Detektor kovů Garrett Euro Ace 350

Prozatím nejnovější detektor řady Ace v nabídce společnosti Garrett.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 26.9.2010 22:47

mám euroace taky krátce a nezklamal, za 4 hodiny vytáhl i 12 koleček ale na stříbrňák ještě čekám, nábojnic jsem našel mraky a potěšilo i pečetítko

Dik Elmaro,už jse zadařilo :-)Jedno kolečko a jeden odznáček :-)Takže,parádní den :-D

Není to tak jednoznačné. V mnoha případech se neděje vůbec nic. Problém může nastat, když je prasklý izolátor, to pak způsobuje interferenci na všech frekvencích.

Přidal jsem se mizi Garretˇáky Euro Ace :-)
Tři dny jsem brouzdal slavkovské pole u Holubic.
Nález?? Nějaké kované hřebíky, 10 haléřů 1928,nějaký medailonek,z kterého je doposud čitelné jen Roma a viditělné nějaké postavičky,část muškety,knoflík - zřejmě ruský,a větší mozazné střepy cca 8 x 8 cm s velkým písmenem J.

Po prvních chvílích hledání spokojenost a pravdou je,že ty tóny je nezbytné vychytat,nekopat vše.

Kopání zdar,chalani ;-)

Měl bych dotaz ohledně sondy.Mám na Garrettu sondu 38 x 30,na pole ideál,ale chystám se na německé ústupovky do lesa a tam by to chtělo menší sondu.
Je lepší zvolit 9x12,nebo Snipera ??

Má něko zkušenost??
Děkuji za radu :,-(

Určitě ne snipera, to by jsi se umáchal k smrti. To je sonda pro dohledávky. Rozhodoval bych se mezi 2D 12x10 od Garrettu a 2D 12x10 od S.E.F .... a zvolil S.E.F :-)

Kdyby měl někdo zájem tak mám 350tku na prodej. Se zaručním listem, kupovaný 24.9. 2010 takže ještě v záruce. v originální krabici, sluchátka, kryt proti dešti + bonus nová led čelovka
(po dohodě mohu za příplatek dovézt do 50km) :-)

Zdravím, je ten prodej Detíku garrett 350 ještě aktuální? Měl bych zájem.

Ahoj, nevyte nekdo cim to muze bejt? Kdyz detektor spustim tak my funguje jen horni polovina displeje zbytek se nezobrazuje coz je senzityvita a asi dalsi 2-3 mody a hlavne nevidim stav baterie, kdyz na dolni cast displeje macknu tak se na chvili zobrazi a pak zase nic. Poradte nekdo jak to spravit? Nevim jestli to mam davat na reklamaci a nebo jestli je to mala zavada tak si to muzu spravit doma, nemate nekdo s timdle skusenost?

reklamovat

Určitě nic nedělej sám, pouze se tak připravíš o záruku. Detektor je potřeba poslat.

350 přidala na dosahu , to sice ano , ale prozvuků cca o 80% víc a rozlišení bych řekl mnohem k horšímu .... S 250 se mi hledalo líp , byla stabilnější a řekl bych i přesnější v dohledávání ... skusím to ještě s jinou cívkou ..Podle mě se 350 moc nepovedla . :-(

Prodám 350, nová , v záruce , batoh, sluchátka i kryt cívky , origo baterie jsou ještě plný ... jdu do něčeho lepšího :-)

Zdravím, je ten prodej detíku ještě aktuální? Měl bych zájem.

Vsadím se, že ještě dopíšeš do čeho jdeš. Podle toho jak jsi vložil "inzerát" určitě stojíš o to aby se detektor rychle a dobře prodal.....

jako novej gareťák s euroacem 350 jsem celkem spokojenej trochu mě vadí celkem dost prozvuku máte nějakej tip třeba snížení citlivosti nebo jinou fintičku? Na max mi příjde že to snad bere auta v Australii:) Jinak nemám kryt sondy ale uvažuju oněm třeba by to trochu pomohlo vtěch prozvucích. Jinak není to špatnej stroj sice trochu pomalejší, ale chce to stím počítat a potom není problém. Zatím nálezy ruzný kusy železa a podobně. Můžu porovnat kamoš má analog zatím vede našel už první minci 2 haléř z R-U.No doufám že pan garrett nezůstane pozadu:) Tak se mějte lovu zdar 8-)

to se neboj žluťák je magnet na kolečka

Dobrý den kolegové,
mám žluťáska od května 2011 a maximální spokojenost. Už ani nevím kam má ty kolečka dávat :-). Jsem opravdu moc spokojený. Tímto ještě jednou děkuji Elamrovi za rady a obchod. :-D tak ať Vám to pípáááá :-D

Tak synci dnes jsem si ten stříbrňáček vymodlil :-D Zrovna jsem přemýšlel kdy už to přijde jelikož od února nic a 5 minut na to signálek, 3 segment (ten nemam rád, kopu na něj hodně patrony a knoflíky..takže kopu díru už trochu otrávenej a něco se tam blýsklo :-P trochu to odhrabu a vidim namodralou minci (i prvni stříbrňák byl namodralej a vždy na poli) Hned kontroluju tloušťku mince..čím je užší, tim větší pravděpodobnost že by se mohlo jednat o stříbrňáček :-P Byla teda pěkně zas*aná ale můj druhej identifikační znak bylo dirkování které je vždy na okraji stříbrňáčků, až doma jsem zjistil že je to 20-krejcar Františka Josefa a vyleštil jsem ho tak že vypadá jako kdybych ho zrovna vyrazil :-D Celkem potěšil i když sbírám hlavně středověk, první stříbrňáček byl Petermenger Trevírského arcibiskupství (1700) na poli kilometr pod poutnim klášterem, a pořád z té stejné oblasti, je to políčkový ráj :-D

Hmmm a prosímtě jaksiho vyleštil teda vyčistil jen chci znát tvuj postup,jinak gratuluji ;-)

Čau táto:) no já dnes jeden krejcar, dělám různý pokusy nyní hledám na poslední dva dílky diskriminace a citlovost o jeden dílek dolů. Jinak by mě zajímalo taky jak se čistí taková mince. Dneska se mi stalo že se žluťák doslava zbláznil musel jsem jít z té lokality pryč kousek dál má svoje nálady ale už mám kněmu vztah. 8-)

zdravim pánové jak se vám hlásí na EuroACE bronz na jakém dílku by to mělo poskakovat blíž k železu nebo dražším kovům? zatím jsem žádnej nenašel tak bud je přecházím že je to železo nebo tu moc bronzu není

Záleží na velikosti a hloubce uložení. Odezvu také hodně ovlivňuje tvar předmětu.

Pokud ti uvedu příklad. Větší bronzový předmět (10x5cm) se ozve hodně vysoko, Pokud to bude ale třeba jenom kousek spony a bude ležet hlouběji je to cíl mezi barvou a železem. Bronzová mince o stejné váze se ale zahlásí jako slušná barva dva nebo tři dílky od železa.

To že tyto předměty nenacházíš je ale normální, opravdu to neleží na každém poli. Hlavně pokud někdy něco předhistorického najdeš, nezapomeň se s tím zastavit v místním muzeu. o:-)

Oki díky za vysvětlení...Pokud něco najdu tak bych se zašel rad do muzea pochlubit :-) třeba budu mít jednou štěstí ;-)

Potreboval bych vedet, jak dlouho trva vyrizeni reklamace, potreboval bych poslat euroace350 na opravu protoze my tam nefunguje ta dolny ppolovina displeje. NEvite nekdo jak dlouho by to mohlo trvat, jestli budu cekat mesic ci dva?...

1 den+ doprava :-)

Samozřejmě, že něco zabere vyřízení a přeprava, ale u mě bude hotov během jednoho dne.

Dik za informaci, a vy spolupracujete spolupracujete s maitelem obchodu s detektorama?

Ahoj

PLS pokud máš nějaký problém s detektorem tak nás nejdříve kontaktuj. Nikoli ale na chatu, je velice snadné takový dotaz ve vláknech přehlédnout.

Buď napiš na email nebo rovnou zavolej na 731 10 27 13. Prostě piš nebo volej tomu od koho si detektor koupil ;-)

Mam dotaz:Nevíte, jak se třistapadesátka chová v terénu, když je pod nulou?

Myslim tim, jestli v mraze nevydává euroace ještě víc prozvuků než obvykle, jestli nemá ještě větší zpoždění a jestli není cívka náchylnější k poškození (třeba jestli nemůže prasknout). Dík za odpověď.

za mrazu jsem hledal jen s ace150 a ta má masivnější krytku cívky než euroace, na euroace je lehce ťuklá krytka z léta a na ten účel tam asi je, u nás není problém s prozvuky zas tak aktuální až asi na 2 lokality

Dík za info, nemyslel jsem ale mineralizaci půdy,spíš jde o to, že při hledání v mraze se mi detík ozývá při každym prudším pohybu a nezáleží na lokalitě. Taky mi přijde, že mnohem víc reaguje, když o cokoli zavadím.

ahoj mám stejný problém jen trošku zavadím o detík a píská jak ..... docela mě to štve hlavně v lese stačí škrtnout o boroviní a už hlásí truhlu plnou stříbra jinač o.k

Trošku jsem se poptal odborníku a odpověď ------ Dobrý den.

Citlivost přístroje na vzduchu je při maximálním nastavení již taková, že cívka snímá vibrace horní tyče.

Doporučená citlivost pro běžné hledání je na úrovni 6, pokud podmínky dovolí tak max. 7.

Při plné citlivosti, jako u většiny přístrojů, již detektor snímá interference a vydává falešné signály.

Lze ji použít pouze tam, kde to zemní a vnější interferenční podmínky dovolí.

Váš přístroj je v pořádku.

Přeji hezký den.

;-)

já hledám na citlivost 7 a je to skoro bez prozvuků

To vydrýsek1975: tak nevím jaký “odborník” ti radil, ale to co tady píšeš je špatně.

1. V žádném nastavení ti detektor nebude reagovat na horní tyč. To je naprostý nesmysl!

2. Obecně se s Ace dá málo kde chodit na maximum. To je dané jak konstrukcí detektoru tak sondy. Většinou stačí snížit o jeden stupeň na 7 aby byly ale prozvuky únosné.

3. V zimě jsou detektory díky ledu v půdě, sněhu, nižším teplotám než na které jsou sondy připravené daleko náchylnější k prozvukům. Odolnost proti teplotním výkyvům je jedno z nejdůležitějších hodnocení kvality sondy. Teplotním rozsahem cívek se zabývá dlouhé roky řada inženýrů a věř mi že je to velká alchymie. Postupy výroby se dost úzkostlivě tají a při návštěvě továrny C.Scope, kdy jsem si chtěl natočit jejich výrobu po mě skočila ochranka neb mě na chvíli opustil obchodní ředitel a svědomitý pracovník nabyl dojmů že jsem “spy”.

4. Je řada přístrojů které se za normálních okolností chodí s citlivostí naplno. Namátkou budu jmenovat dva které sám používám Lobo ST a CS6MXi! Je jich ale samozřejmě více. Vždy ale záleží na tom jak je vlastně detektor konstruovaný. U řady přístrojů se prostě počítá s tím že se budou chodit na hranici “zákmitu”. Spousta hledačů to tak má také ráda.

Detektor který používáš je slušný začátečnický přístroj, je tak potřeba se na něho dívat. Má mouchy kterými tyto detektory trpí, ale to nic nemění na jeho jinak slušných výsledcích pokud ho tedy budeme porovnávat v jeho váhové kategorii. :-)

P.S: opravdu by mě zajímalo kdy ti poradil ty vybrace? :-)

Dobrý den,

mám na uživatele EuroAce350 jeden dotaz ohledně chování detíku :-) S Elmarou jsem to už řešil, tímto ještě jednou děkuji za odpověď :-D
Dnes jsem se všiml, že detík při vysokých tonech (rezonuje) má takový dozvuk, jako by byla uvolněná membrána reproduktoru (můj osobní názor). Chtěl jsem se zeptat, zda se jedná o standartní chování detíku Garrett Euroace 350.
Ještě jednou děkuji za vaše postřehy.

Tak jsem testoval garretta kolegy a dělá mu to stejný zvuk, tak se omlouvám za plevelení :-) jak mi psal Elmara jedná se o bell :-)))

Tak mám za sebou první "divnou" zkušenost s "někým" od myslivců. Minulou sobotu si chodím po poli (posekané, sklizené, zorané, uvláčené, neoseté), už sem u auta a převlékám se za člověka, když tu zastaví auto a v něm chlap. Nic divného, stáhne okno, pozdraví a že kde jsem chodil (detík mi leží vedle auta). Tak mu říkám, že po poli a i po louce. On že je to lovecký revír, že plaším zvěř. Ptám se, kterou. On, že musím mít povolení ke vstupu. Pokrčím rameny se slovy "Hmmm". On, že povolení dává on. A že mi ho nedá. A že bude nejlepší, když opustím jejich okres a už se nikdy neuvidíme. Pokrčil sem rameny s konstatováním, že letos už se opravdu asi neuvidíme, ale že po novém roce mu nic neslibuju. Zavřel okno a odjel. Nedalo mi to, konzultoval sem jeho chování s myslivci- kolegy a ti jen suše konstatovali, abych ho poslal příště po ...patřičných míst, že na takové chování nemá nárok, no prostě dostal sem školení, co a jak. Takže už se těším na další setkání. Ave

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru