Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Tu sněžilo, pršelo, našel jsem 5 koleček, poprvé se mi stalo že jsem při jedné hledačce našel 2x2 filler ;-) ;-) a stavy luxus, hold na pisečku super :-D :-D a luxusně jsem se vyprděl :-D

A Kurťáku, ta zelená z toho staroco ti půjde k pleti :-D :-D :-D, pozdravuj doma a držte se ;-)

No protože ti je líto tam něco nechat pro druhé :-D :-D, to je samé, jeee hele Ňuňu, to je ale koleček :-D :-D

Kdyby jsi byl aspoň jako Soník, ta tahá domu jen AG :-D :-D

Myslím že dnes by to prošlo 😊😊😊

To se to dneska vyplatilo, ztratil jsem pinďoura :,-(

Tak on ztratí pindoura, to je kanec :-/ :-/

Ale van Půůůůr držel statečně :-D :-D

Kdyby tam byla Verča, píchnu ho do ní a ne do hlíny... o:-) :-D

No jo, vanpůr a půl, jsem rád, že mám lopatu a detík :-P

Odpoledne jdu na něj. S paní Ňuňu. Držte mi palec. ;-)

A Ňuňák byl orangutan v UL ZOO. Kurte!!! :-D

Verňuňu maká , ta je ráda že je ráda :-D , hol bude musett najít Milánkovi pinďoura paní Ňuňu samotná :-D :-D

Pindík je doma, čekal na mě chudák promrzlej. Trvalo to jen pár vteřinek. Je rozdíl ho hledat zvanpůrovanej skoro za tmy, nebo za slunka střízlivej :-D.
V autě mi teda ještě vypadnul z kapsy a našla ho paní Ňuňu, ale to je jen důkaz, že se mu domu moc nechtělo ;-).

Tak aspoň že je chudáček malá doma ;-)

No myslím že takovou radost z nálezu ještě neměl :-D :-O, bych se nedivil kdyby to zaVanpůroval :-D :-O

Nonono, ne tak rychle, ještě neslopejte, jsme čtvrtá nejkomentovanejsi skupina :-D :-D

Havlíčkův Brod, Olomouc a prodej a výměna detektorů :-D :-D :-D

Ale nezbyl, všichni jsou v přírodě. Já jdu za půl hoďky :-).

Já jdu za 15 minuit :-D :-D

No já chodit denně 16 000 kroků , tak by mi to neuškodilo , ale když většinu času v práci sedím u pc , tak jsem rád že dám těch 12 000 za den :-D :-D , dnes jsem se byl zase vyprdět na políčku , ale nebaví mě to , nějak mi začíná haprovat zero :,-( :,-( :,-(

Strašné prozvuky, na písku na hlíně v lese, prostě všude :,-( :,-(, zkoušel jsem jestli to není civkou a není :,-(

já se zase válím v práci , ale ještě chvilku a půjdu na večeři :-) hodiny jsou potřeba :-) je potřeba vydělat na kladivo :-D :-D

Nazdar BANDOOOOO :-D :-D :-D :-D
Ráno jdu vyvětrat Rudocha ...tak doufám že zas něco přijde................ :-D :-D :-D

Zrovna jsem na tebe myslel a chtělo by to nějaký report na kladivo, začínám nad ním přemýšlet čím dál víc :-D

Já ti nevím ....strojek je to suprovej a stačí si ho koupit, zapnout a jít ...no pak si na tebe detík musí zvyknout...to bude asi ta nejtěžší část :-D :-D :-D :-D

No právě že mám strach, aby mě měl rád :-D

Včera jsem se byl vyvětrat, bylo to super, skoro hoďku jsem jen ležel na prohřátým listí, vanpíra vedle sebe, ani se mi nechtělo rozdělávat detík.
Nakonec teda jo, šel jsem přes místo, kde jsme se váleli a chlastali s Modráskem a Zeleným. Na tom místě, deset cm hluboko, byl prstýnek s kamínkem a předválečnej dvaceťák.
Nepijte v lese děcka, najdete hovňajs! :-D :-D

Najdete hovnajs a poztracite vercajk :-D :-D

To byla nešťastná událost, která se stává maximálně jednou za deset let :-D :-D :-P

Tak to máš na delší dobu vystaráno :-D :-D

To jako zase bude sezení alkoholiku?? 😀😀😀

Ty vrabčáci jsou jeblý. Střechaři nahoře makaj, kolem lítá polystyren a ty blbouni se to snažej sežrat v letu :-D

No doprdele, jsem si kejchnul a nějaká baba se psem se tak škaredě koukla, kdyby mohla očima zabíjet... i do toho pátýho patra by mě sežehla. No nic, asi půjdu něco opravit, už mi hrabe :-/

Slovo střechař jako takový neexistuje. To máš pravdu. Jsem přeborník v scrabblu, použít to nelze. Stejně jako "jeblý, makaj, lítá, snažej".
Slováci ale mají "strechár" - odborník na všechnu práci na střeše. A proto mi nějakej Viťule z podještědí nebude nadávat do nedouků kvůli "střechaři", páč je to pro mě běžnej výraz pro týpka s vrtačkou na střeše. Stejně jako výtahář. Elektrikář, zámečník, malíř, linař, natěrač, montér, úředník, psycholog, stěhovák... To su ja. :-D :-D :-D

(s tím přeborníkem na scrabble jsem si trochu zapřeháněl, ale tak skoro 20 let to zkouším... ;-) :-D)

Jen tak mimochodem, neříkej, že je tam zase Jeliman...! :-O

Já jsem jak Anežka, jsem fšude :-D :-D

U Anežky si myslím, že je to vlastnost. :-D
Jeldo, ale ty? V týhle době? Máš stan u čtyřkoly jo? :-O

Prošel jdem desinfekci hned na zahradě a pak ještě v aute a pak ještě na louce :-D :-D

Ježiš, myslíš podlahář?
Dělám kola, jsem kolař, dělám lina, jsem linař, dělám ptakopysky, jsem ptakopyskař, dělám děti, jsem děťař, dělám ženský, jsem ženskař, hádám se s Vitoriem, jsem vitoriař... co je na tom kruciprdel k nepochopení? :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru