Bezdrátové sety detektorů kovů Minelab

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Dnes budeme naskladňovat nové universální bezdrátové sety Pro Sonic od Minelabu. Zároveň s tím byl zahájený prodej zvýhodněných setů pro detektory X-Terra 705, Safari a E-Trac.

Minelab Pro Sonic

Minelab Pro Sonic je universální bezdrátový audio systém, který využívá nejnovější technologie k dosažení čistého nijak nezkresleného zvuku Vašeho detektoru. Přijímací modul je vybavený reproduktorem a jackem 6,3 mm. Přijímač má vlastní klipsnu pro přichycení na opasek.

Minelab Pro Sonic by vyvinutý, aby dokonale přenášel zvuk detektorů Minelab. Je ale skvěle použitelný pro naprostou většinu detektorů na trhu. Extrémně nízká váha vysílače, pouze 23g nebudete schopní na svém detektoru ani zaregistrovat.

Specifikace

 • Frekvenční rozsah 2,402–2,480 Ghz
 • Bezdrátový dosah ≤10 metrů
 • Doba provozu vysílací modul - 10 hodin, přijímací modul 16 hodin
 • Pohotovostní režim vysílací modul - 50 dní, přijímací modul 100 dní
 • RF přenosový výkon 0 – + 8 dBm
 • Audio výkon zesilovače – 3 W
 • Audio zkreslení <1% @ 1 kHz
 • Latence <50 ms
 • Nastavení hlasitosti – 7 úrovní
 • Rozměry vysílač 50mm × 35mm × 16mm
 • Rozměry přijímač 109mm × 62mm × 22mm
 • Hmotnost vysílače -  23 g
 • Hmotnost přijímače - 110 g
 • Cena 8490 Kč s DPH

Katalog Minelab Pro Sonic

Katalog ve formátu pdf. si můžete stáhnout poklepáním na obrázek nebo zde: Katalog Minelab Pro Sonic

Detektor kovů X-Terra 705 - Pro Sonic

X-Terra Pro sonic

Cena detektoru v akčním setu je 21 760 Kč s DPH. Ušetříte tak 2 720 Kč s DPH. Odkaz na detektor Detektor kovů Minelab X-Terra 705 Pro Sonic

Detektor kovů Minelab Safari Pro Sonic

Detektor kovů Minelab Safari Pro Sonic

Cena detektoru v akčním setu je 29 990 Kč s DPH. Ušetříte tak 4490 Kč s DPH. Odkaz na detektor Detektor kovů Minelab Safari Pro Sonic

Detektor kovů Minelab E-Trac Pro Sonic

Cena detektoru v akčním setu je 42 900 Kč s DPH. Ušetříte tak 2090 Kč s DPH. Odkaz na detektor Detektor kovů Minelab E-Trac Pro Sonic.

Detektor kovů Minelab GPX 5000 Pro Sonic

Cena detektoru v akčním setu je 124 000 Kč s DPH. Pro Sonic tak dostáváte k detektoru zdarma! Ušetříte tak 8490 Kč s DPH. Odkaz na detektor Detektor kovů Minelab GPX 5000 Pro Sonic

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ahoj.Možná to tu už proběhlo a nezaregistroval jsem to,ale dá se napojit ta malá krabička na bezdrátový přijímač od CTX?

Delta - je výhodnější mít krabičku a do ní šoupneš jakýkoli oblíbený sluchátka, než být odkázán jen na jeden typ sluchátek, které nemusí každému sedět. Ale cena je to teda mastná, to je fakt :-)

Cena je jaká je. Co k tomu napsat? Vysílač má 23 gramů, na detektoru o něm nikdo nebude ani vědět. Spoždění signálu je pod vnímatelnou úrovní. Úroveň zvuku naprosto dokonalá. Samozřejmě jsou levnější řešení, jenom je ale potřeba se porovnávat, jak vypadá to co Vám pak z těch sluchátek leze ven. S veškerým respektem k projetu Zero, opravdu nemohu porovnávat WS 105 a ProSonic... to prostě nejde :-).
Kombinaci krabička - krabička navíc sám upřednostňuji. Možnost použít sluchátka, která mi opravdu dokonale sedí na mé velké hlavě je k nezaplacení :-) Díky tomu mohu u detektoru používat konečně svoje Koss Portapro :-)

Ty jsou nejlepší :-D ;-)

...tak pod to se taky podepisu...

Tibko, ty srandisto, chceš říct, že bezdrátový internet mám doma udělaný pomocí Bluetooth? On mi router, potvora jedna, taky vysílá na 2,4GHz

Tyhle sou o hodně ,ale opravdu o hodně levnější a navíc mají 5 v 1 ,což je úplná pecka . Mají výhodu ještě v tom, že když zrovna nic nepípe , tak si člověk aspoň poslechne rádio :-P
Teda občas . Teda aspoň někdy . Teda když hledá u vysílače o:-)
Ten zvuk co vydává detík je v nich sice trošičku zpožděnej ,teda drobet malinko víc , ale zato se neoposlouchá , protože je pokaždé úplně jinej , než jakej vyšle detík a to je to úplně super . Teda aspoň v občasných případech , kdy se do těch sluchátek ten zvuk dostane o:-) :-P
Vím o čem mluvím , bo je mám na skříni od té doby ,co sem je koupil tatovi k televizi ,aby nerušil o:-) :-D :-D

mooooooccc!!!!!!!!!!!!!!!! :,-( :,-( :,-(

Sakra , nedal sem tam ten odkaz :-O :,-( :-D :-D
http://aukro.cz/bezdratova-sluchatka-5v1-babycom-mp3-dvd-pc-radio-i5382691824.html

Chápu, že vývoj a výzkum v oblastí detektorů je velmi drahý a samozřejmě se promítne i do jeho ceny, tak aby se to vyrobci zaplatilo a hlavně vyplatilo. Tam je to naprosto v pořádku.

Ale sorry, cena za beztrátový přenos zvuku, který není žadnou novinkou a je tu na trhu více jak 10 let a nákladově přijde výrobce 500-1.000 Kč a má kolem toho téměř zanedbatelné náklady na vývoj + náklady několik dolarů za autorské poplatky (patenty na to vymyslel někdo jiný), to mě přijde fakt jako špatný vtip :-(

Obi náhodou sem někdy na tom dokázal zachytit i ten detík :-P ale asi vždy jednou z dvaceti pokusů a po minutě ticha se to zase vyplo o:-) :-D :-D :-D ;-)

Mezi BT zařízeními jsou obrovské rozdíly co se týče zpoždění, roli hraje hlavně použitý vysílač a přijímač viz třeba technologie apt-X. Rozdíl klidně 150 ms. Myslím, že zpoždění pod 50 je v pohodě, váha super, ale za tuhle cenu o tom uvažovat taky nebudu...

Ta cena je fakt Mega, holt vývoj sa musí zaplatiť... Ja som si zbastlil toto je to tak 4% z ceny noveho prosonicu. Takže kdo neni ľavý vie si to zbastlit aj sám a oneskorenie 0s!!!
http://pokladypodnami.cz/skupiny/detektory-kovu-a-prislusenstvi/
;-) PS: tiež používam koss porta pro lepších niet...

Ta cena je brutální, pro boha proč :-O

Tibko, teď spíš trolluješ :-) Ale vážně - Minelab je prémiová značka v prémiové kvalitě a taky za prémiové ceny. Jeho výrobky neodcházejí a mají nadstandardní úroveň. Asi se s tím budeš muset nějak srovnat.

Nový prosonic Minelab má oneskorenie (menej)

ako 50ms http://www.minelab.com/eur/accessories-1/pro-sonic-1
koľko má teda oneskorenie originál dodávaný ku ctx3030???

... spíše by se dalo hovořit o stále prémiovějších cenách ... :-D
... ale je fakt, že kdo nechce ať nekupuje ... ;-)

Hm trochu dražší než jsem počítal. Jsi to snad koupím s new E-trackem abych to měl levnější. :-D

Haha,tady se jeden nasměje...

to -->OBI (Baumax) Nakoľko ctx 3030 používa WiStream malo by byť oneskorenie menšie ako 10ms.
https://www.minelab.com/knowledge-base/key-technologies#259000
https://www.facebook.com/MinelabMetalDetectors/posts/1384018448305035
takže moc nechápem nový ProSonic :-/ :-O
Impedancia na výstupe nemá nič spoločné s "klíčovaním mob. telefonu"
Iná ako doporučená impedancia ma za následok buď zväčšenie alebo zmenšenie hlasitosti voči odporúčanej impedancii. Samozrejme je lepšie radšej použiť slúchadla s väčšou impedanciou ako s nižšiou. Lepšie slúchadlá majú zvčajne od cca 60 Ohm do cca 150 Ohm...

ja používam koss porta pro maju 60Ohm a na uregulovanie používam toto
http://www.ebay.com/itm/3-5mm-M-F-1M-Stereo-Headphone-Audio-Extension-Cord-Cable-with-Volume-Control-FE-/331651242581?hash=item4d37f45a55:g:KAsAAOSw4SlV8Y7~
:-D

Sorry OBI death Metalista 8-) podla mna s tým "klucovanim mobilu" pomôže len vypnúť mobilne data... alebo vypnúť celý mobil.

Bych skoro řekl že je to za tu cenu neprodejné, on asi ten garrettův je trochu cenově zajímavější...

Zdar borci

Tedy opravdu zajímavá diskuze, ale ne že bych ji vzhledem k ceně nečekal :-). Je to stejné, jako nadávat, proč nové bezdráty od jablek stojí 8500? Nebo ceny za kolik se dnes prodávají Škodovky atd. Volba toho co s kdo koupí nebo ne, je naštěstí na každém a výběr tady je. Jak napsal nakonec Toreq, již příští týden bude v prodeji Garrett, budeme to dávat na stránky (v pondělí) a ten je za půlku.

Sám, kdýž jsem ty ceny při návštěvě v USA viděl, jsem rovnou šel za manažery Minelabu a vyžebral ty bezdrátové sety. Pro Sonic je skvělý bezdrát, přesně takový jaký si představuji, to jestli za to chcete dát takovu částku, je prostě na každém.

A ještě perličku k našemu vlastnímu projektu. Asi před dvěma měsící jsme dospěli do stavu, kdy jsme začali hledat výrobce... tady v ČR. Samozřejmě nejsme schopni sami dělat na koleně čtyřvrstvé desky s osazením. Jenom cena obou desek u nejlevnějšího dodavatele v ČR se ale vyšplhala na necelé 2000 Kč bez DPH. Po započtení všech položek, jsme se dostali na cca. 3400 Kč bez DPH... pouze náklady, bez DPH a jakéhokoli zisku. Přiznám s že to pro nás byla hodně smutná chvilka.
Řešením, na které mě každý v oboru upozorňoval, je přesun výroby do Asie, kde se dá ušetřit cca. polovina až 2/3 nákladů. A nebo nákup části technologie a její úpravy. Já jsme o nějaké výrobě v Asii nechtěl ani slyšet, když ale teď čtu tu diskuzi, byl jsem asi hodně naivní. :-).

Co teda nějakej test. A říct o těch technologiích pravdu. Fakt nejsem zvědavej na BT za 5 nebo nedej bože skoro 9 tisíc. To už jsem si vyzkoušel a je to k hovnu. 8-)

Na Mineab to není poznat, ale Garrett jsou stejné krabky jak ten krump od Deteknix. A to mě říká že je to stejná výroba v Číně kde nic není nemožné. A na hodně procent i stejná technologie teda BT. Sorry že nechci bejt testovací kůň. Ale nekradu abych to hodil do popelnic jak to před tím.

Před 2 roky jsem dal na radu a pořídil k MXT Pro bezdrát sluchátka Sennheiser RS 160. Na bazoši se mi podařilo sehnat nové rozbalené za 1.700,- kč Jsem přesvědčen že za tyto peníze tento produkt nemá konkurenci. Nové se v ČR prodávají myslím kolem 3.000,-kč a i to je rozhodně lepší než to co nabízí Minelab nebo Garrett. ;-)

Co ne Mtx pro?

Jo a trochu mě neba že v USáaá se dá na naše koupit od obchodníka za 6900kč. Samozřejmě průser je nenažranej Babiš s jeho clem ,dph,a 260kč za práci poštáka. A taky záruka která se špatně vyřizuje na takovou dálku. :,-(

Tomu, že je Sennheiser firma která dělá kvalitní věci se nedivím, ale rozhodně se divím tomu že když ona je schopna vyrobit a obchodník v ČR prodávat tento výrobek za 3tisíce tak co vede společnost Minelab k tomu že nabídne bezdrát (takový jaký je) za 8tisíc ??????? Tak toto je na divení 8-) 8-) 8-)

Sluchátka neřeš. Co je Mtx pro ty náš slovanský bratře. Hledám nějaké řešení pro svůj E-track. Zkoušel jsem Deteknix a BT vysilač/přijimač od Sunysoft. A fakt hruza sice to funguje ale to zpoždění je hrozně. Cíl na 12hodinach a ozve se na dvouch. Fakt děsu běsu. 8-)

Ale v blízké době po dlouhých letech budu zkoušet něco jiného a možná u toho i zůstanu :-O

Ok to není levné a konec konců ani vtipné. Sorry jinej detektor fakt nechci. 8-)

Tady u nás hledáme malá kolečka a různou droboť. Minu,granát, MG, nebo MPčko to najdeš i s drátem namotaném na násadě od smetáku. Boha jeho. 8-)

:-O :-O :-O https://www.youtube.com/watch?v=yXl4s1b7gho :-O :-O :-O

Ber to s rezervou jako srandu ;-)

Ale to už jsme od sluchátek daleko jinde.......tak ať tu v tom neděláme bordel o:-)

Možná by to vyřešil Flajzar který dělá rybářske příposlechy.Stačila by malá změna aby to fungovalo. ale nevím jak by to bylo s cenou.

Delta: na 200 % už v ČR nikdo a nic nefunguje. Vrať se na zem :-)

Trošku se to některým motá chlapci. Ne vše co běží v pásmu 2,4GHz musí být bezpodmínečně BT , ta frekvence je vysílací pásmo. Třeba Wi-Fi také běží na 2,4GHz ... :-D

to mikromegas mas pravdu ale spracovanie je digital teda je tam vždy nejake oneskorenie nechapem prečo to nespravia analog na 2,4ghz a malo by to oneskorenie 0ms.

Také existuje možnost použít bezdrátový systém pro kytary a baskytary. O kvalitě přenosu zvuku není třeba příliš diskutovat. Digitál 2,4GHz latence pod 6 ms (levnější jsou UHF). U někoho jsem něco takového někdy viděl na etracu a náramně si to pochvaloval, ale detaily už nevím. Analogový transmitter si myslím je také docela použitelný (když člověk ví který!), vyjde tak na 150,- ale vyžaduje určitou drobnou úpravu (pak už stačí jen mobil se sluchátky a rádiem). Za ty peníze mu člověk lecos odpustí, latence 0 ms ... :-D

Am a Fm modulace ma neco do sebe jak rika kolega bez zpozdeni ale s nekterejma detikama se rusi nehlede na to ze obcas misto signalu chytnete radio :)

Pro bratra slovana teď jsem koukal na to tvoje video a jsem jsi jistej že ten blb tam má nastavenou nějakou diskriminaci co mu to zlato zavře. Jsem to zkoušel a je to ok. Bílé zlato ani normální žluté to normálně bere. Krom toho ten řetízek je fakt velkej. Jo americké děti a yutrubka. ))))))

Také modeláři používají pro svoje letadla,lodě a auta frekvenci 2,4GHz.

Bezdrat uz jsem zkousel resit fm transmiterem a tim ze si to naladim na mobilu se sluchatkama. Nedalo se to poslouchat. Skvrceni ruseni ve sluchatkach. Peknej humus. Je pravda ze ten transmiter nebyl drahy cca 250, ale lezi od te doby v supliku.

to ---> johnek pozri moje príspevky vyššie to čo som použil ja žiaden problém transmitter ma pll záves... 8-)

Zlatej drát,není nic jistějšího ;-)

Čááu Hujere, ty si to ještě nekoupil? Má sem dát to naše zařízení BT (Transmitter a Receiver) jak jsme začali testovat? Nevím ale kam bych vložil tu fotodokumentaci, to zase budu za kreténa?

No pokud chceš. Ale co ja vím tak mě to s tím nefungovalo. Ale třeba se ta tvoje kouzelná hůlka s tím skamarádila. 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=ZxZ9NYyyqzM

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru