Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

:-D :-D :-D :-D Na vysvětlování já jsem eeeexpert .........hlavně po borůvkách 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Lidi už vymýšlí různé vychytávky na kladivo :-) :-)

https://www.youtube.com/watch?v=l7Y0kJTUe_E

Píčovina...je to moc krátký :-/ :-/ :-/

Však tam říká že to je pro děcka :-D

Tak já jsem to tak udělal a mám to ideální a ještě skladnější do batohu měřím 178cm pohoda sú taky děcko :-P :-P

Hele já se normálně začínám bát, mě srotuje v hlave xp nebo kladivo :-D :-D

To o tom dřevu, to stačilo jednou. Pro příště, jo? :-D

Ó pardon :-D :-D :-D chyba v metrixu :-D :-D

No nevím nevím :-) Normálně jsem zvědavý na to kladivo :-D :-D

Jsem už oblečen a čekám na úder ;-) :-D :-D, al buddu slušný, řídím :-D :-D

Kdo jsi a cos udělal s Kurtem? :-D :-D

Ty brďo, já jdu pryč, co to je za blázinec? :-O :-D

Podle mě je vožralej a pojede ráno :-)

Nebuď smutnej, vždyť to jsou jenom jelita ;-)

Jelítka,zítra se rozhodnem kam se v sobotu vrtnem na hledačku.Netuším co Vítan naplánoval,ale já mám eventuelně v záloze jeden pidi lesík. Celkem se tam dařilo,vid´ Milánku. :-O :-O tak to dohodnem

Jsem jak na trní, od Silvestra jsem byl jen jednou :-P

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Kurtíku ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Tak mě teď napadlo....jak je ten koronavirus jo .....kdyby zmutoval , a byl z něj třeba pětikoronavirus , nebo dokonce desetikoronavirus .......bych se nechal i nakazit ....... o:-) o:-) o:-)

Já moc děkuji také , žwe jsem to přežil :-) i když bez ztráty květinky se to tentokrát neobešlo :-D :-D

Česká pošta funguje asi jako Český dráhy ...nikdy nevíš co dorazí a jestli to vůbec dorazí :-( :-( :-( :-( :-(

Mám zprávu od pošty že je na cestě :-P

já už taky........... ;-) ;-)

Akorát je to je mě 300km k tobě 120 :-P

Je to rychlé už je v Olomouci :-P

Už je doma :-P

První poznatky s Vanquishem........... :-O :-O :-O
Je to super stroj , s Equikem hoooodně podobnej.....
Porovnával jsem jen chvilku na louce s mojí X-terrou....krejcárek od Leopolda Vanquish viděl skoro o deset cenťáků hlouběji :-O :-O :-O :-O
Škoda že začalo dost pršet a fouká děsnej vítr....ale v pátek vyrazíme s klukama a pak dám ještě vědět 8-) 8-) 8-) 8-)

Tak to mě potěšilo teď sem ho dal dohromady ale jinak podle videu a délka mi vyhovuje i složený do batohu takže sú připraven jen prší :-P

To je klid :-O

...Všichni chlastaj,jenom ti nemocní jsou doma :-D :-D

Já jsem taky nemocnej .... ale já se nedám , ráno na poli a odpoledne práce doma .. :-D
Dnes jen práce doma a zítra ráno na pole o:-) o:-)

Kurtíku ...výběr lokality je numero uno...numero due je detík a numero tre jsou ruce ....já se tím řídím , ale občas se mi pletou čísla ...a to nepiju van půůůůr :-D :-D :-D :-D

Abych nezapomněl, celé to zastřešuje štěstíčko o:-) o:-) o:-)

Tak vzhůru na klondíky, za chvíli má pršet, tak ať něco s Verňuňu vyhrabem ;-)

Varuju všechny před hledačkou s Verňuňu!
Včera šťourala lopatičkou ve smeťáčku, já na bobku vedle ní. Slyším takový to dětský šišlavý "Jezzisssi" a Verča mi něco podává. Hnulo se ve mně dítě a natáhnu ruku s očekáváním darováku. Položila mi na dlaň uslintanýho pěticentimetrovýho slimáka o:-) :-D :-D.

Po prohrabání a zakrývání bordýlku Verčou, kdy jsem já coural okolo s detíkem, přiblížil jsem se k uklizenýmu smeťáčku, že to teda zabalíme a zahlídnul jsem na zemi ještě kus bílýho porcelánu. Ohnu se, že to seberu a najednou držím v ruce bílej kapesník. Narovnám se a slyším Verču, jak trochu hlasitěji a vyplašeněji říká: "Tohle né, já jsem tó, čůrala...". Ale že jsem to rychle zahodil... :-D :-D :-D
Je to prča :-D :-D :-P

:-D :-D :-D

No to jsou mi tu najednou novinky :-O :-O :-O :-O Kurt ukončil svou dráhu úspěšného umělce a Newt se dal dráhu sběrače použitých toaletních potřeb :-O :-O :-O
Ještě že netrpím žádnou úchylností ......jen běhám po českých polích a lesích které se snažím zbavit stříbrného bordelu o:-) o:-) :-D

Jo a jak van si spokojen? :-P

Zvykám si.... tahám hrozně malý šušně z šílenejch hloubek ... no a co ty ??

To je toho. Každej se občas pohrabe v rypáku... :-D :-D

koni.............. :-D :-D :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru