Detektor kovů Garrett Euro Ace 350

Prozatím nejnovější detektor řady Ace v nabídce společnosti Garrett.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 26.9.2010 22:47

350tka obědnaná,už se těším jak malej kluk,jako bych ještě nikdy nehledal. :-) 8-)

Jo je to kvalitní strojovna ale bacha na el. vedení, toho se můj euroejs bojí jak čert kříže a pořád nadává (resp.pípá :-D :-D Občas se dostanu i do oblasti bez vedení kde taky pípám falešný barvy na každym kroku a vůbec nechápu čím by to mohlo být, parkrat už jsem myslel že mam rozbitý detektor ale když jsem se z te "špatné oblasti" dostal, vše bylo OK

To už se mi taky stalo.I když tam nejsou dráty může tam být zase čedič.

Vyrazil jsem večer na pole s tím, že to bude příjemné hledáníčko, měsíc téměř v úplňku. Rozbalil jsem nádobíčko, posilněn dobrou náladou a svitem luny, ale... po 30 minutách jsem obalen bahnem skládal nádobíčko zpátky do auta a valil dom. To prostě nešlo. :-/

Tak včera jsem byl na poli povrch jak beton ale pod je hlína perfekt ale makačka to prolomit no dalo mě to stříbrnej prstínek se srdíčkem :-)zachvilku vyrazím k jednomu prázdnýmu rybníku tak uvidíme co dneska bude zato mrznutí venku

Já se chystám zitra podivat na jedno moje urodne poličko ktere uz mi dalo hodne mincicek byl jsem tam kdyz byla ta obleva a to se nedalo ted je pres den tak -2 a to už určitě pujde po tom aspon chodit :)

tak aby jsme se nemusely zdržovat vrtáním v díře tak kamoš obědnal včera dohledávačku pistol probe dneska došla a pohoda přesnost tam je skvělá čas to určitě ulehčí

neni tu někdo ze žlutákem z Kladenska?

a nemusí bejt jen žluták :-D

zdarec žlutáka mám taky občas ho beru ale chodím z xp :-D

Do týdne si chci objednat svůj první detektor a rozhoduji se mezi těmito dvěmi.Bohužel pořád nevím který upřednostnit, poradí někdo? :,-( Děkuji

...ACE 350 nebo Fisher F2 Plus

Detektory jsou dosahově i funkčne velice podobné. Pokud bych shrnul plusy a zápory. Acečko má odolnější konstrukci boxu, F2 je o chlup rychlejší. Ať koupíš jeden nebo druhý, chybu neuděláš. ;-)

nejsem expert ale je tam rozdíl ve frekvenci u fishera platíš jméno a nemáš takovej honosnej balíček poradí ti spíš elmara já chtěl taky prvně f2 ale ace byl silnější 8-)

Takže zítra, na místo, kde jsem našel hrst kulý z italského Carcana.

Díky za info, par hodin uz projizdim ruzny fora a zjistuju ze ta 350ka bude asi opravdu lepší koupě :-P Navic uz mam slusnou praxi s pujcenou dvestepadinou8-) ale ukecali jste me az tady a na detektorwebu:DD predtim jsem chtel F2 :-D

Tak pro co ses nakonec rozhodl??? ;-)

Nové místo, nalezeny kolíky na uchycení stanů(totálně prorezlé), nábojnice do Tokareva a nábojnice 7,62x54. Ale ty pasují do kde čeho. Rozhodně jsem tam nebyl naposledy ;-)

Ahoj. Jsem nováček v hledání. Mám garret ACE EURO. Zdá se že je dobrý, ale nemohu to s jiným srovnat. Dneska jsem vykopal 3 grejcar asi z 20cm. Chci se zeptat jestli všechny detektory lžou pokud jsou slabší baterie, Dík.

Záleží na typu detektoru, ale ve většíně případů by se slabší stav baterie neměl na vyhodnocení nijak projevovat. Jinak tomu je v případě kdy je baterie již uplně bez napětí. Tam je to samozřejmě problém.

Jak jsem řekl nemám s tím ještě moc zkušeností. Ale dvě čárky občas už lžou. S plnýma bateriemi nemám problémy.Ale možná je to jen můj dojem musím se dost ještě učit :-)

Ahoj já mám G 250 a sem s ním max. spokojenej. Mě připadá že mizi signáli při 1 čárce na baterkách, ale je to můj názor

zdravím garetáky,chci se zeptat jestli je nějaký rozdíl mezi "GARRETT EuroACE" a Garrett Euro Ace 350???
Někde jsem četl že ACE 350 je určený pro podmínky v USA .
Anebo jsou 2 ato ACE 350 a Euro Ace 350.Toš jak je to??? :-(

jeden ukazuje hloubku v palcích a druhej v cm záleží co ti vyhovuje ;-)

Zdravím,mám z čerstva zakoupený EuroAce a chtěl bych se zeptat jestli při používání v terénu mužu mít na cívce daný kryt.Jestli ten kryt nezmenší sílu hledání.díky

Je to nutnost používat kryt , a sílu to určítě nezmenší. ;-)

Používání krytu je tak trochu nutnost. Sonda se dá snadno oštípat i při šetrném zacházení. Krytka nijak nesnižuje dosah detektoru, naopak má docela slušný vliv na menší množství prozvuků. ;-)

zdravím,chci se zeptat když hledám nad hlínou tak ok když vlezu do trávy třeba 15cm vysoké tak mě to pípe pořád jako by celá zem byla z kovu.A dál bych se zeptal majitelů když zvednu detík do polohy pušky nebo nad hlavu a pootočím zápěstí pravá/lévá tak vydává vysokej ton je špatnej nebo co zkuste to někdo tou rukou dík

Acečko v takto vysoké trávě cinkat bude. Tady pomůže pouze snížení citlivosti, jelikož máš ale už tak sondu vysoko, asi v takových podmínkách už nemá moc smysl hledat.

Co se týče točení sondou/detektorem ve vzduchu, v poloze pušky, nad hlavou atd. Vždy tak dosáhnete toho, že bude detektor vydávat zvuk! Pokud pak ještě rychle kroutíte zápěstím, dokážete vytvořit takřka nepřerušovaný tón.

Platí to pro všechny detektory a je to snad ten nejčastější dotaz který dostáváme. Těsně v závěsu je, kroutím kabelem dole u sondy a detektor vydává "zvuk". I tady je vše v pořádku a prostě ohýbáním kabelu dole u sondy dosáhnete toho, že dostanete "signál". :-)

Elmara

dík moc za odpověd citlivost mám o čárku mín tak ještě kdyžtak uberu abych pak ale něco našel :-) na začátku jsem žádnej test neprovedl,protože byl podzim tak mě to ted docela překvapilo takže detík nemocnej není tak to jsem rád.Ještě jednou dík za odpověd

Není za co, hodně štěstí při hledání ;-)

ahoj vsem koupil sem dve ace350 ale neni unich dvd je mozne ho nekde stahnout nebo koupit nebo od nekoho?? dekuju za odpoved :-/

Já taky žádnej návod neměl, učim se sám a po půl roce mě "euroejs" stále překvapuje.Primárně se zaměřuju na mince,chodím s diskriminací ale někdy paradoxně v železem zamořených oblastech na All metal bo se můj euroejs při rychlejším kvrdlání plete a pípne zpočátku barvu a pak přeskočí do železa.. pokud tedy hledám na mod "coins", nevím jestli se jednalo o prozvuk, železo či alobal -musel bych sledovat display. Pokud pípnu barvu, zjišťuju "čistotu" signálu, tzn jestli je segment stabilní a neskáče z barvy do železa nebo do "mrtvýho 6. segmentu" (alobaly,folie apod) Provádím to rychlým kvrdláním zprava doleva přímo nad signálem a točím se přitom v kruhu..pokud signál v jiné poloze přeskočí do železa či alobalu - NEKOPU ( i když si uvědomuji že se může jednat o zajímavou věc ležící ve špatné poloze. Dále zjistim velikost předmětu (rychlým kvrdláním nad a pod signálem, pinpoint vubec nepoužívám kvůli špatné zkušenosti s dvěstěpadesátkou) Signály na co nejmenší ploše kopu, velké signály nechávám být. Pokud tedy vím že je předmět malý, hlásím svému kopáčovi :-D např. "čistej malej druhej v patnácti" (což v naší hantýrce znamená stabilní druhý segment zprava v patnácti cm, malá velikost a také mince na 90%) Když se zadaří tak na čistej první segment (zprava) kopu větší mince - měděné 3,6,15 a 30ti krejcary, na druhý hlavně měděné mince, na třetí patrony, komunisticke mince, víčka a další bordel, na čtvrtý většinou kule a pátý by měl být stříbrňákový segment, alespoň tedy malé středověké jednokrejcárky tak ukazuje. Nehází ale čistý signál, v některé poloze přeskakuje dokonce do železa či do alobalu :-O Možná že hledání čistého signálu je špatná metoda, protože jsem za poslední půl rok našel pouze jeden stříbrňák :,-(

dekuji za info hodi se treba nekdy vyrazime spolu)) :-)

Jestli se mužu zapojit do debaty tak se přiklonim asi ktomuto byl jsem na srazu hledaču já osobně mám ACE 250 ale borec co tam byl stěmi detektory mi řekl asi toto detektor ACE 350 EURO je ten sám jako ACE 250 jen dizajn displeje je novější a větší novější cifka prej kup ci tuhle DD cifku a máš z 250 to samo jako je 350 EURO ;-)

Tak už mam doma taky 350tku, dneska jsem si jí přivez :-D

Jo 350 je jako 250 ale me slo oto ze sem nemel zadnou a rozhodoval sem se mezi 250 a 350 a kdyz sem spocital cenu sevsim vsudy na 250 tak vysla cena stejna jako u 350 takze sem nevahal a koupil 350 .Pokud bych mel 250 tak samozdrejme bych koupil jen civku a neresil to. ;-) ;-) jen me stve ze nemam zatim zadny nalez jen hrebiky a zarovky))

Zdravím,taky jsem si pořídil 350.Mám jí jenom pár dní a taky jsem nic nenašel :-( Tak snad dneska něco najdu :-)

Jóó chlapci nemyslete si že hned první měsíc s detíkem najdete deset stříbrňáků :-D Pokud teda nebydlíte na dobrý lokalitě se spoustou políček a nebudete chodit od rána do večera :-D Já svůj první stříbrňák našel sice už po měsíci a půl ale od té doby uplynul půlrok a ani fůů a to chodím pravidelně..Takže zatim mi do alba příbejvaj stříbrňáky maximálně tak z Aukra ;-)

Určitě se něco zadaří :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru