Blíží se spuštění nové verze webu LP

Kategorie: Pozvánky

Na nové verzi LP, se pracovalo přibližně 12 měsíců. Když jsme novou verzi stránek začali řešit, šlo nám především o výrazné zlepšení přehlednosti celého webu. Tak, aby všechny funkce stránek, byly co nejlépe přístupné.

To samé se pak týká i nového eshopu. Původně mělo být vše hotové na vánoce. Bohužel se ukázalo, že to byl značně nereálný časový odhad. :-) V novém prostředí LP půjde daleko lépe přidávat funkce a provádět změny, filtrovat a vyhledávat. Prostě se posunujeme zase o pořádný kousek dál.

Zde je několik náhledů, pro lepší představu toho co už finišuje


Nové typy přehledných rozbalovacích menu


Přehledná prezentace novinek

Nové ikony pro LH

Nová mobilní verze LP

Nová hlavička webu

Bude toho daleko více, ale zatím nebudeme vše prozrazovat :-)
 

 


 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

To vypadá dobře ;-)

škoda že nebude záložka mít název KATALOG ... je to neustálé vysvětlování, že mají být nálezy foceny jako do katalogu... a pak dostanu odpověď. vždy ťo tu nikde napsané není, tak nepruď.... :-(
nálezy jsou plné hlíny, bez měřítka ale vkladateli se to tak líbí, tak to tak bude vkládat dál, však to jsou jeho nálezy....

Pěkné :-) :-)

Ahoj, už se moc těším. Je to asi blbost, ale nemohli by jste přidat novou záložku VÝMĚNA? Možná by se našli lidičky co by něco chtěli vyměnit. A do profilu přidat nepovinnou položku- zaměření (mince,WW1..atd.)
Díky srstka ;-)

@somira Takhle se alespoň trochu pozná kdo je pinďour a kdo ne :) Ale máš pravdu- štve mě to samý, i když pár takových fotek mám asi taky :)

Dobrý den, jelikož moc věcí do katalogu nevkládám, přišel jsem na opravu zajímavou změnu. Pře pár lety jsem přímo pana Marka Mlejnského upozorňoval na podle mě chybu když v textu při vkládání artefaktů/mincí uvádí, že všechny komunstiské mince mladší určitého data budou smazány. Upozornil jsem jej na to, že neexistují komunistické mince jak uvádí ale pouze socialistické, byť v té době byla vládoucí strana komunistická, zřízení republiky i název na minci hovořil jasně - socialistické, bylo mi sdělenou to že pro něj jsou to všechno komunistické mince, dále pak spoustu vedlejších informací jak se komunisté chovali k jeho rodině, státu i ostatní (nepamatuji se přesně text - záhadně konverzace zmizela z archívu zpráv). Rozuzlení bylo takové že tento název z osobních důvodů měnit nebude a nechá to tak. Argumentoval jsem ještě tím, že je to naprosto mylné označení a rozhodně není správné. Nicméně argumenty pana Mlejnského zůstaly nezměněny. Světe div se dne když jsem brouzdal v katalogu nalezl jsem toto: Pokud vkládáte minci, ujistěte se, že se jedná o minci vyraženou před rokem 1953. Mladší, socialistické mince budou z katalogu odstraněny.

Zvláštní, najednou je text upraven podle toho na co jsem pana Mlejnského upozorňoval. Bez jakékoliv odezvy k tomu co jsem mu napsal, najednou už to pro něj není takový problém, i osobní důvody najednou pominuly.....

To qmm666: na mincích pracuje několik archeo adminů. Tohle je kolektivní práce a je naprosto mimo realitu si myslet, že to dělá jeden člověk. Ten text přidal... udělal Tom, tedy myslím, už si to nepamatuji přesně. Na svém názoru trvám a kdyby bylo jenom na mě, tak všechny komunistické mince z katalogu letí pryč. Názorem na minulý režim se netajím a zásadně z nikým žádné konverzace nemažu! Píšu si tady tak s 1000 hledačů takřka pravidelně a myslím, že mi to každý potvrdí, že jsem nikdy nesmazal ani písmenko.

To Somira: Pdo hlavní záložkou je stejné rozklikávací menu, jako je tomu u eshopu. Tak ještě uvidíš, jak se to to bude líbit. :-)

To elmara, nemyslím si že katalog děláte pouze Vy, to jsem nikde neuvedl, uvedl jsem, že jsem kontaktoval Vás a dále jsem uvedl Vaši odpověď, to jestli jste mou připomínku tehdy někomu postoupil nebo jsem se od Vás již nedověděl, zároveň jsem v text nikde neuvedl že jste konverzaci smazal Vy ale napsal jsem že záhadně zmizela - nevím proč a za jakých okolností, taktéž nemažu konverzace. Zároveň jestliže uvádíte (jak jsem si i v minulosti myslel) že na katalogu pracuje více lidí - nechápu Vaší odpověď tehdy - asi tolik

Ne, napsal jste přesně tohle: "nepamatuji se přesně text - záhadně konverzace zmizela z archívu ".... záhady se tedy nedějí. Buď by jste to smazal vy a nebo já. Nikdo jiný nemůže. Nechci aby to znělo nějak arogantně, ale trávit čas diskuzí nad komunistickými mincemi a jejich řazením je pro mě ztráta času. Jsem ochotný se shodnout na tom, že je to odpad, stejně jako celý ten režim.

změna vypadá dobře , ale ze začátku budu zmatený asi jak Goro před Tokiem :-D

Pane Mlejnský, zeptejte se kteréhokoli numismatika, jestli zná komunistické mince, jsem zvědav kolik z nich odpoví že ano, nebo ´Vás opraví že byly socialistické, má diskuze a dotaz nebo podnět tehdy nebyl o režimu, čeho se dopustil či ne, ale o tom že používáte chybné označení, to už pak podkovám můžete říkat U železo, přezkám zapínátko, odznakům plech na jehle a podobně. Navíc pokud vám tak leží v žaludku socialistické mince a je to pro Vás odpad, pro nezakázat odznaky, pžezky, knoflíky a všechny ostatní další artefakty, které lze datovat do tehdejší doby - je to přeci podle Vás stejný odpad.

To qmm666: ano, je to pro mě odpad. Ostatně stejně jako pro všechny co na katalogu opravdu dělají. Jsou tam, jelikož je tam chtěli mít hledači. Jelikož tam těchto plevek začalo být opravdu hodně, museli jsme to stopnout. Nemají smysl pro archeologii a nemají smysl ani pro LH.

No naštěstí je to náš katalog, takže si můžeme zvolit, co se do něj bude vkládat a jak to bude označeno. A protože považujeme komunistické hliníkače za odpad, tak je sem nevkládáme ;-)

To Pilotk. a v kontextu toho co napsal pan Mlejnský sem nevkládám a ani nevložím mé nálezy, protože podle jeho slov je to odpad, třeba i stříbrná myslivecká brož, kterou jsem nalez a je právě z období, které jsme diskutovali, stejně tak půdové nálezy zlatých náušnic z téhož období, protože je to pro zdejší adminy odpad -asi tolik

Elmara-tak to budu napnutej v očekávání.... ;-)

qmm666: ..tak teraz som trochu mimo:
Zo začiatku som si myslel, že hlavný problém sváru je chybné označenie mincí socialistického obdobia...
teraz to vyzerá tak, že top problémom je fakt, že sa tu 30 až 50 ročným artefaktom a minciam moc netlieska... o:-)

Čo sa týka novej verzii LP: držím palec a už sa teším :-)

To qmmm666 taky se občas blbě vyspím,nekdy su kantare,ale to proflaknuty ,,Můj dům_Můj hrad,, tady snad každá diskuze je zbytečná. Prostě je to odpad a ja s tim souhlasím.Taky srovnávat goldnu a pětikorunu 1976 je úlet. A promiň dáváš to do jiného katalogu? Stejný nebo lepší bych chcel vidět. Su přihlášené do více webů se stejnou tematikou ale tady je to nejlepší.musel sem reagovat .

V roce 1953, kdy establishment okradl vlastní občany o všechny peníze, tak nazvat mince socialistickými by byla urážka sociálních hodnot. A navíc, ale to je jen detail, se země nazývala socialistická až od roku 1960. Proto bych šel ještě dál a mince po roce 53 nazval
" komunistické žertovné předměty "

To qmm666: To už jsou prázdniny v Dobřanech, případně Bohnicích nebo jsi na útěku? Jinak adminům díky, na webu se pořád něco děje a musí to stát mraky úsilí a peněz. Díky za to!

to kelt122. ten problém byl samozřejmě to že byly chybně označené mince z určitého období naší republiky, to další je už jen vyústění toho co pan Mlejnský napsal, je opravdu super vidět jak se ohýbá pravda a faktické označení určitých nálezu, ze socialistických mincí se udělají komunistické, byť to na nich není nikde napsané, jakožto tehdejší platné platidlo (tehdy ještě kryto státním zlatem - dnes už tomu tak není - alespoň to na nich není uvedeno) dnes bezpochyby vzdělanými lidmi v oboru numismatika (zdejšími adminy) označeny za odpad.

Nemá to cenu čím vic zadara tím chcu víc a chcu poroučet.Nemá cenu se stebo o tem bavit :-P

to radas. jsem netušil že jsme se někde potkali a známe se že mi tykáte, a ano souhlasím s Vámi že je úlet srovnávat goldnu a pětikorunu 1976 ale je to přesně v souladu s tím co napsal pan Mlejnský

Máte pravdu. Plnou a jedinou.Socialistickou! :-P

Popravde aj ja musím priznať, že obdobie budovania svetlých zajtrajškov je úplne mimo môj záujem...to čomu sa venujem, je úplne iné obdobie... :-D

to kelt122, tomu rozumím, kdyby bylo v katalogu napsáno nálezy pouze do nějakého období, nemám proti tomu nic - jasně dané pravidlo, ale pokud někdo špatně označuje mince nebo artefakty v katalogu který má k něčemu sloužit, a označuje to tak z osobních důvodů - nemá to žádnou jinou oporu, pak je něco špatně, následně napíše další výborné vyjádření že vše v té době je odpad - tak potom tomu vážně nerozumím, ale v pořádku já jsem označen za uprchlíka z blázince -celkem dobrý vtip

Buďme rádi, že existuje vůbec něco jako stránky Lovců pokladů, určitě tyto stránky a lidé kteří na nich pracují, zachránili nejeden lidský hledačův život - viz. nálezy nejrůznější munice a jejich určování.(Psát o zachráněných archeologických nálezech předaných do muzeí,to snad nemusím) A musím říct, že pravidelným sledováním našich - vašich nálezů osobně poznávám kus historie, ke které jsem nucen i něco si ve vlastním zájmu přečíst a o to přeci jde. Národ, který nezná a nechce poznat svou historii, své hrdiny a tradice, je předurčen k zániku. A to nemluvím nic o tom, jak se někdy bavím u vašich skvělých a humorných komentářů. Proto díky za Lovce pokladů a za skvělou práci lidí dělajicích na tomto webu. Kovu zdar. ;-)

když se jednou - a už je to docela dávno, jistý dinosaurus vykadil, byl to jasný odpad. I po 50ti letech to byl odpad. Ale najít ted odpad dnes, to je sakra vzácnost.
Chtěl jsem tím říct, že všechno je relativní.

Hyena-je to více než relativní,a nemusíme se vracet o miliony let zpět.Proč dělá lidem nesmírnou radost,když najdou artefakt spojený s nacizmem ?Proč to dnes spoustu lidí přitahuje?Otcův strýc přežil Osvětim,a když jen vyděl něco co mu připomnělo nácky,tak to vzteky rozbil.A po celí svůj zbytek života,Němce k smrti nenáviděl.Asi věděl proč. :-(

qmm666: pravda se opravdu ohýbá, ale pouze v tom směru, že komunistické mince jsou popsané jako socialistické. I když tedy opravdu nejsem levičák, tak socialistických stran je v Evropě dost a je třeba napsat, že žádná si do ústavy nenapsala paragraf o vůdčí úloze ve státě a nezrušila svobodné volby.

Teď jsem se v učebnici dějepisu pro 5 třídy (je to mého syna Ondry) dočetl, že Sovětský svaz byla demokratická země. Tedy ono to tam je napsané takto, "demokratické země, UK, USA a SSSR se postavily Hitlerovskému německu..... " atd. Jo, tedy učebnice se nám nějak zapoměla zmínit, že ta demokratická SSSR si nejdříve z tím Hitlerem rozdělila Polsko a spolkla pobaltí. A taky, že až do toho tragického přepadeníSSSR v roce 41, poctivě dodávala ropu a potraviny těm zločinným nacistům. Taky místní soudruzi v tom náhle měli zmazek, jelikož najednou nevěděli, zda z nacisty spolupracovat nebo s nimi bojovat. O milionech mrtvých v ruských lágrech taky ani písmenko...... . Jak je možné, že se tam píše jenom o těch nacistických....

Takto se prostě píšou dějiny. A tedy bez ohledu na to co je napsané na těch nominálech mincí po roce 1948. Mince to byly komunistické a v tomto směru rozhodně nikdy názor nezměním.

To Elmara: to je Váš názor a máte na něj právo, ale nelze Váš názor prezentovat jako správný v kontextu s něčím co je v katalozích (světových označeno jinak), v žádném katalogu jsem doposud nenašel mince po roce 1948 označeny jako komunistické - v žádném. Podotýkat že je sepsal kolektiv erudovaných numismatiku asi na tamto webu, kde je cítit opravdu demokracie a vzdělání nemá asi smysl. Znovu opakuji v souvislosti s Vašim posledním příspěvkem že označení minci nemá nikdy nic společného a nemělo by to tak být, s režimem ve kterém byly platné, jinak se potom můžeme stejně stavět k nálezům z 2. sv (nálezy německé nebo ruské - z Vašeho úhlu pohledu špatné politické zázemí ve kterých byly tyto nálezy vyrobeny) a dále do historie můžeme postupovat stejně....

To qmm666: Sorry, vzávám se. Další diskuze asi nemá smysl. Takhle to prostě dopadne vždy, když se začnete bavit s lidmi bez vzdělání. Tak nám to odpuste, jsme jenom prostý lid. Pro nás je komouš, prostě komouš. ;-)

Jo

...že sa na to už nevys....te : "Pokud vkládáte minci, ujistěte se, že se jedná o minci vyraženou před rokem 1953. Mladší, socialistické mince budou z katalogu odstraněny" - je to tam už správne, tak o čo ide?
O to, že Elmara ich naďalej nazýva komunistické? NO A? Všetci vieme o čo ide.
V hovorovej reči, medzi priateľmi aj ja začínam vetu: "Za komunizmu...to bolo tak a tak...".....no predsa nebudem formulovať vetu: "V období našej rozvinutej socialistickej vlasti..." o:-) o:-) o:-) Ešte raz opakujem - v hovorovej reči a medzi priateľmi...a tu na webe sme predsa všetci priatelia a vieme o čo ide...
PS: aby si to zase niekto nevyložil nesprávne, tak môj postoj je taký: nacizmus, fašizmus a komunizmus by mali byť odsúdeniahodné na jednej úrovni!

Náčelník a to si zakončil skvelo máš to za palec :-D

hošííí, já myslím že tahle debata o socialistickejch mincích nemá moc smysl... nejspíš asi bude prave důvod v tom, že si tyhle mince spousta z nás ( já teda ne) pamatují a přeci sem za pár let nezačneme vkládat české deseťáky apod. jen pro to, že už jsou minulostí...jak vypadá koruna ze šedesátejch všichni dobře víme a hlavně v katalogu nemají takovej přínos jako např. RU mince... takže Elmara: tvůj postoj k minulému režimu s tebou sdílím, a gmm666: nedělejme z komára velblouda, artefakty jako zlaté náušnice nebo stříbrná brož jistě katalog obohatí:) ale neházejme hned uraženě do jednoho pytle "sockačku" s Mutterkreuzem:)

Tak jsem myslel že se dozvím pár věcí o novince a tady se řeší komunisti. Nebo jejich mince.To chce klid Máro.

Kdy to vlastně bude,nějak jsem se v té debatě ztratil

tak, kdy bude den D...

Jen takové malé rýpnutí , každý z nás už aspoň jednou našel komanč kolečko , málo kdo říká hele koukej našel jsem socialistickou korunu , je to prostě komanč , promiňte , jsem jen hloupej zedník bez vyššího vzdělávání ;-)

tak teprve teď jsem se sem dostal .....super debata :-D :-D :-D :-D To qmm666... tebe poslouchat v hospodě, tak u pátýho piva máš rozšlehanou tlamu , že by tě nikdo nepoznal.... jo tykám ti , jelikož mám dost široký ramena , a averzi na blby :-D :-D :-D :-D
To Elmara super..už se těším na nový web , né že by ten starý byl špatný, ale změna je život a v sexu taky musíme měnit polohy, né? :-D :-D :-D :-D

Když vše pujde jak má, tak 17.7 :-)

Že se na to nevyserete. o:-)Komouš je komouš,nácek je nácek,kapitalista je kapitalista.Stejně to je všechno šmejd.Ze spousty komoušů se v naší zemi stali kapitalisti.Tak o čem to vlastně je?Vždytˇ po 2ww,to samý bylo s válečnými zločinci.Holt člověk je výborně přizpůsobivý tvor. :,-(A novému webu přeju hodně štěstí. ;-)

Já nevím vůbec , co se tady řeší ? !! 8-) Admin je pán svého webu a určuje si pravidla .A jestli se nějakýmu inteligentovi nelíbí , tak stejně nemá co adminovi kecat do toho jak si stránky udělá . Má možnost říct svůj názor a admin jej může vyslechnout , ale do toho , co s tím dál admin udělá ,je dál jen adminova věc :-P ;-)

Jinak na tu změnu už jsem zvědavej . Snad se mi chytne už i ta mobilní verze ;-)

To Doby: no averzi na debily mám taky takže si ve vlastním zajmu přej aby jsme se nepotkali.. Takovéhle ..... co mají široká ramena na webu a vyhrožují znám

No vono bude asi hlavně problém, že nikdo jinej než LP takovej katalog jaksi nemá. No, to tě nasere, když seš v oblasti katalogů ten bez katalogu, prostě katalogová nula, ža ano. A dobře jim tak! Těším se na změnu, jsem zvědavej jaký to bude,

Qmm666 :-D :-D :-D :-D no si ftipnej , sice blbej , ale s tím nic neudělám... :-P :-P

To doby: zatím co ty jsi pouze ubohý debil že..... s tím taky nic neudělám....

https://www.youtube.com/watch?v=lnaxRp2PnRE

To qmm666: Nějak nepobírám o co ti vlastně jde. Mince 1948-1989 jsou prostě komunistické, soudruzi na to, že jsou komunisti a této zemi vládnou, ve své době byli na to patřičně hrdí.
Hádat se o tom, jestli jsou ty mince komunistické, nebo socialistické mi přijde nanejvýš pošetilé.
Ono je to z praktického hlediska vlastně jedno. V tomto katalogu těchto nejběžnějších nalezených mincí bylo už opravdu moc. Proto ten stopstav.
Z důvodu katalogu nejde udělat datovou hranici pro všechny mince. Jelikož je většina z nálezů, zahraničních je méně a mají tedy význam.
Jedinou technickou výtku bych měl, aby nebylo psáno do 1953, ale do 1952. Mnozí to totiž chápou tak, že 1953 ještě lze.
P.S. : Jestli ti někdo ve tvém domě/bytě určuje co a jak máš dělat, pošli ho do prdele.
Tak to samé prosím nedělej jiným.
Kopu zdar!

XDDDDD To je zase vyzivna diskuze... Zajimalo by me, kde se tyhle lidi berou.... To demagogiicky nutkani si prosadit svoji pravdu. Kdyz chcete pocit zadostiucineni udelejte treba ptaci budku a poveste ji na strom... A ne ze tady do nekoho budete rejpat a placat se do hrudi ze to je na ten vas popud a vy jste ten hnaci motor spravneho pojmenovani :-/ To si nechte na diskuzi pod novinky.cz, tam tim mozna dalsi vam podobne nadchnete. PS: na novy web jsem zvedavi, mohlo by treba jit srovnat nalezy podle nejvic palcu atp, (to za poslednich 30dnu je slabota)... Driv to tusim snad i slo. A at komousska nebo socialisticka, ten rudej odpad sem nepatri. Pokud to nebudou raritky jako 3halir 62 atp pro fajnsmekry tak proc to sem cpat, je toho vsude tolik ze by tady za chvilku nebylo nic jinyho :-O

...a nyní si všichni zatleskáme ,dáme si pusu jak jsme si to s tím třídním nepřítelem Gmmkou pěkně vyřídili,co si to dovolil vandrovat do demokracie...jak jste to krásně obrátili pánové,přečtěte si o čem byli jeho výtky ,proboha to přece nebylo o politice ale o jisté části numismatiky... :-/ :-/

...opět jsi nepřekvapil...vulgarity a stupidita :-) :-)

ramires: zásadní výtka od Gmm666 byla ohledně pojmenování ČSR mincí 1948-1989. Nechápu, prostě, když je razili komunisti, tak jsou komunistické. Případně bolševické, jestli ti tak záleží na názvosloví.
Jinak, naprostý názorový souhlas s kelt122 a i s poslední reakci ramirese na příspěvek od bade.

proboha...jestli ti záleží na názlosvoví ..v žádném numismatickém katalogu se nedočteš o mincích komunistických nebo jak to chceš bolševických...a o to mi šlo...jasně a potom jsou mince fašistické nebo nacionálně socialistické??? nebo německé??? Mám katalogy ...co tím chtěl básník říct? ;-) ;-)

na Tebe asi nemá smysl reagovat ,ale dnes jsem dost nasranej tak to schytáš joudo...mám kolegy,samozřejmně,pokud budeš chtít příště reagovat zeptej se dědy jak používat klávesnici ,ty tvý hvězdičky mě docela serou,myslím si ,že si píši s idiotem..... :-) :-) :-)

příště reagovat,..........aby bylo jasno :-) :-) :-)

Poslední reakce z mé strany. všem, kteří neumí číst a jsou pouze zaslepeni nenávistí k bývalému režimu: nevyjadřoval jsem se k němu a má výtka takto míněna nebyla, řádně si přečtěte co jsem vytýkal, všem ostatním, kteří mě kritizují za to, že adminům zde já nicka určuji pravidla, opět přečtěte si řádně co jsem vytýkal, nikoliv to jestli se mince musí/nemusí, mají/nemají po určitém roce vkládat, nepožadoval jsem to ani nepožaduji, toto je skutečně věc admina, který web vede, co ale již není věcí admina je to, když používá nesprávné označení, to když do označování míchá své osobní postoje a pocity, pokud má být katalog smysluplný a používat standardní označení pak v něm osobní pocity nemají místo.

Po přečtení všech Vaší diskuzí mám opravdu chuť opustit LP z několika důvodů, vulgarismy, napadání, slovní vyhrožování - a adamin si v klidu čte příspěvky a nic neděla, proč přece protože máme krásnou demokracii, takže si v klidu označujte mince fašistické, nacistické, bolševické, je mi to opravdu jedno, protože s tou hlouposti se kterou jsem se tady setkal se opravdu nedá pracovat. To je opravdu z mé strany vše.

...Tak inak...
qmm666 22.06.2017 ste napísal /citujem: "Dobrý den, jelikož moc věcí do katalogu nevkládám, přišel jsem na opravu zajímavou změnu. Pře pár lety jsem přímo pana Marka Mlejnského upozorňoval na podle mě chybu když v textu při vkládání artefaktů/mincí uvádí, že všechny komunstiské mince mladší určitého data budou smazány. Upozornil jsem jej na to, že neexistují komunistické mince jak uvádí ale pouze socialistické, byť v té době byla vládoucí strana komunistická, zřízení republiky i název na minci hovořil jasně - socialistické, bylo mi sdělenou to že pro něj jsou to všechno komunistické mince, dále pak spoustu vedlejších informací jak se komunisté chovali k jeho rodině, státu i ostatní (nepamatuji se přesně text - záhadně konverzace zmizela z archívu zpráv). Rozuzlení bylo takové že tento název z osobních důvodů měnit nebude a nechá to tak. Argumentoval jsem ještě tím, že je to naprosto mylné označení a rozhodně není správné. Nicméně argumenty pana Mlejnského zůstaly nezměněny. Světe div se dne když jsem brouzdal v katalogu nalezl jsem toto: Pokud vkládáte minci, ujistěte se, že se jedná o minci vyraženou před rokem 1953. Mladší, socialistické mince budou z katalogu odstraněny.

Zvláštní, najednou je text upraven podle toho na co jsem pana Mlejnského upozorňoval. Bez jakékoliv odezvy k tomu co jsem mu napsal, najednou už to pro něj není takový problém, i osobní důvody najednou pominuly....." /koniec citácie.

Nech sa na ten Váš "súpis sťažností"(alebo ako tú kritiku nazvať) pozerám z akéhokoľvek uhla, vždy mi nejako uniká podstata, alebo zmysel tohto celého....PRED ROKMI TO BOLO CHYBNE, DNES JE TO UŽ SPRÁVNE! Žeby zmysel tkvel v akomsi ukojení vlastného ega v smere: "ja som to už vtedy vedel a vravel..." , alebo očakávate akési zadosťučinenie, pochvalu, či nebodaj ospravedlnenie od admina? (aj keď neviem za čo - žeby za iný názor?) Nemám právo, a ani nechcem Vás nejako súdiť, len mi proste nejde do hlavy Vaša reakcia zrovna pod článok, ktorý pojednáva o vynovenom rozhraní LP. Evokuje to vo mne myšlienku, že ste si len chceli do niekoho kopnúť....(čím to je, že tuším do koho?)

nbet - tak by to bylo nejlepší... jen někdy ani ten čistej nález není....

No nevim, nemám rád změny. Než si na to zvyknu, tak budu 14 dní plivat oheň. Bejt to hlasování, tak jsem proti! :-/

tak jak to vypadá se spuštěním úprav? 17.7. bylo včera, tak asi každým dnem?

Finišujeme :) Ale ještě potřebujeme pár dní :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru