Detektor kovů Minelab Gold Monster 1000 – již brzy!

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Detektor kovů Minelab Gold Monster 1000

První z letošních Minelabáckých novinek je tady. Gold Monster 1000 není žádný universál, ale vysoce specializovaný detektor pro hledání přírodního zlata za skvělou cenu. Gold Monster 1000, je plně automatický speciální detektor pro hledání přírodního zlata!

Klíčové charakteristiky jsou:

  • Extrémně citlivá, zcela nová elektronika pracující na frekvenci 45 kHz
  • Plně automatický provoz, ovládání zvládne naprosto každý
  • Detektor bude mít v ceně dvě hledací sondy
  • Schopnost pracovat i v extrémních půdních podmínkách

S detektorem jsme se měli možnost seznámit před dvěma týdny v USA. Konstrukce přístroje je zcela nová, jeho sestavení je doslova otázkou okamžiku. Navíc detektor půjde nasadit na jakoukoli tyč dle vašeho specifického výměru. Bohužel v Evropě není asi tolik lokalit, kde se dá podobný přístroj plně uplatnit a tak na rozdíl do Afriky, Austrálie a USA bude asi vždy trochu exotický. Pokud ale víte kam se na nejdrobnější zlaté nuggety vydat, je to určitě detektor o kterém budete hodně uvažovat. Nemůžeme ještě uvést přesnou cenu, ale Minelab slibuje, že bude skvělá, tak se nechte překvapit. Prozradit mohu asi tolik, že nepřesáhne 25 000 Kč s DPH.:-)

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

To je ta avizovaná novinka nebo letos Minelab představí ještě nějaký detektor použitelný u nás?

Místo toho kraválu tam mohl být nějaký komentář a zvuk toho detíku. :-/

jéééééééva ;-)

The non-Latin characters in the mark transliterate to "Wahesh Al Dahab" and this means "Gold Monster" in English. :-D Na vývoji se podílel asi bohatý arabský šejk. Sláva Alláhovi 8-)

No myslím, že to bude exotické i v Austrálii nebo Americe. Minelab má určitě lepší stroje na zlato, za které jsou lidé v těchto končinách schopni zaplatit. Toto je tak pro Afriku. Něco jako Depar 600 od XP. Cena tohoto prý 799 USD

To Tomísek: tohle je první letošní novinka. Přijdou další tak jak jsem napsal v předchozím článku z USA. To že prodejci spolupracují na vývoji je zcela normální a děje se to neustále. Momentálně tady testujeme dva detektory pro dva výrobce. Tento detektor, ale těžko bude někdo obsáhle testovat v Evropě. :-)

To dofi: depar 600, legrace ne? Takto se dá udělat detektor na zlato asi z lecčeho :). Ono se k tomu taky XP nijak moc nehlásí. Samozřejmě, že Minelab má lepší detektory na zlato. GPX 5000 a GPZ 7000 jsou naprostá světová špička. Nic lepšího na přírodní zlato není. Cena je u těchto detektorů trochu mimo dosah většiny hledaču a to nemluvím o těch na tom videu, kde se tyhle detektory budou prodávat po stovkách . :-)

To Elmara: No však právě to píšu. myslím, že na zlato asi momentálně není nic lepšího než Minelab. Depar tady s touto mašinkou srovnávám jen v tom, že asi obě byly udělány pro Afriku( docela levně +vysoká frekvence). A ty nugety co jsou na videu bych na šel určitě i s mou bývalou Terkou ( jen o trošku horší Deus). :-)

Asi jsem natvrdlej,čili mimoň. Ty komenty předemnou jsou očem? ;-) ;-)Osobně já,bych se poptával Elmary na dosah a pod,.Už nějaký čas uvažuji o něčem podobnym jako je ta 1000vka.Přírodní gold je v čechách asi blbost,ale ta,, Schopnost pracovat i v extrémních půdních podmínkách,,by pomohla hledat AGčka i v bordelu (koks)za méně než 25k.Ta frekvence 45kHz bude asi pro normální hledání velký otazník(?) ,jenže tohle jsem už říkal před 5ti lety na 18kHz detektory :-P.Dáme tomu čas a já možná peníze ;-)

kopito neznám tvoje konto ale můj přispěvek je možnosti té 1000vky a né o eurech ;-) ;-) ;-) Nic vezlém :-) Na druhou stranu ,ta cena bude asi průměr slovenský mzdy za měsíc a pak už stačí ten detektor koupit ;-)

To ak68: s pilotem jsme udělli akorát test na vzduchu. Tudíž nějaké hodnocení je opravdu takřka nemožné. Detektor má extrémní citlivost a vlastně také hloubku na ty opravdu titěrné věci. V dosahu na předměty o velikosti 1 kčs to bude průměr. Není to na to postavené, tahle mašinka má hledat to nejdrobnější zlato. A není to PIčko, aby se s toho v našich podmínkách dal udělat pekelný hloubkař jako je to u řady GPX. Tenhle klacek je prostě primárně pro ty co opravdu chtějí hledat přírodní zlato ;-). Což já bych osobně docela chtěl, ale tady u nás tak nějak nevím kam vyrazit :-)

Elmara: Vyrazit hledat přírodní zlato můžeš v zásadě kamkoliv. Pravda, druhá věc je nějaké najít ;-)

Kopyto, však já vím,že to íčko je blbost,tak pardon,šotek zato může... :-) :-) :-) :-)

Elmara chápu,jenže ta možnost dalšího posunu je velká,(stejně najdu,tak akorát za železo) :-) :-) :-)

To Kvalt: Davide, já tak často činím. Vzhledem k výsledkům však evidentně potřebuji poradit :-)

Ano, srovnani s Depar je naprosto na miste. Relativne levne a jednoduche gold detektory pro Afriku, o tom neni pochyb,tam je totiz obrovsky trh a hlad po takovychto modelech, i Nokta\Makro tam uspesne prodava. A ano gold detektor lze udelat z lecceho, treba ze 705 ze ? Takze prosim radeji nehodnotit. ;-)

Tibko, aniž bych se chtěl hádat, musím přiznat, že tahle "názorová arogance" mě už pár let dostává. Aniž by jsi vůbec ten detektor viděl v akci, natož držel v ruce, porovnal s čímkoli tak napíšeš "do 25 litrou viem lepší stroj na Gold".
O detektoru nevíš nic a navíc jsi asi ani nepochopil, že to má velice slušnou diskriminaci, tudíž tomu rozumné množství železa v lokalitě vůbec nevadí. Problém není v znečištětní přírody železem, ale v naprostém nedostatku lokalit, kde by se dali hledat nugety od cca. 0,05 g do 1g, na což je tenhle detektor dělaný primárně :,-(.

Kurňa náčelníku,bydlíš v Jílovém a nevíš kam na zlato??? :-D :-D :-D

Myslím,že tyto detektory budou brzo potřeba v trezoru ČNB :-D :-D :-D :-D

Chvilku jsem s ním mával, hezky to padne do ruky a ten šaft se ani nehne, je to hezky pevný. Všechno se uvidí až přijde první kus a budeme ho moci otestovat. Určitě to není detík stavěný pro Evropu, prostě hledá se i na ostatních světadílech a né každý černoušek má na GPZko :-D

Kdo hleda najde, najdes zlato i v CR jenom trocha premejslet, tenhle detektor je nato stavjenej 8-)

Vypadá dobře. Lokality u nás stoprocentnĕ jsou.

Tak tohle si nekoupím , zlato mě nebere , leda v hrnečku , kulaté :-D :-D

To:PilotkLíbeznice.Přesně naopak! Ten černoušek už nenosí luk a šípy. Asi by ses divil co si může a nemůže!

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru