Nová sonda pro CTX 3030 Coiltek 14x9

Kategorie: Minelab - recenze a testy , Testy cívek pro detektory kovů Minelab

Společnost Coiltek představila svojí novu cívku 14x9" minulý měsíc v USA. Sonda je vyráběná přímo ve spolupráci s Minelabem a Coiltek používá všechny jejich patenty a technologie. V podstatě se dá takřka říci, že je to podobné, jako by si výrobu této sondy Minelab u Coilteku zadal. (pokud se to tak opravdu nestalo). Sonda kombinuje velice dobré separační vlastnosti s nárůstem hloubky. Testy cívky prováděla v uplynulých měsících řada hledačů po světě a všichni bez výjimky byly opravdu nadšení. Měli jsme možnost přímo mluvit s Gordonem Haritagem (tester Minelabu, který byl minulý rok na Mistru Hledači), který o sondě mluvil v naprostých superlativech.

Musím říci, že cívka mi také jednoznačně padla do oka, jelikož originální 17” je na většinu mích hledání v železem zabordelených polích moc velká. Hmotnost cívky je 880g, velikost 36,5x24,5 cm. Sonda je vodotěsná a kryt cívky je v ceně. Cena cívky je 9900 Kč což je poměrně dost. Tady je potřeba vzít v úvahu, že cívka neobsahuje pouze “smotek drátu”, ale část detektoru.

Cívky budou k dispozici na konci března, ale již je možné si udělat předobjednávku. První tři majitelé nových cívek zároveň obdrží i spodní tyč na CTX 3030 co by dárek.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Trevor je fakt borec :). Bylo by super, kdyby se dostali na Mistra hledače. I když tedy s Australe to mají hodně z ruky :-).

Dnes by mělo proběhnout také představení na FB stránce firmy: https://www.facebook.com/Coiltek

Rozměrově se mi hodně líbí. Jsem zvědavý,jak bude chodit.

Sem zvedavej na cenu...tipuju kolem 10tis..jako všechny cívky na CTX...líbí se mi a hodně ale cena rozhodne :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru