olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Tak co borci,jak to dnes šlo ?? Jaká byla účast atd ;-)

Ucast osum lidi clerius,kvasak,warior,vojta,radka a zbytek si nepamatuji :-D nalezi nic moc ...teda jka kdo..ostruha..trmen..sekera...nejaky knofliky...par beznych kolecek...klic..presky...jedno ag(6sestikrejcar)

;-)až na tem ledovej závěr dobrá hledačka. ;-)a hlavně pokec.mě pak padl ještě depot loupáků na kůru. :-)a díky dvoum železnejm dárkům sem měl plný somradlo. ;-)

Kvasaku me pak padl jeste sestikrejcar 8-)

No tak nakonec povedená akce,chtělo by to nějaký příspěvek do klubu ať můžem juknout na fotky ;-)

Zdarec byli jsme včera s Deltou na společné hledačce. Nic moc nespadlo. ale aspoň jsme pomohli myslivci v plné zbrojí najít jeho ztracený lovecký nůž a tím jsme si u něho dost splhli a zval nás na panáka a několikrát dekoval a i o to je náš koníček pomáhat ;-) mám vás pozdravovat...

Pomáhat a chránit :-D :-D taky zdravim Deltu :-)

Delta ??? Kdo to je ???? :-P :-D :-D :-D

Já bych se připojil s přáním k panu Nebetovi a i jemu přeji vše nej ;-)

;-)taky připojím přáníčko a taky se těším na tortůru :-)

I tobě a v Novém roce hooodně kvalitních nálezů hodno výstavních to bychom si přály všeci :-P :-P

Ok beru na vědomí :-/

twl, on se mi ten šmuk fakt pokusil prodat za 14.000 euro a začal si domlouvat, kdy a kde...nechápu

Kdo co jak ?? :-D :-D to zní hodně dobře :-)

teda ty jsi klikař :-D :-D :-D

no jo..ale chce to v korunách :)....a já trvám na éčkách. EEEEEEEEEEEEEEE mu můžu poslat fakt hodně

asi má strach aby jsi mu nepodstrčil falešné EEEEEEE :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-Dkoukám že tady asi byl suchej únor :-D :-D :-Dnikde ani človíčka :-P

Zdravím, je v Olomouci nějaký klub hledačů, nebo se někde scházíte? Jsem s Olomouce a měl bych zájem se setkat s dalšíma hledačema.

NO TY WOE TADY ZDECHL PES kde ste bando :-P

Nazdáár Ivo,já jsem byl včera v práci :-P :-D :-D :-D
Pro ostatní kolegy,v Olomouci nemáme žádný ofiko klub,jsme jen parta bláznů co se občas sejde v hospodě a někdy dáme společnou hledačku na kterou Hauptman stejně nepřijede :-D :-D :-D :-D

jo to se musí naplánovat jsem v jednom kole abyste vy lumpi mohli pivo slopat a krávy se dosyta nažrali :-P :-P

Zdarec chlapi příští týden mi začíná celozávodní dovolená rád bych někam vypadnul na pár dní ... Najde se někdo u koho bych zakotvil postavil stan na zahradě pokecal pogriloval cosik vypil a hlavně zahledal 8-) 8-) 8-) jsem pohodář pro každou srandu... Díkes hoj.. :-)

Nazdar je tady ještě vůbec někdo ? 8-) :-)

ale máálo o:-) skoro vůbec ...

Zdar borci,pokud tady ještě někdo je,tak všem pěkné a pohodové svátky.

Robe, díky moc :-D

Sákryš,tady je nějak mrtvo o:-)

Zdravím... Nechce někdo někam vyrazit? :-)

Ahoj šel bych :-)

nazdar. Napsal jsem ti zprávu

Ahoj, nekdo na spolecnou hledacku, vymenu zkusenosti nebo jen tak pokec v prirode.. z prostejovska nebo okoli Jevicka ? Nejlepe kdo odevzdava do muzea nebo spoluprcuje. Kdyztak napiste do zprav ;-)

No ty voe tuna je to čím dál stejný a to je vlastně dobře....Bo hledání je o hlavně o klidu,čištění hlavy,a přírodě jo a už mám letos 12 stříbrňáků :-P :-P :-P :-P... pečetidlo kua hurá a třetí pečetní prsten.No a každé červen jsme s joem našli buť Granát,pancéřovku,puškáč a jiné kokotiny tak se vlaně těším na víkend.... o:-) Tož Čus králeci....

ČUS :-P :-D
To máš nálezů,že bys už taky mohl šoupnout něco do klubu ať se my méně úspěšní hledači pokocháme :-D ;-)
Pozdravuj Joeho.

Teď jsem zase 14 dní nebyl,no tak v 6 stávačka a vyrážíme na 1 sklizené pole snad se neutopíme.Jestli se něco povede?Tak bodem uvidět. :-P

Tak nic ;-)

čus tak teď poslední 2 hledačky nic po 2x5hodinách nic jen bordel ale v Nedělu první 2hodinky zase jen trhačky,indulony a jinné cenné záležitosti,tuž pak to pokazil u mě 10krajzár a dva zachovalé 3 kroc 1812 a1800 a u Joea jen ag 6stka a další slušná směska,komárů 3 prdele = 6půlek,kloši a jinnná havěť a tak si tu žijem.Zatím vede Joeblack když na archeoprospekci obchvatu našel 4a půl stříbńáku a ostatních 20 nás šlo dom se pozitivní vzpomínkou... :-P :-P :-P... a tož tak.

Copak Joe,to je borec :-) Pozdravuj ho ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru