Detektor kovů Tesoro Silver uMAX

Nový detektor kovů Silver µMax, vybavený technologii Max Boost a díky ní disponuje zvýšeným dosahem než předchozí typy. Je tak velmi dobrou alternativou k mnoha digitálním detektorům, které se pohybují ve třídě do 10.000 Kč.

Návod pro detektor kovů TesoroSilver µMax: Návod TesoroSilver µMax

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 10:39

Dekuji ti, vážím si tvoji ochotu ;-) . Jinak jsem úplný začátečník a velký nadšenec.

tak se drž,Silver je dobrá mašinka ;-) a přeji mnoho nálezů ;-)

Dekuji, snad nenatrefim hned na minu ;-)

zdravím , chci se zeptat na cívku 22cm 2D já mám základní 8x9 no a jsem z TP kde je ještě dost železa tak nevím jestli to má cenu kupovat . Díky

Jsem tu. :-)

tak to tu pročti a dost se tu dozvíš :-D a když by něco,napiš sem a on se někdo najde co ti poradí ;-)

Je to vše ho si naposlouchat? Zkoušel jsem dle návodu. A na louce jsem naše muuuj 1, 2 pfenik 1938. Radost jak hrom. Doufam ze mě chapete? :-). Jo a fotku manželky a dcery nosím sebo. Abych nezapomněl jak jsou pěkné. :,-(

no je to hodně o poslouchání,pokud můžu doporučit tak sluchátka určo jo a poslouchat a poslouchat a chápeme tě,každý to tak měl ;-)

Pro jelda80. Diky za radu. A sluchátka Jake bys doporučil? Ja chodim s mým Tesikem pod dratama a v poho. Sosed má Fišera a furt mu bzučí.

Pro jelda80. Diky za radu. A sluchátka Jake bys doporučil? Ja chodim s mým Tesikem pod dratama a v poho. Sosed má Fišera a furt mu bzučí. :-)

Jel do vy se pohybujete nej v Čechách? Tady Morava. :-(

olomouc a hradec ;-)

Mamina má střeva z Mor.Berouna.

Střeva ne. Stryca. :-)

:-D takže aj kousek střeva

jak se již řešilo výše potřeboval bych ochrannou gumičku napáčku kde ji vemu?

Ahoj, mně ji poslal elmara s novým detíkem. Zkus se ho zeptat.

Mám dotaz, našel někdo s cívkou SE 12x10 2D nějaký stříbrňák? Mně to s diskriminací na iron hledá jen měď a hliník :-)

Zrovna teď o víkendu stříbrňáček, sice z jedný strany ko, ale hodně potěšil :-)

Ano prosim,nějaká grešlička se mi pod ni zatoulala ;-)

Toš to su klidný :-D

Dal sem jich se Silverem,tuším osum ageček Leopolda,za první rok.Neměl sem v té době nějaké vybrané lokality,došel sem na pole a šel rovně až na konec.Disc,mírně na iron,to mě poradil zase někdo,jestli Cortes,je to možné :-D

Jak píše Jezevec, je to prima mašinka, já se s ním sžil docela rychle :-) Pokud by někdo chtěl, tak mám Silvera s 12x10 2D na prodej, byl kupovaný zde na Lovci dne 20.3. 14, takže skoro nový. Velmi málo chozený a udržovaný v top stavu 8-)

Na jedné straně má znak, který je pěkně vidět a na druhé (to je ta ko) má vidět hlavu a ta je právě už jakoby taková časem obroušená :-)

TAK TO VYFOŤ A DEJ NA LOVCE A URČO TI TO TU URČÍ ;-)

Ještě mi poraďte, jak na pivní zátky. Takový krásný signál a pak to zklamání... :-/

rada zní - kopat, nebo přijdeš o nějakou vzácnost a to by teprve bylo zklamání :-D

To asi jo. Můžu se zeptat jak seš spokojené s tím safarkem? To je už asi trochu rolls-royce, co? ;-)

moc nás safaráků asi není a nebo se tak neprojevujeme a jsme spíš v ilegalitě :-D safi je vynikající já na něj přecházel z rutusa a ze začátku to bola teda bída ale jak časem člověk zjistí co mu jak pípá pod cívkou je to pohoda ted u ž probíhá výlov hledačskýho rybníka ;-)

K nastavení diskriminace na Silveru:

Je to často diskutovaná otázka a často se objevují trochu zavádějící rady. Silver má tu výhodu že má jak tichý diskriminační mód tak tichý All Metal mód. To vám dává možnost pouhým přepnutím palce přepínat mezi diskriminátorem a all metalem.

Díky tomu se dá diskriminace bez větších problémů nastavovat dva až tři milimetry pod Iron a přesto budete velice snadno identifikovat železné cíle. To je možné díky tomu že v takovém nastavení budou malé kousky železa ticho a větší cíle zaprskají a i když budou hlasité budou se zasekávat atd. Pokud přepnete páčkou do All Metal je cíl najednou úplně čistý. V takovém případě je t na 100% železo.

Nízké nastavení diskriminace a snadnost přepínání mezi All Metal a diskem přináší větší komfort při hledání a především větší hloubkový dosah. ;-)

jelda 80. dik za radu....cekal sem ze mi to nekdo poradi...ale tim to nebylo.. trosku sem pohejbal a posteloval kabel u civky a uz to nebilo tak hrozny...dalo se s tim fungovat...takze asi spatna civka...ale kazdopadne dikec za reakce ;-)

Pokud pomohla pozice u vodiče sondy, bude na 99% utržený střední vodič u konektoru. Prostě jsi s tím někde pořádně škubnul. Konektor se dá otevřít a podívat se na to. Stačí na jeho těle zmáčknout ten jazýček a povytáhnout. ;-)

ahoj jsem uplný začátečník a chtěl bych zakoupit právě tenhle detektor.co si o tom myslíte.nebo poradí nekdo?vím že jsou i dražší,ale bude to muj první.nějakej drahej asi hned ze startu nemá cenu kupovat co?

Měl sem ho jako první,kvalitní stroj,našel sem s ním stříbrné mince i mědáčky i jeden kůsek zlata,signál měl jako olovo,pěkný a silný,dalo se poznat železo i barva,dnes bych asi šel kdybych začínal určitě do toho Zera :-)

přečetl jsem si o něm a mrkl na video a máš pravdu.díky za radu

zdravim všechny mam dotaz mam detektor tesoro silver umax s civkou S.E.F. 30 cm delka 25cm šířka nedavno se mi stala nemila věc utrhnul sem kabel přimo u sondy dole, tak sem koupil na inzerat stejnou civku take S.E.F. stejny rozměr ale zjistil sem ze puvodní stara civka měla 5 pinů a ta nova co jsem koupil ma 4 piny .neporadil by ste mi nekdo jak je spravne zapojit .děkuji mnohokrat za odpoved

Ahoj lidi co rikate na tento detik s novou 2d sondou? Mate s nim zkusenost? Detektor kovů Tesoro Silver µMax SE 12x10 2D mam pujceneho klasickeho silvera a gareta 250 a silver je vazne jina dimenze a garet je fakt tramvaj ale najde toho taky hodne :-) :-)

Tedy spise me zajima rozdil klasicke sondy a 2d sondy u silvera. Jak moc je to ze zkusenosti poznat. ;-)

To, čeho si určitě všimneš hned na DD HOT na Silveru SE je, že když používáš k detekci praktiku střed-špička, tak při prsku na špičce je to železo. Pokud je ten signál kompaktní, jak na špičce, tak ve středu sondy a vyloučil si železo (popisuje to ve vláknu výše Elmara jak), tak je to barva. To je tom DD další benefit, vedle základního (a hlavně vyhledávaného) posunu výkonu setu směrem do hloubky.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru