klobouk dolů a doufám, že i nadále bude prosazovat společné zájmy jako je blízká spolupráce s námi :-)

to Matkyks: možná těm archáčům dochází, že bude lepší s náma dát spolupráci,než nás zakázat, ale chce to fakt úpravu zákona co se týče nálezného

.. a protože za svůj život v údolí si pamatoval, že po větru prší, a většinou to bylo v úterý, a dnes bylo úterý, začal dávat seno na kupky. V rovinách za kopcem nikdy nebyl.... Z rovin za kopcem vždy přicházeli oni. A který je den jim bylo jedno, a počasí je taky nezajímalo. Jejich cíl byl až za obzorem, a tam nasyceni odcházeli... v patách za nimi hubené roky.


:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Bude v tom buď poselství, nebo chlast, nebo hulení. :-D Nebo všechno ;-) Nebo nic :-D

Řekl bych že všechno :-)

tak co, byl si někdo o víkendu provětrat plíce :-D

Nešlo to ale teď v týdnu pojedu někam do lesa :-) :-)
Abych to připomněl i tady 19-21.4 jsem uspořádal sraz detektorářů. Je to teda dál od Brna - Vapenný Podol cca 130km ,ale kdo by měl zájem jet tak napište. Cena je 330,- osoba/noc takže dvě noci pro ňoumi. Součástí bude i přednáška o Archeologii a spolupráci s detektoráři. Každopádně pokec a hledání zaručené :-)
;-)

prosím tě něco bližšího k téj akci 8-)

po domluvě jsem pro pár známích uspořádal hledačský víkend 2013 Zatím se přihlásilo 26 lidí. Já počítal tak 15-20kousků. Od pátku hledání v sobotu v podvečer přednáška o Acheologii a spolupráci a potom zábava pokec a tak dál a zase hledání :-) Chelěli jsme se taky podívat někam jinam a ne jen pořád na ty stejné místa kolem Brna a na Jihu
Prostě hazkej víkend

Čau kdyby mi to vyšlo tach bych přijel jestli to půjde.

kolik se ti tam vleze lidí, spát se bude kde, pokud bude čas jel bych, mám tranzit pro 5 lidí tak by se to dalo nějak spojit

http://www.senkel.cz/penzionpodol/ tady to bude. pokud máte zájem napište mi TomMBrno@seznam.cz a nebo mě najdete na facebooku.
míst je ještě dost. Ale chce to zamluvit co nejdřív. Napište mi a já to zarezervuju, Místa je dost a na tuto akci máme slevu. 330,- noc-osoba :-D Volná kapacita zatím je.

tady to nějak umřelo :-) asi stavíte venku sněhuláky ;-)

právě jsem se vrátil z hradu --- --- a dokud tam bude Zeman, tak jaro prý nepřijde, jinak jsem byl včera a připadal jsem si jako horník v žulovým lomu

Jo jo byl ses kouknout jestli pojede lalok na lyže jo. Obávám se že tomu stačí nějaká Pražská paluša :-)
Nešel by někdo v týdnu zapípat do lesa ??

Všem hezké Vánoční Velikonoce.
:-D

Tak co lítali ste ?

já ano 4 dny :-P

ale nenašel jsem co jsem myslel že najdu,tak že zklamání :,-(ale vždycky není posvícení. ;-)

Je to tak jednou najdeš pak zase ne :-) jdu čtvrtek a pátek tak kdyby někdo chtěl jít se mnou :-)

Já bych se na ten pátek možná přidal. Ozvu se ve čtvrtek.

Jsem tu v Brně nově a ještě jsem tady v okolí nehledal, protože nevím, kam se tady dá jít. Takže pokud bych mohl, rád bych se v pátek taky přidal. ;-) :-)

Já ti poradím,kde v Brně jít a určitě budou se mnou všichni souhlasit,výborná lokalita je třeba zelňák,nebo svoboďák,taky by jsi to mohl zkusit na maliňáku a ještě ti poradím nádr.Tam bych to určitě zkusil. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)Dělám si srandu. :-D :-D :-D

ok ok tak mi kdyžtak napište :-) mail je Tommbrno@seznam.cz
s mate1 se domluvíme po telefonu :-) :-D

Zdarec borci, já jsem z Dolních Kounic což je kousek od brna, mohli by jsme vymyslet nějaký společný detíkaření, víc lidí víc najde co vy na to? :)

Kounice jsou pěkná lokalita. Mám to od tebe kousek. Chystam se tam zkusit štěstí.

Mrzí mě to, ale musím se omluvit z přislíbeného pátečního vejletu. Práce volá. :,-(

Tak na rovinu je tu někdo z Brna co chodí hledat ten vesmírnej bordel co sem padá? 8-) ;-)

Tak dneska jsem našel jen psí známku a hromadu folií,ale je pěkná,Nabízím k prodeji 1ks psí známky,cena 5000,- (hliník)při rychlém jednání sleva :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D P:S Jen vážní zájemci,jestě to napíšu čínsky,aby tomu rozuměli všichni. :-D所以,今天我發現一個狗標籤和很多電影,但它是不錯的,提供銷售1個狗標籤,價格5000, - (鋁)與快速行動的折扣,ð:-D:-ð: - ð:-D: - D:DP:唯一候選人,但仍寫在中國,了解這一切。

Tak na rovinu :-) Psí známka za 5tis to je zlatá ne ?? A nebo pokud není tak jsi asi v mládí hodně padal na hlavu :-) zájemců o psí známky moc není a rozhodně se ceny pohybují v řádech pár korun. Ale jak píšeš při rychlém jednání sleva tzn. o 4985,- na nějakých 15kč a to jsem možná předražil :-) :-P

Pod 17,- nejdu :-D

Ach ty vyděraču :-)

ahoj kluci, kdyby jste někdy jeli někam na sever od brna, tak se moc rád pidám. u nás v Prostějově je nějak mrtvo

Já?a výdírat?to byla solidní nabídka :-D, :-P

Haja : Na Prostějovsku je moře detektorářů

Tak se mnou asi na truc nikdo nemluví :D Ne vážně, moc rád bych se zapojil do nějakého projektu, s nějakou stabilně pracující (chodící) partou

Tak partičku se ti zachtělo,mě taky nikdo nechce,a na vesmírný šutry tu,nikdo nechodí,tak nejsi chudák sám a drancovat archeo nebudu. :-/ :-/ :-/tak jsme chudáci dva :-P :-P :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru