Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Ale sem furt v práci je tu velká marocká tak mám služby navíc takže sem a Vaněk byl jednou a to je málo na hodnocení ale taky sem tahal z hloubky start patronky ani sem je dohledavačkou nemohl najít já myslím že to bude dobrý jen co bude čas to i naposlouchat a zvyknout si i na id které je do 40 ne 99 jak u Langera BH :-P

Zase hočimin Marodka :-P

A Van :-P

A já klofnul 705 teru :-P a gratulka k 700vce :-P

..kurva ta marocká se mi líbila ,dalo se s ní pracovat..ale Jirka to stopnul tak mám po ptákách 8-) 8-)

Jojo to sou překlepy že by mě to nenapadlo :-P

A ti co mají noxe pro ně je to brnkačka a asi by se nudili bez nastavování :-P

Do Liberce přijedu s Ňuňuňu služebákem, večer přijede Ňuňu s Verňuňu. Takže asi takhle, ožereme se v pátek, v sobotu jen tak lehce a v neděli kafe a nealko... :-( :-D

(Když mně to chutná vždycky nejvíc v neděli ráááánóóó! :,-( :,-()

:-O :-O :-O :-O Helelelelele už se chystáte do Liberce??? Já myslél že je to ten víkend 28.2. :-O :-O

Dyk jo Doby, neser... :-D

to mě ale bude bolet bříško................ :-O :-O :-D :-D

On nás Víťa ráno vzbudí snahou o udržení rodinného ohně a kávovarem, Kurt chrchlákem. Po ránu frťan a bude fajn.
Jo, co se týče spánku, vyhráls vezírek :-D :-D. Vysvětlí Petra s Víťou. Verča bude vedle mě pod stolem. 8-)

Jsem se zasnil. Raníčko pod oknem, cigárko, pívo, kafe, Lovci mamutů připravený na WC, vedle mě na bidýlku prdelatej nahatej andělíček Jelda... tam je krásně! :-D :-D

A přede mnou na vezírku fousatej Doby... :-D

Já musím být v izolaci ....v noci jsem hlučnější než motorová pila.... o:-) o:-) o:-)

Kamaráde Kurte .....už před lety jsem vychrápal celej penzion na Šumavě, kdekoliv jsem přes noc, nikdo nespí ....noooo van půůr s vámi.... :-D :-D :-D

Vito ...to co každý rok na Benátské budí v noci půlku Liberce není hluk z reproduktorů......no jak jsem psal van půůr s vámi :-D :-D

Servus Kurte, tak se práskni, cos našel? ;-)

Kurňa borci nezlobte.Taky bych šel začmuchat,ale nějak pořád nevychází čas. :-(

Seru na to .... chčije jak sviňa ...celej mokrej a zasranej od bláta , v kapse krejcar, dvouheller a najeblou svátostku ...asi stárnu , počkám si na lepší počasí o:-) o:-) o:-)

Kurťáku, vy jedete. Dneska jsem měl rozhovor s jedním dědou a zapíchnul mi prst do mapy na třech místech. Tak uvidíme :-D

Ještě že to bylo do mapy :-D :-D :-D :-D

Díky. Je to Kristián Volovský(1654 - 1672)
6 krejcar 1665 ;-) zhruba na té staré cestě

V neděli večer jsem buď v luftu po explozi, na fízlárně kvůli munici, ve Vegas u rulety jako miliardář, nebo v pelechu doma jako chudej servisák (nejpravděpodobnější varianta). Tak uvidíme... ;-)

A co zakhle bohatej servisak?? :-D

To bych musel servisovat ISS ty vole :-D :-D

V terénu...

Bez zajištění :-)

Kurťák přežil ministra a teď odpočívá v kanclu s nohama na stole. Slovní průjem :-D :-D

Ty vole Jeldo, Verča poudala, že zase prudíš u Ještědu. A to nejhorší, prej ten francouzák furt platí jo? Ježiš... o:-) :,-( :-D :-D :-D

Jestli dá Verča Jedovi francouzáka ....tak já taky ........Jeldovi :-D :-D :-D :-D :-D o:-) o:-) :-P :-P :-O :-O :-P :-P :-O :-P :-O :-P :-O :-P

Ono to sice šlo přes Verču, ale francouzák se opravdu domlouval mezi mnou a Jeldou :-D :-D. Jeldo, bude se vomitovat... :-O

Pánové,já v tom vidím něco nezdravého😂😂😂😜

To my všichni. Ale ten chlívák se tý myšlenky nechce pustit :-P.

Mildo,kdybych ho neznal,tak tomu ani nevěřím :-D

Interně si ho nazývám "Náš malej úchyláček". Ale když ono je to v jeho podání takový roztomilý... :-D :-D :-D

Je to rebel😂👍

Kurte, to je pro všechny určitě úžasná zpráva. Teď už zbývá jenom dešifrovat co je Dečko a co Ečko. Tuším jen, že Ečko by snad mohl být Equinox.

Ano a ,,Déčko"věčný sok Minelabu :-D :-D :-D :-P

Natočíme klip. Arnoštek, Slovák, Zedníčková. "Je to fajn, je to fajnový". V lese. S detíkama. 34 krátkých záběrů (mám to už vystříhaný, připravený), úspěch zajištěn, minimálně u MuDr. Chocholouška. Arnoštek Jelda (to bez diskuze), Zedníčková Verča, nebo Soňka, Slovák Vitorio, nebo Doby, Kurt bude mydlit klackama do nějakýho stromu (závěr skladby), ostatní budou davy.
Takový Jelita svět ještě neviděl. A myslím to vážně :-D :-P.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru