Akce léto 2018

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Detektor kovů Minelab CTX 3030

Cena CTX 3030, včetně veškerého příslušenství je 56.900 Kč s DPH

Detektor kovů Minelab E-Trac Plus Pro Sonic

Špičkový detektor kovů Minelab E-Trac Plus včetně bezdrátového setu Pro Sonic je nyní za 33. 990 Kč s DPH (základní verze E-Trac plus je nyní za 29.990 Kč s DPH).

Detektor kovů Fisher Fisher F75 V2 Plus Pulse

Jak mnozí vědí, verze F75 V2 Plus je vlastně LTD, odlišnost je pouze ve zlaté tyči a v tom, že v balení není malá 5" sonda. Zato je v akci detektor včetně nové dohledávačky F Pulse, na kterou máme skvělé ohlasy. Cena Plus verze včetně dohledávačky a dloubáku je 23.990 Kč s DPH. Cena verze bez dohledávačky je pak 21.990 Kč s DPH.

Detektor kovů Nokta Impact Pro

Velký set Impaktu se dvěma sondami a ještě dohledávačkou v ceně. Cena detektoru Nokta Impact Pro je 20.990 Kč s DPH.

Detektor kovů Nokta Fors Relic

Nejlepší detektor z klasické série detektorů kovů od Nokty je nyní za 16.900 Kč s DPH. Relic je navíc nyní dodáván s pinpointrem a dalším bohatým příslušenstvím navíc.

Detektor kovu Minelab X-TERRA 705

Jeden z vůbec nejoblíbenějších detektorů na trhu Minelab X-Terra 705 se po dobu letní akce bude dodávat včetně dohledávacího detektoru ProFind 15 v ceně. Cena tohoto 3frekvenčního detektoru používajícího technologii VFLEX je nyní 13.990 Kč s DPH.

Detektor kovu Minelab X-TERRA 705 Gold

Verze Gold se od klasické 705 liší pouze použitím 18 kHz 2D sondy, která je lepší pro hledání drobných zlatých předmětů při použití prospecting módu. Cena detektoru je stejná, tedy 13.990 Kč s DPH a stejně jako u klasické 705 k detektoru obdržíte i dohledávací detektor kovů Minelab Pro Find 15.

Detektor kovů Tesoro Tejon

Tejon je jeden z posledních opravdových relik detektorů na trhu. V rámci letní akce jej obdržíte včetně dohledávacího detektoru Mars. Cena detektoru včetně příslušenství je 16.990 Kč s DPH.

Detektor kovů Tesoro Lobo ST

Jeden z nejznámějších analogových detektorů určený jak prohledání nejdrobnějších cílů, tak pro klasické hledání. Lobo ST je pověstné svým velice vytříbeným chováním i v těch nejhorších půdních podmínkách. Tyto vlastnosti pak umocňuje i použití nové 2D RDS sondy. Stejně jako u Tejona, tak i Lobo ST obdržíte v létě včetně dohledávačky Mars Pointer. Cena detektoru je 19.990 Kč s DPH.

Detektor kovů Minelab X-Terra 705 - Pro Sonic

Verze 705tky dodávaná včetně bezdrátového setu za skvělou cenu,  X-Terra 705 Pro Sonic je nyní za cenu 17.990 Kč s DPH.

Detektor kovů Minelab Safari Pro Sonic

Multifrekvenční detektor kovů Minelab Safari používající technologii FBS v akčním setu s bezdrátovým modulem Pro Sonic. Cena detektoru včetně bezdrátového přijímače a vysílače je 21.990 Kč s DPH.

Detektor kovů Bounty Hunter Land Ranger Pro

Jeden z nejoblíbenějších detektorů pro začátečníky a mírně pokročilé bude v létě v setu s přepavním bagem. Cena detektoru kovů BH Land Ranger Pro je 8.960 Kč s DPH.

Detektor kovů Bounty Hunter Quick Draw Pro

Klasický, nejprodávanější detektor pro začátečníky od Bounty Hunter dostal do letní výbavy také přepravní bag. Cena detektoru BH Quick Draw Pro je 5.980 Kč s DPH.

Detektory kovů Whites

Společnost Whites pro letošní léto připravila akci s příslušenstvím doslova ke všem detektorům, které mají v současnosti ve výrobním programu. Celou nabídku najdete na stránce detektory Whites.

Vzhledem k roustoucímu kurzu USD a Euro vůči Kč, si Detektory Mlejnský s.r.o provozovatel portálu Lovecpokladu.cz vyhrazuje právo bez předchozího upozornění změnit jak ceny detektorů, tak obsah "letních" balíčků.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Kdybych teď neřešil zahrádku šel bych do nového Fishera :,-(

To Kim: zahrada počká :)

kéž by

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru