Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Tak jelítka, vzhůru do terénu a večer se koukejte pochlubit. Kdo bude lepší, vyhraje... třeba veřejnou pochvalu od velitele. :-D

Já skoro prd, budu muset chodit bez vanpíra. Kus kolečka, dva knoflíky, kulatej odznak s textem u funkčního špendlíku, druhá strana nějakej vzor či čo, ale pecka byla kompletní lebka prasete i s páteří, vypadalo to z dálky jak dinosaurus. Otevřená tlama, prohnutá páteř, chyběly jen nožičky. :-D

Ty jsi našel prd, to já jsem rád že jsem našel cestu k autu, ještě že jsem měl doprovod, jinak bych zapadl do diry a našli by mě až by tu louku šly obracet :-D :-D, jsem si musel jít na chvilku bucnout :-D :-D

Já?? V Liberci?? Blbost, to do mě lili pod pohruzkou násilí :-D :-D :-D

No a ten které dělal veškeré dřevěné věci v LB je drevosustruhár :-D :-D

Vy jazykospytci ...dnes jsem našel krásnej modrej korálek 8-) 8-) ne že by ho viděl Rudoch , ale ten viděl trhačku asi dvacet čísel hluboko a když jsem se ohnul , vidím toho modrýho pišišvora , jak hačá na hroudě hlíny ...no radost jak hrom .... :-D 8-) :-D :-D

Ukáž...

Nejvíc nejlepší , nejhezčí černé :-D :-D :-D

No a že ti to pěkně jde od ruky :-D ;-)

Krásná odpověď Kurte, stále kvoká, stále kvoká ( jen sranda neber to osobně) :-D

bonenicaspyco :-D

......ˇ...iˇ. o:-) o:-) o:-)

Děkuji mému osobnímu korektorovi :-D.

Nejni zač... :-D :-D :-D

Už jsem tu :-O :-O :-D, furt jsem zvtoho takovej trošku mimo :-D :-D

Neboj, stojíme za tebou :-D :-D :-D

https://youtu.be/N6MW4kk4nUc

Tady je medailonek, přátelé... :-D

krásné .... :-) :-) :-) :-) :-)

Dík, bylo vidět, že ti ten huban od nás sednul :-D

Medailónek luxusní :-) hned jsem si ho pustil 2x :-D :-D :-D

Tohle byla brnkačka, bez hlášek to je 10x rychlejší. Ale Dobyho škleb se mi tak líbil, že šel i do úvodního obrázku na YT. :-D
A díky. ;-)
Jo, Víťánku, nezlob se na mě, já to tak s tou prdelí nemyslel, jsem chtěl pozdravovat, že se těším a tak, ale přeřek jsem se :-P :-D

Neplakej, máš u mě pohlazení a frťana :-)

A řek jsem "Ať mi políbí prdel", už to nebudu opakovat! :-D :-D

Tak já většinou najdu hovno, jdeme si pro hovna :-D :-D, hovna zadarmo :-D, zajíc, tam jsou hovna, jestli chceš běž si tež :-D :-D. Ale já jsem za poslední hledacky spokojený, jak kdyby to zero vědělo že půjde do skříně :-D :-D

Sám tu nejsi a nikdy nebudeš :-D :-D, kluci jsou spíše stínový hráči :-D :-D a včera jsem se trošku rozmlsal tím kladivem :-D

Před chvílí jsem přišel domů z práce, vezu auto na technickou, takže na hledání teď není čas :-D :-(

Já su tady tak sám :,-( :,-( :-D

Teď jsem koukal na medailonek a skoro jsem si fňuknul. Pustím si Jelita 1 - Předonín, že to bude veselejší... A není mi líp. Jelítka, mně se tak stejskááááá... :,-( :,-( :-O :-/

To bude tím vampírem, to je tutovka :-(

Věz že i nám se moc stejská :,-( :,-(, vem si že jsem se měli zitra sjíždět na Rabi o:-) :,-( :,-(

Já si to teda vezmu, no. :,-( :,-(

Já na to čumím taky. A zjistil jsem, že Mirek Dušín je spíš Víťa, Jelda Štětináč. Nebo spíš Bohoušek :-D :-D

Víťo, ta fotka v nicku od vás z okna je boží. :-)

Z parkovišťátka nad barákem? :-)

To je fuk. Modrá je dobrá :-)

Pátek, sobota, neděle. Zítra dám pauzu, tolik pokladů fakt nepotřebuju :-D

Já byl pátek, sobota, neděla aj dneska, zmokl jsem jak kaňa :-D

Nestraš Kurťáku, na jelita je ta potvora krátká. ;-)

Myslíš tím stříbrco?? :-D :-D

Tak, vzhůru na poklady, Ňuňuňu má online školu, tak mě vyhnala. Dneska dovča :-D.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru