Detektory kovů v Chotusicích, aneb setkání s Detektor Centrálou

Kategorie: Hledačské akce publikované na LP

Pobočka Lovce pokladů pro Východ Čech Detektor Centrála připravila na sobotu 2.3.2012 předváděcí akci. Ta se uskuteční v Chotusicích, na burze veteránů, starožitností, a jiného sběratelského a fanouškovského sortimentu. My tam stejně chodíme pravidelně, jsou tam staré zbraně, medaile, hrnky, díly, cedule, prostě spousta zajímavého a neobyčejného je zde k dostání. Najdete nás na okraji výstavního pole, aby bylo kousek vedle místo na cíle.

Detektory kovů v akci

Budeme mít s sebou celou řadu detektorů od Minelabu, Tesoro, Golden Masku, C.Scope, samozřejmě Velox a Winner a i další detektory a dohledávačky. Už jsme toho měli plné zuby, toho sněhu, a prostě to nemůže trvat věčně, a naše rozhodnutí je, že to ve středu odpoledne roztaje.

Foto poslední akce Detektor centrály

V mezidobí jsme připravili několik seriálů na našich webech. Zajímavostí o starých detektorech z průkopnických dob najdete na webu Historické detektory kovu. Možná Vás zaujme třeba lampový Fischer. Analogový web nyní plníme popisem cílů na našem polygonu, nejsou to jen koruny v pětatřiceti, jsou tam i cíle, kde je třeba zapojit um hledače. Je to prostě pro vyzkoušení co z detektoru dokážete dostat, a co poznáte, a co už ne.

Třetí seriál je kuriozitka, která se blíží do finále první série. Je věnován Samizdatům historické literatury, tedy knihám které byly za minulých dob pro absolutní nedostupnost a jejich původ v předminulém století opisovány v osmdesátých letech na strojích, ručně. Na tom nás zaujalo, že samizdat není jen pojem disidentské literatury, ale i tak neutrálního tématu, jaké jsou obyčejné knihy. Seriál je na webu Detektory Váchodní Čechy. Tématem je bitva u Hradce Králové 1866. Takže, až se jaro zeptá co jsme dělali pro obor na Detektor Centrále v zimě, tak tohle.

Těšíme se na vás Litrfree Detektor centrala
(Další podrobnosti naleznete na našem webu. Poklepejte na obrázek)

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Už se těším, Tesoro EuroSabre 12x10 uMAX :-)

Taky tam chodím pravidelně,dá se tam sehnat spousta věcí ;-)

Škoda, měl jsem v plánu jet, ale manželka mi to naplánovala jinak :,-(
To pole jste ale nezvolili dobře, tam se chodí chcát:-)

To Jipin: Víme. Proto tam jsme, chodí tam praví muži. Ostatní se spoléhají na svatou ochranu technologie. Tojtoj. :-) Kdyby chtěl někdo něco extra, nebo si odhadl že to nevemu, napiště na mejl na webu, webech.

Fakt mě mrzí,že nejedu, snad příště,ať se daří !

Jasně jedu, je to první motoristická, či sběratelská burza po zimě.No, vlastně chtěl jsem se zeptat jestli Detektor Centrála pro východ Čech zajistila pro unavené případné zákazníky cestující zdáli nějaké občerstvení například čaj, grog, slivku apod. ;-)
(Totiž při návštěvách centrály Warcentrum Rudolec, tedy když neřídím, se většinou odpovídající občerstvení pro mne najde. :-D )
Tak čus a těším se na pokec!!! :-)

Zdravím,jen bzch se chtel zeptat jak je to s časem od kolika to začína a v kolik to končí???

Kokr:Ty bys chtěl furt nějaký bonusy, chlape, nejdřív musíš koupit detektor a pak určitě i nějaká slivovička bude, nemám pravdu? :-)

Ty si se pomát? :-O

Takže tam budem už určitě od 6 hodin, ale spíš dřív, a asi do oběda, pak už bývá konec. Ale je to první akce tohohle střihu po zimě, tak se to asi protáhne. to kokr: nějakej čaj Ti vemu, domácí čaj. teplota 55 stupňů. Tak bacha na spáleniny. :-)

Litře neměl bys spodní tyč na Gareta 2500 GTI a vzít ji sebou známej co asi pojede semnou by ji potřeboval?

Perfektní pokec, díkec za předvedení EuroSabre 12x10 uMAX perfektní stroj. :-)

JJ,pokec dobrej příště zas přijedu ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru