Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

To není problém, Arnoštkovu sestavu se naučím :-D :-D

Ani nemusíš. Všechno je vystříhaný na krátko, lehko naučitelný na místě. Takže... Ahoj kotě! :-D :-D :-D

áááhoj kotě , startku ?? jsou moc dobré :-)

A Vitorio, nebo Doby by měl ještě jednu krátkou větičku (Čtvrtníček) ;-) :-D :-P

Milane,že Ty to valíš na Oscara :-O :-D :-P

Lev zatím stačí :-D

Jseš skromnej to se mi líbí😂👍

Kluci, pojďte do toho, bude prdel :-D

Já jsem pro :-D :-D Ahoj, ahoj, ahoj, tak jsme zase tady spolu jako každou středu, jako každý pátek. Je tady váš Arnošt se svou diskotékou. :-D

Mám takový svíravý pocit ...mezi krkem a prdelí ......... :-O :-O :-O
Zase na druhou stranu....být hvězdou sitcomu ............... :-D :-D :-D :-D

To jsem zvědavej, kam se vrtnem. Já musím přijet služebákem, Ivka bude následovat navečer a Verča v sobotu. 4 lidi z jedný rodiny, 3 auta... :-/

Ano... (ich verstehe nur ein wenig) :-D

Já vím taky hovňajs, gůgl... :-/ :-P :-D

No kurva vy ste lingvisti :-D :-D
To jak tenkrát když se mě jeden Němec ptal co mám k obědu a já nevěděl jak se řekne karbanátek tak jsem řekl ,,masakršnycl,, a málem ho to zabilo o:-) o:-)

:-D :-D :-D ;-)

A hádejte čím si budete otvírat pivečko ?? ?? na stole bude ležet malinký otführeráček :-D :-D :-D

Seposeru! :-D :-D
Do hitlernovy na henlajnech pro pribinácky s otführerákem v kapse... :-D :-D

Apropo, bude stačit 8 vanpurů? :-P

Jo tak to nás bude milovat, a osobně jsem zvědavý na Milanka a 27x Van Půůůůr :-D :-D, už teď nějak vím kdo vyhraje :-D :-D jo a ještě je tam RedStalag :-D :-D

Tak toho vezu taky o:-)

Myslím že zrovna tenhle liguere se neztratí o:-) :-D :-D

Kurte nebát, těšit. Testovat se bude ve sněhu, chlastat pod oknem. Kdo bude fotit točit? Čert ví... :-P :-D

Á tady má dnes někdo těšící náladu :-) a neboj , já zítra nebudu pít :-) :-) a pak se to semele po testování :-)

no protože to máme to samé :-) jo a ostatní také :-)

Jeldo, bacha na ten pravopis. Ve větě: "Zítra se ožeru jako to čuně", jsi nasekal hned několik chyb :-D.
Kurte, jestli se vejde, vezměte svýho zerouše. Pokud chcete točit, můj vypadá s modrou kobercovkou a krindapáskama poněkud punkově a nefotogenicky o:-) :-P.

U nás taky to je už divný si zvykat na bílou :-P :-P

Ta už su doma...dvě hodiny a dvacet minut čistá jízda. :-) ;-)

Hlásíme příjezd. :-D
Super víkend. Teda myslím :-D.
Kecám, všechno si pamatuju a pupendo furt bolí :,-( :-P

A co Doby, žije?

Myslím že nejhezčí razítko má Milánek :-D :-D

A i já mám super značku, ještě že se Víťa netrefil přímo do pupíku, to by jsme ji pacili ještě dnes :-D

Tak ta dostala jen dámskou značku :-D. Takový Milánek si nesl značku velikosti dezertního taléřku v různých barvách duhy :-D :-D . No a Doby dostal jednu , ale dospělou :-)

Náhodou, já to mám barevný pěkně. Jeldo, pošli matroš na úschovnu. ;-)

Však má Ivka v telefonu, žádné video jsem nedělal, jednou stačilo o:-) :-D

nemyslím si že tu toť je mrtvé vlákno :-)

možná jo

možná jo :-)

já už začal :-)

Za trest Jelda napíše 85x "Už se nebudu nikdy smát Starobrnu"

(ty voe Staro-čemu?) :-D :-D

Doby pivní nacista :-) .Doby, dáš si pivo nebo Van Půůůr ?? Nebo Starobrno ?? Staroco ????? :-D :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru