Co je na LP nového

Kategorie: Pozvánky

Vylepšená verze pinpointeru od Nokty

Skoro by se dalo říci proč zlepšujete něco co nyní funguje naprosto skvěle. Ale pánové s Nokty se rozhodli že v žádném případě neskončí s úpravami svého pinpointeru pouze novým gumovým tlačítkem. Pinpointer dostal nyní možnost nastavení ve čtyřech krocích. Když nám to firma oznamovala, trochu jsem se leknul... další tlačítka, pouze zdroj problému. Ale udělali to moc hezky a jak to funguje se můžete podívat na videu.

Návody pro detektory Minelab

Na lovci pokladu jsou nyní již ke stažení tři návody k detektorům kovů Minelab volně ke stažení v pdf. Všechny návody jsou celobarevné a řekněme v nejvyšší možné kvalitě. Jedná se o detektory CTX 3030, E-Trac a X-Terra 705. I ostatní detektory od Minelabu až předěláme naše původní černobíle návody na stránky umístíme a tak si každý bude moci předem návod stáhnout a prostudovat než si detektor koupí tak jak tomu jsou ostatně hledači zvyklí takřka u všech detektorů značek které zastupujeme.

Návod pro detektor kovů CTX 3030 v Čj a formátu PDF Návod pro detektor kovů E-Trac v Čj a formátu PDF Návod pro detektor kovů X-Terra 705 v Čj a formátu PDF

Všechny dostupné návody pro všechny detektory najdete u každé značky v eshopu s tabulce na horní straně stránky

Nové sondy pro Golden Mask

Výrobce detektorů kovů Golden Mask v tomto týdnu oficiálně uvedl dvě nové sondy 9” (23 cm) 2D Spider a 5” (12,5 cm) 2D Spider. Sondu 9” již takřka měsíc testuje GM4PRO a tu menší 5” otestujeme na našem polygonu v průběhu příštího týdne. zaznamenané hodnoty bych pak asi přidal k testu který na LP vyjde.

Sonda 9” (23 cm) 2D pro detektory kovů Golden Mask pracující na 18 kHzSonda 5” (12,5 cm) 2D pro detektory kovů Golden Mask pracující na 18 kHz

Nové tituly v “knihkupectví” na LP

V sekci odborné literatury přibylo několik nových titulů. Na všechny se můžete podívat v sekci Odborná literatura

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Návod na E-Trac se bude hodit,na Germány pošetřím :-)

S návody jsme si docela pohráli. Ale stojí to za to, takto v barvě je to docela hezké :)

Dohledavačka super

Jojo,nokta super,jedine co mi na ni chybí je dírka a nebo ouško na poutko. Jinak je dobrá :-D

no to snad nemá žádná dohledavačka?

A ta Nokta, co je tady na LP v prodeji (s tím novým tlačítkem) je už taky s tím novým nastavením citlivostí a tak? Jako je na tom videu? Nebo má ta na skladě jen nový tlačítko zapínání? Diky za info.

Skladem jsou již s možností nastavení citlivosti ;-)

Díky.

Já jí už používám a je super :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru