Detektor Centrála východní Čechy - nová pobočka Lovce Pokladu

Kategorie: Pozvánky

Přesto, že ještě není všechno úplně hotovo, třeba v kamenné prodejně, kde teprve dneska dorazily trubky ke krbovým kamnům a pořád ještě nejdou přímotopy, přesto, že pořád ještě plníme zbožím e-shop, dovolujeme si zaklepat na dveře hledačského světa a říct: Detektor CENTRÁLA je tady.

Detektor kovu - prodejna

http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/

Předpokládáme, že prodej zahájíme v příštím týdnu, a kamennou prodejnu otevřeme také co nevidět. Připravili jsme několik projektů, kterým se chceme věnovat. Jedním z nich jsou Historické detektory kovu. V tomhle projektu chceme využít zkušenosti a kontakty, které máme na zahraničních fórech. Některá povolení k využití podkladů ze soukromých sbírek už máme, a o dalších, hodně zajímavých, jednáme.

Detektory kovů

http://www.detektory-vychodni-cechy.eu/

Druhým je naše hodně moc srdeční záležitost, a to web věnovaným analogům, a protože to je fanouškovský web, tak těm analogům, které se líbí hlavně nám. Lidi mají dělat věci co se jim líbí, a které mají rádi. Budeme pořádat menší výpravy fanoušků jednotlivých značek, aby bylo o čem povídat a aby bylo to analogování trochu pestřejší, že. Přesto se nestraníme ani podpory digitálům, zejména a hlavně FBS technologii. Tu máme také moc rádi. Polní aktivity jsme nazvali Detektorové dny.... A pokud se našimi oblíbenými značkami bavíte jako my,zde je příležitost i něco ukázat, z nálezů. Jen tak, jak se říká, na pokuk, něco málo :-)

Detektory kovu

http://www.detektory-vychodni-cechy.com/

Třetím, a nebojím se říct neposledním projektem (máme ještě nějaké trumfy v rukávu, trumfy míněno - něco, co by nás též mohlo bavit...) jsou detektory Východní Čechy. Protože hned vedle prodejny je polygon se zakopanými více než 60 ti mincemi nebo artefakty, a ještě nějaké libůstky chystáme vsunout pod zem, tak se tady dozvíte o takzvaných Polygonových dnech, kde si budete moci vyzkoušet naše značkové detektory přímo v terénu. Včetně vodníků.... :-). Počítáme i s výjezdními předváděčkami, jak jste zvyklí. Na tomhle webu také publikujeme články o hledání....

Detektor kovu

http://www.detektory-vychodni-cechy.net/

Přejeme Vám dobrou zábavu, a těšíme se že nám budete sem tam psát, nebo zaskočíte na pár cílů na polygonu.

Stanislava Vavřina Šlapalová (forfeiter), vedoucí pobočky Lovce Pokladu
Jirka Vavřina (litrfree), detektory CENTRÁLA - konzultace, výpravy a weby
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Blahopřeju a přeju hodně úpěchů !

Gratuluju a ať se daří

já jako východočech se přidávám a přeju hodně štěstí

tak přeju mnoho úspěchů Jirko a at se daří ;-)

tak ať se daří...do čáslav je to kousek, třeba časem přijedem na kontrolu... ;-)

ať se daří Jirko :-)

Přeju hodně uspěchů ;-)

hafo úspěchu aby vám to šlapalo :-D :-P

Taky držim palce a těšim se :-)

tak to mám blíž než do Jílového,se budu muset kouknout 8-) a držím palec raději oba dva ať se daří 8-)

Jirko, veľa šťastia a trpezlivosti. Stretneš sa s ľudmi čo nepochopíš ich zmýšlanie, ale tvoja trpezlivosť musí vydržať ,ak chceš vydržať aj ty v tomto biznise. Držím ti palce. ;-)

Autorovi či autorce článku (to určitě nepsal Litrfree,je to příliš srozumitelné) přeji hodně úspěchů v bohulibém podnikání. Ať se daří... ;-) :-D 8-)

Nejvíc si cenim toho obleku :-D Ale těšim se a držim palce ;-)

..tak ať vám to klape ;-)

Taky se přidávám s přáním všeho nej a ať to šlape. Škoda jen, že Česká republika vždy začínala a začíná od Prahy na východ. Držim pěsti pro štěstí. :-)

Gratulujem a Prajem veľa úspechov.... ;-)

hodně úspěchu aby vám to šlapalo :-) ;-)

Koníček s práců dohromady to se poštěstí málokomu,ale zase je to záruka teho že to bude dělat dobře,rád bych se zastavil až pojedu kolem chtěl bych si dva srojky zkusit,at se daří :-)

Držím palec!...ať se daří!

Zdar suuper zprava pro vsechny hledace z vychodnich cech. Preji at se dari a jiste nekdy navstivim na cumendu. At to pipa lidi

Gratulace,prostě ať se daří!!! Až pojedu na motoburzu do Chotusic rád se stavím! :-)

Litr,
tak ať se daří!
Pokusím se ti sehnat od známého (tj. vydyndat) starý vojenský elektronkový detektor.
vox

Hodně úspěchů přeju a at kšefty frčí ;-)

Zlom vaz a ať se dílo daří. :-)

jirko taky přeju hodně zdaru :-)

Jsem rad,ze se obchod z detektory priblizil vice k memu domovu,ale preci jen pod pojmem vychodni cechy si predstavuji okoli Hradubicka (Hradec Kr. a Pardubic).Čáslav stale zustava ve strednich Cechach.I tak preju pobocce hodne stesti a nam kovanym vychodocechum casem dalsi,ale tentokrate uz "Vychodoceskou" pobocku LP.

Taky přeju hodně uspěků :-) :-)

přeji všem na východě hodně tolerance a bohaté nálezy a at se daří ;-) :-D

Děkuji všem co nás podpořili. Trubky jsou na místě, z jedný straně v komíně a z druhý v těch krbovkách, už to topí, vypalujou se kamna, takže tam nastal zhulenos aires.... ale to se podá. Pro analog gang s mými oblíbenými klacky - na analogovejch stránkách je info o výletu, kdo by šel, nechť tam zkusí něco naklepat, tam, až zkusim jak to chodí, otestovat se to musí....

Gratuluji k hezkým stránkám. Určitě se v obchodě v horizontu dvou měsíců objevím za účelem výběru nového detektoru. Z přelouče to není zas tak daleko. Držím palce.

Tak, e-shop jede a najdete zde také info o dárcích. Není jich hromada, spíš kupka, to je jasné, ale myslím, že se budou líbit. Doufám, že aspoň někomu...

konečně vychodni čechy . hodně štestí v hledání

Odvážnému štěstí přeje, takže přeji štěstí odvážným na východ Čech.... :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru