Detektor kovů Garrett Euro Ace 350

Prozatím nejnovější detektor řady Ace v nabídce společnosti Garrett.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 26.9.2010 22:47

Zdravím, má euroace vodotěsnou cívku nebo jen voděodolnou?

Obojí ;-) Tacud

zdravim chcem sa vas spytat ake mate skusenosti s hladanim v zimnom obdobi :D ked ze uz je tu ta zima nebudu dajake problemy ci neuskodi to detektoru ci cievke???
Diki moc a lovu zdar :D

Pokud s tím nebudeš mlátit o kamení nebo o strom, tak je to v pohodě. ;-)

yo tak dik pekne :) myslel som ze sa tu zvrhne aspon nejaka diskuisa k tomu ale asi uz spia vseci :D a do akych teplot sa to da riesit ???

Osobně jsem chodil v -7 a pohoda.

jen pozor na plasty,u ACE rády v mraze praskaj

tak dakujem vam pekne chlopaky za vase skusenosti :D tak dnes nieje moc pod nulou tak asi vyrazim niekam do Madarska uvidime ci sa nieco podari :D snad to bude šumny kop :)))



Tááák ve středu má dorazit balík už se těším :33

Garrett EuroAce našel někdo s ním zlaté kolečko stříbrňáky hledá dobře to vím z vlastní zkušenosti ale zlaté kolečko jsem nenašel, kdyby někdo měl nález golďáka, tak se pochlubte!!! zkoušel jsem zlaté naušnice zvonilo to ale hned vedle železa, tak těžko říct jak to zvoní u starého zlatého kolečka :-/ zatím jsem neměl štěstí nebo to nedokáže a zvoní to jak železo?

Zdar chlapi potreboval bych doporucit nejakou civku na euroace ktera se hodi na hledani v lese

28x22 cm 2D. já hledám s touto v tom setu co koupíš za 8,600 a jsem s ní spokojený jak na pole tak do lesa zaleží co používáš ty?

28x22 cm 2D tu mam ,dale pouzivam S.E.F ULTIMATE 33cm ale obe se mi zasekavaji o ruzne doubky stvoly a tak.Premyslim o civce sniper

Právě na tohle ty malý sondy jsou jak ulitý.

v lese jsem používal základní sondu z ace150 její plochý kryt zespod zabraňuje zachytávání, momentálně leží ladem, přešel jsem na jiný detektor, jestli máš zájem napiš na ben06@email.cz

tak sonda šla hledat do jiných krajů :,-(

Ben06, Neboj, já o ni budu pečovat. ;-)

Ahoj Mrcasnici,

chtel bych poprosit o vasi radu a nazor. Da se nejak objektivne srovnat GM2 vs. EuroAce 350? Nastaveni, vahu, analog vs. digital, atd. neresim, jde mi jen o funkcnost, presnost a vykon. Jedna se mi hlavne o hledani minci, medaili, apod. Diky moc za nazory.

Dwarf

PS: na forum o GM2 jsem dal stejny dotaz, abych slysel nazoru "druhe" strany.

Ahojte... Mám garretta jen pár dní a zaráží mě jeho občasné chování.. Někdy se jakoby zblázní a dává mi tóny jen tak neuspořádaně a rychle za sebou (jakoby se zbláznil). V dalším případě když kopu a položím jej stranou, tak sem tam mi propípávají signály různých kovů (a to s ním nehýbu) je to normální? Mně to totiž moc nepříjde. Díky za odpověď.

Jsou lokality kde jsou prozvuky normální možná tam máš čedič, občas koukni nad sebe vedení vn dělá taky binec

Ok děkuji za odpověď. Dnes jsem byl hledat na místech, kde se dřív těžila železná ruda, jakmile jsem došel poblíž místa, začalo to dělat taktéž a jelikož se ještě v signálech neznám, tak jsem místo raději opustil. Snad se to nějak naposlouchám, sice z kolečem mám zatím jen knoflík, hlavu patrony a podkovu, ale snad něco dřív nebo později příjde.

Garret je všeobecně dost podceňovaný, moje bývalá 150 má takové nálezy které můžu jen závidět, vše je o lokalitě ... :-)

a co zlato

Euroace a Co zlato

cau,s 350kou jsem velmi spokejeny,dnes se mi ale stala zvlastni vec,jdu po poli,kopu mince,knofliky. projdu nad kusem zeleza a garrett mlci. Neda mi to a botou vyhrabnu , minometna vrtulka.prejedu detektorem a opet se to tvari jako prozvuk,pipne,pak nic. Chodim na rezim coins. muze se mi stat,ze prejdu treba helmu nebo neco podnbneho? Diky :)

Pokud chodíš režim Coin, tak je to jasný, že to nehlásí železo. Přečti si návod. ;-)

takze chodit na relics? Z jakeho materialu takova helma nebo bajonet je?

Super dotik hlada aj mini kusky.

To Pmmucha:Chodit v zero a poslouchat.To majapi:Broky nejsou žádný problém. :-D

Přesně tak chodit v zeru a poslouchat :-)

http://en.marsmd.com/marsmd-universal-shaft-garrett-ace-250-photo-review/ ;-)

je fakt dobrej .posloucha najde i brok.naposlouchat tony a je min zklamani. euroace350 je v pomeru cena výkon mala bombička :-) :-)

Ahoj mam dotaz. Už sem se tady dočetl že pokud euroace vydavá uplně nesmislně zvuky za sebou může to být čadičová půda. Mě ale pomáho když do detíku klepnu prozvuky hned prestanou. Je to normální? A poslední dobou začal fungovat jakoby napul. Třeba hodinu chodím po lese a ani zvuk. A až teprve položím na zem minci a bych vyzkoušel jestli detik vubec žije tak až na nekolikáty pokus přejetím civkou pres minci začne reagovat. Není možný že detík nejak prestava fungovat? Nebo na nem není noc co by prestavalo fungovat postupne a detík proste jednoho dne nejde zapnout a je po nem? Díky za nazory

Známá od kamaráda prodává nepoužitý...
Takže detektor je uplně nový, jmenuje se Garet EuroAce s cívkou 22 x 28. Nejsou k němu papíry tak ho dam za 6 000,-. Je k němu příručka v angličtině, nějaké uživatelské dvd, sluchátka, krytka na displej a batoh (takový jednoduchý, spis bych řekla brašna na převoz:). Vyzvednutí Brno, Č.Budějovice popřípadě poštou.
Foto mám k dispozici.
Pokud má někdo zájem napište mi zprávu a dám Vám kontakt.

for frnakovnik: tohle hodně ovlivní nabití baterií a jejich kapacita. Čím větší kapacita baterií a čím větší nabití, tím lepší a více nálezů. Můj názor. Zkušenost z praxe. ;-)

Souhlasím, baterie dělají hodně. Jinak za mě jsem s Euroace velice spokojený. Vlastním ho cca. 6 let, a nálezy parádní. Je pravda, že jsem měl asi 4 roky pauzu a začal jsem chodit až zase min. rok na podzim, ale souhlasím s Jarkanem, za ty peníze moc hodně muziky. :-) Musím dodat, že jsem ho kupoval někdy v roce 2011 za 7666:-)

Ok diky za rady. Pasl sem i rovnou do prahy na garet servis. A taky me řekly at prv vyměním baterky. Původní co jsem měl byly nabíjecí a mmel jsem je pořád nabyty na 100% a porad to blblo. Po výměně baterek za klasický baterky za par kaček začal detik fungovat správně. Takže už mě zase hledat baví. Díky za rady

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru