C.Scope Evo 6000 – nové podrobnosti

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Cscope evo 6000

Evo 6000 přichází v době, kdy společnosti C.Scope již bylo 40 let. Předpokládám, že původně měl být asi detektor vydán k tomuto výročí, ale tak jak je to se všemi podobnými projekty prostě nabírají zpoždění. Detektor se měl dostat do sériové výroby začátkem dubna. Díky dnešní situaci okolo virové nákazy je ale sériová výroba odložena a bohužel nelze říci, zda o několik týdnů nebo měsíců. To bohužel záleží více na šíření virové nákazy v UK.

C.Scope tak nyní alespoň pustila ven několik velice zajímavých informací o technologiích, které u detektoru použili. C.Scope není jednofrekvenční detektor. I když v základu detektor bude používat sondu na 17,5 kHz, již nyní je k dispozici cívka na 7,75 kHz a další frekvence a také různé velikosti cívek budou přibývat. Pracovní frekvence mají vysoce přesné nastavení a cívky tak budou generovat silnější výstupní signál. Navíc také mají nižší odběr. Evo tak poběží bez problému 20 hodin při velice nízké váze baterií.

Detektor bude osazen bezdrátovým vysílačem Bluetooth aptX ™ pro bezdrátová sluchátka. Zda budou sluchátka v ceně i u základní verze detektoru nemůžeme v tuto chvíli ani potvrdit, ani vyvrátit. Vysílač součástí detektoru ale bude jistě a jelikož se jedná již o osvědčenou technologii, tak v podstatě není co řešit.

Doufám že první testovací verzi detektoru dostaneme co nejdříve. Od doby, kdy jsem byl v testovacím teamu C.Scope s CS6MXi máme pro C.Scope velkou slabost a je opravdu moc dobře, že přichází s novým detektorem a také s vlastním přístupem.

Nevíme přesně jaká by měla být cena, ono se to i vzhledem k propadu kurzu koruny nyní odhaduje špatně. Určitě by ale verze s bezdrátovými sluchátky neměla přesáhnout cenu 20.000 Kč s DPH.

LCD detektoru cscope evo 6000

Zadní část boxu detektoru kovů C.Scope Evo 6000

evo 6000

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Není šprochu,aby na tom nebylo pravdy trochu. Teda s tou cenou. Na Detectingquest už o předpokládané ceně psal nějaký Saul Hudson v září/2019.
"First off the EVO 6000 will sit at the top of C.Scope’s range of detectors. They obviously do not feel a need to compete with Nokta Makro’s Simplex Plus or the Minelab Vanquish. No confirmed price yet but my guess is it will come in at around the £679 mark."
o:-) :,-(
Bohužel, líbí se mi a vypadá jednoduše.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru